Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 54 970
  • 680
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 439
Здравейте,
Виждам, че повечето момичета които умеят да гледат на карти избягват вече да отговарят, но все пак искам да помоля ако някоя от вас има възможност да погледне следния въпрос : Как ще се развият отношенията между Х. И Р.? И дали той ревнува Р.? Ще съм много благодарна , ми подредите едни карти.

# 136
  • Мнения: 146
Здравейте,
Виждам, че повечето момичета които умеят да гледат на карти избягват вече да отговарят, но все пак искам да помоля ако някоя от вас има възможност да погледне следния въпрос : Как ще се развият отношенията между Х. И Р.? И дали той ревнува Р.? Ще съм много благодарна , ми подредите едни карти.
Жената се лута, има душевни терзания, нещо и тежи. Дълбае дълбоко по отношение на мъжа, според мен тя има съмнения. Търси изход от ситуацията. До три месеца нещата няма да се променят, а любовта някак ще си отива. В тази връзка жената е нестабилна и това пречи.
Картите са Дама/Дърво/Сови/Кръст/Лабиринт

# 137
  • Мнения: 439
Здравейте,
Виждам, че повечето момичета които умеят да гледат на карти избягват вече да отговарят, но все пак искам да помоля ако някоя от вас има възможност да погледне следния въпрос : Как ще се развият отношенията между Х. И Р.? И дали той ревнува Р.? Ще съм много благодарна , ми подредите едни карти.
Жената се лута, има душевни терзания, нещо и тежи. Дълбае дълбоко по отношение на мъжа, според мен тя има съмнения. Търси изход от ситуацията. До три месеца нещата няма да се променят, а любовта някак ще си отива. В тази връзка жената е нестабилна и това пречи.
Картите са Дама/Дърво/Сови/Кръст/Лабиринт
Благодаря!

# 138
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте, ще тегля карти на един въпрос на всеки желаещ. Пишете ми на лични вашите конкретно, точно и ясно зададени въпроси. Хубаво е да ми пишете поне инициали на питащия и на този, за когото се пита! Утре или
най-късно до 30.06 ще отговоря на всички желаещи!
Хубав ден!

# 139
  • Мнения: 9


Въпрос: Какво мисли за мен?
Моля, ОТГОВОРЕТЕ ми!

# 140
  • Мнения: 514


Въпрос: Какво мисли за мен?
Моля, ОТГОВОРЕТЕ ми!

Мисли, че си красив/а, добър/а, нежен/а и недостъпен/а.

# 141
  • Мнения: 10 734
Интересно каква е последната карта? 
Също така как тълкувате с колода на Ленорманд, която на практика не е Ленорманд ( има различен брой и вид карти)   но ползвате същите или сходни подредби?

# 142
  • Мнения: 146
Интересно каква е последната карта? 
Също така как тълкувате с колода на Ленорманд, която на практика не е Ленорманд ( има различен брой и вид карти)   но ползвате същите или сходни подредби?
Lan, Маска е това. Хвърли ми едни карти като имаш време, моля!

# 143
  • Мнения: 10 734
Lan, Маска е това. Хвърли ми едни карти като имаш време, моля!
В момента ми е много натоварено и често пътувам. Изтегли 5 карти и ми ги прати на лични с въпроса за който се отнасят.Ще се опитам да намеря време да ги погледна и коментирам.

# 144
  • Мнения: 9

Това са карти на въпрос: Какво мисли за мен?

А тези са за: Какво ще предприеме?
Моля, който желае да ми отговори.

# 145
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте,
Някой ще ми помогне ли с тълкуването на картите. Въпроса е "Какво ме очаква на работа?".
 Цепих на картата най-горе (път 22)

# 146
  • Мнения: 10 734
Въпроса е "Какво ме очаква на работа?"
Обърнат път - нещо не е наред - подход или твоето виждане за това как ще се развият нещат. Може и твоите виждания/действия да са в разрез с целите на шефа/компанията.
Предстояло е някакво раздвижване, но се е объркало. В момента то стои в далечината но е недостъпно за теб. Действията ти които си предприела за промяна не са били успешни. Нещо свързано с публични отношения , адвокати - в този смисъл, нещо официално. Градината на последно място дава една отвореност към нови социални прояви в последващия месец и някаква недежда, че не всичко е загубено.

# 147
  • Варна
  • Мнения: 190
Въпроса е "Какво ме очаква на работа?"
Обърнат път - нещо не е наред - подход или твоето виждане за това как ще се развият нещат. Може и твоите виждания/действия да са в разрез с целите на шефа/компанията.
Предстояло е някакво раздвижване, но се е объркало. В момента то стои в далечината но е недостъпно за теб. Действията ти които си предприела за промяна не са били успешни. Нещо свързано с публични отношения , адвокати - в този смисъл, нещо официално. Градината на последно място дава една отвореност към нови социални прояви в последващия месец и някаква недежда, че не всичко е загубено.
Здравей Lan,
Прав си искаха да ме сложат на мястото на колежка, като ѝ покажат, че не може да се справи с дистанционната работа и я изтормозят психически. Аз обаче реших, че няма да отида на тази позиция по този начин и без да знае ръководството ѝ помогнах да се справи.

# 148
  • Мнения: 4 706
Някой ще ми изтегли ли карти какво предстои на работа, дали ще се върна в офиса скоро -юли? Буквално не издържам психически от доста време.
Бях сс изтеглила сама карти Таро и в другата тема ми изтълкуваха, че ще се върна юни, но не стана така Sad

# 149
  • Мнения: 10 734
Бих се включил на 5 карти ( ако имам време ) , но не и на голяма подредба. Още повече, че тя е взета някъде от интернет и където е теглена със сигурност е имало придружаващи описания за ситуацията, които не виждам смисъл да се дублират. Просто такъв подход не е коректен според мен.

Общи условия

Активация на акаунт