Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 55 160
  • 680
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 122
А въпросът е?

# 451
  • Мнения: 955
Въпроса е ще уредя ли правен въпрос в моя полза,ще имам ли успех над вредителите с които се боря и ще бъде ли скоро.
Здравейте,тъй като нямам карти ,си избрах от един сайт :Може ли тълкувание ,моля,защото така по отделно не разбирам какво се случва .Връзката между тях.
МЕЧКА,ПЛАНИНА-ОБЪРНАТА,СЪРЦЕ,ЗВЕЗДА,ДЕТЕ,КОТВА,ЛУНА-ОБЪРНАТА,ПРЪСТЕН,РИБА-ОБЪРНАТА,КОРАБ-ОБЪРНАТ,3 ЛИСТНА ДЕТЕЛИНА,ДАМА.
Благодаря
https://lenorman.bg/cards.php?code=8F734N

# 452
  • Мнения: 9
Ще се появи ли скоро жена за връзка? Kaзвам се Димитър.

# 453
  • Мнения: 6 236
Ще се появи ли скоро жена за връзка? Kaзвам се Димитър.
До вашата карта се появи  планина .Изтеглих Луна ,ключ,книга ,дърво и кръст.

На пръв поглед жена не виждам да се появи .С течение на годините ,имате изисквания  и " претенции" към жените,с които се запознавате.Все има нещо ,което ви отдръпва .Желанието ви е голямо ,тъй като цепих на карта слънце.

# 454
  • Мнения: 6
Здравейте на всички. Надявам се, че не се намесвам не на място в темата ви, но буквално от часове се ровя в интернет и така достигнах до вашият форум. Накратко - търся си картите на Ленорман (от този вид с книжката "Играта на съдбата",ако не се лъжа). Знам, че няма да е лесно из книжарниците, готова съм да заплатя за сканиран вариант (трябва ми добро качество, защото искам да си ги направя сама). Благодаря предварително, ако някой се отзове.

# 455
  • Мнения: 10 754
Ще се появи ли скоро жена за връзка? Kaзвам се Димитър.
До вашата карта се появи  планина .Изтеглих Луна ,ключ,книга ,дърво и кръст.

На пръв поглед жена не виждам да се появи .С течение на годините ,имате изисквания  и " претенции" към жените,с които се запознавате.Все има нещо ,което ви отдръпва .Желанието ви е голямо ,тъй като цепих на карта слънце.
Твърде много пречки породени от блянове, които трудно ще прескочи. Нещо го държи далеч от реалността. Има още да учи за да намери пътя към решението и търпението. Едва тогава ще преживее кризата и ще стъпи на чисто, оставяйки миналото зад гърба си. Едно изпитание за вярата и търпението.

# 456
  • Мнения: 10 754
Виждам,че се получават две мои мнения едно след друго ,но:
1. Темата не върви защото няма обратна връзка.
2. Липсата на обратна връзка силно намалява желанието да се включи човек с разчитане на карти.
За мен лично не намирам смисъл вече да се включвам. Виждам, че няма реакция и никакво мнение по това което се казва. Едно Да или Не би било все някаква насока за този ,който се е включил с тълкуване да знае дали е на прав път и евентуално да се вгледа в детайлите. Диалога , който липсва обезсмисля въпросите и съответно отговорите.
Но всеки сам да си преценява.
Успех на питащите, дано намерят кой да отговори на въпросите им.

# 457
  • Мнения: 12
Здравейте,
Нова съм в картите Ленорман и бих искала да помоля за помощ в тълкуването. На въпрос за мъж Какви чувства има към мен, изтеглих 20.Градина, 16.Звезди, 13.Дете. Как може да се тълкува тази комбинация? Благодаря!

# 458
  • Мнения: 58
Здравейте, може ли някой за изтегли карти по въпроса ми. Преживявам много болезнена за мен раздяла и искам да попитам как ще се развият взаимоотношенията ни с този човек напред във времето? Дали ще се съберем, дали ще поддържаме само приятелски контакт или въобще нищо да не очаквам?

# 459
  • Мнения: 10 754
Някой може ли да подскаже сайт в който да има различни подредби на Ленорманд със съответните обяснения как се подреждат и коя позиция какво е. Търся някой специфични подредби с всичките 36 карти ,като на всеки етап се тълкуват различни неща, но не мога да намеря информация. Не става въпрос за Голяма подредба !

# 460
  • Мнения: 43
На български има много оскъдна информация за Льонорманите. Потърсете на руски и най-вече в руските групи във вК. Лесно можете да преведете чрез гугъл транслейт на български, аз съм го правила много често


Някой може ли да подскаже сайт в който да има различни подредби на Ленорманд със съответните обяснения как се подреждат и коя позиция какво е. Търся някой специфични подредби с всичките 36 карти ,като на всеки етап се тълкуват различни неща, но не мога да намеря информация. Не става въпрос за Голяма подредба !

# 461
  • Мнения: 42
Здравейте,
Нова съм в картите Ленорман и бих искала да помоля за помощ в тълкуването. На въпрос за мъж Какви чувства има към мен, изтеглих 20.Градина, 16.Звезди, 13.Дете. Как може да се тълкува тази комбинация? Благодаря!

 Хубаво е и Вие да споделите мнение по комбинацията карти , която имате.
 Минало е време и по картите, които имате, ми се струва, че въпроса така поставен, може би вече не е актуален, но моето мнение, че за Чувства (зависи и вие какво определение имате за Чувства) не виждам да ги има. А по-скоро комбинацията говори за негово мнение по ваш адрес. Как ви определя, каква сте. Може би вижда наивност, може би желае да си набави още информация за Вас, комуникация, твърде вероятно е да бъде и пасивен.
Бквално картите казват, среща, разговор, още малко време за двамата,ново и любопитно.... Човекът обича да получава стойностни неща край себе си.

Ще споделите ли как се развиха нещата при вас

# 462
  • Мнения: 12
Здравейте,
Нова съм в картите Ленорман и бих искала да помоля за помощ в тълкуването. На въпрос за мъж Какви чувства има към мен, изтеглих 20.Градина, 16.Звезди, 13.Дете. Как може да се тълкува тази комбинация? Благодаря!

 Хубаво е и Вие да споделите мнение по комбинацията карти , която имате.
 Минало е време и по картите, които имате, ми се струва, че въпроса така поставен, може би вече не е актуален, но моето мнение, че за Чувства (зависи и вие какво определение имате за Чувства) не виждам да ги има. А по-скоро комбинацията говори за негово мнение по ваш адрес. Как ви определя, каква сте. Може би вижда наивност, може би желае да си набави още информация за Вас, комуникация, твърде вероятно е да бъде и пасивен.
Бквално картите казват, среща, разговор, още малко време за двамата,ново и любопитно.... Човекът обича да получава стойностни неща край себе си.

Ще споделите ли как се развиха нещата при вас

Здравейте,
Благодаря за отговора!Въпросът ми е отпреди 1 месец,но няма особено развитие,всъщност най-вероятно няма и да има,тъй като ситуацията е доста сложна,намесени са служебни отношения и единият от нас е обвързан. Аз имам симпатии и привличане към този мъж, и ми се струва че и от негова страна има, затова се изкуших да задам въпрос към картите. Но силно се съмнявам,че някой от двама ни ще ще се осмели да направи крачка напред.
Благодаря Ви!

# 463
  • Мнения: 10 754
Предпочитам да прочета английски или немски варианти на подредби.

# 464
  • Мнения: 364
На български има много оскъдна информация за Льонорманите. Потърсете на руски и най-вече в руските групи във вК. Лесно можете да преведете чрез гугъл транслейт на български, аз съм го правила много често
А,какво е вК.Благодаря!

Някой може ли да подскаже сайт в който да има различни подредби на Ленорманд със съответните обяснения как се подреждат и коя позиция какво е. Търся някой специфични подредби с всичките 36 карти ,като на всеки етап се тълкуват различни неща, но не мога да намеря информация. Не става въпрос за Голяма подредба !

Общи условия

Активация на акаунт