Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 54 478
  • 680
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 697
На прима виста - 18. Куче- 15. Мечка- 19. Кула - човека ти има доверие, опитва се да те закриля и пази. Има обаче нещо притеснително в кулата накрая. Довечера или утре сутрин ще се опитам да се задълбоча в комбинацията, че сега е натоварено а и с 3 карти нещо не ми е много информативно. Нека някой да ти изтегли 5 карти  на въпроса и тогава ще коментираме.

# 61
  • Мнения: 32
Не е богат, финансите не са му професия, но има доста контакти с хора с положение в обществото.Дали е самотен и изолиран не си личи да е така, но кой знае какво става ...
А дали работи в държавна институция ( да си изясня за кулата)?

# 62
  • Мнения: 146
Картите отговарят на зададеният въпрос, а той е Отношение. Кулата тълкувам като изолация и отдръпване в конкретния случай.

# 63
  • Мнения: 1 439
Не е богат, финансите не са му професия, но има доста контакти с хора с положение в обществото.Дали е самотен и изолиран не си личи да е така, но кой знае какво става ...
А дали работи в държавна институция ( да си изясня за кулата)?

Не, не е в държавна институция.

# 64
  • Мнения: 37
Здравейте,
Какво мислите за лилии, дете, луна?
Въпросът е за отношения мъж /жена.

# 65
  • Мнения: 1 439
На прима виста - 18. Куче- 15. Мечка- 19. Кула - човека ти има доверие, опитва се да те закриля и пази. Има обаче нещо притеснително в кулата накрая. Довечера или утре сутрин ще се опитам да се задълбоча в комбинацията, че сега е натоварено а и с 3 карти нещо не ми е много информативно. Нека някой да ти изтегли 5 карти  на въпроса и тогава ще коментираме.

Много ще съм ти благодарна!

# 66
  • Мнения: 10 697
18. Куче- 15. Мечка- 19. Кула Този човек официално те подкрепя. Убеждава те, че може да разчиташ на него и да му имаш доверие. Помагащ, лоялен. В същото време е загрижен и доминантен. Но този човек иска нещо от теб, не точно иска, а изисква, нещо което в теб буди съмнения и има някакви страхове.
Е, точно тука ми липсват останалите две карти. Защото кулата може да е както стабилност така и разруха. Липсват картите, които показват твоето отношение и заобикалящите събитията. Аз съм до тук. Ако има повече карти може и други неща да се кажат, но с 3 - от мен е това. Това е и причината да избягвам да тълкувам 3 карти.

# 67
  • Мнения: X
Може ли да погледнете тази подредба

Какъв ще е резултатът от шоф изпит

Дете, звезди,ключ,букет, писмо

Довечера ,който иска
Ще ги погледна.

# 68
  • Мнения: 139
Момичета,малко помощ!Как ще тълкувате тази подредба-по пътя-Въпроса е ще запазя ли брака си?
Метла-мъж-слънце-кръст-ключ
Аз ги тълкувам-предстоят кавги с мъжа,заради(тук слънцето изобщо не се вписва)...Ще има страдание,но накрая всичко ще си дойде на мястото.
Вие ,как мислите?

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 15:48 от samiramira

# 69
  • Мнения: 364
Може ли да погледнете тази подредба

Какъв ще е резултатът от шоф изпит

Дете, звезди,ключ,букет, писмо

Довечера ,който иска
Ще ги погледна.

По така изтеглените карти - отговора е положителен.

# 70
  • Мнения: 20
Може ли да погледнете тази подредба

Какъв ще е резултатът от шоф изпит

Дете, звезди,ключ,букет, писмо

Довечера ,който иска
Ще ги погледна.
Би трябвало да е положителен и да го вземеш

# 71
  • Мнения: 2 468
Момичета,малко помощ!Как ще тълкувате тази подредба-по пътя-Въпроса е ще запазя ли брака си?
Метла-мъж-слънце-кръст-ключ
Аз ги тълкувам-предстоят кавги с мъжа,заради(тук слънцето изобщо не се вписва)...Ще има страдание,но накрая всичко ще си дойде на мястото.
Вие ,как мислите?
При наличието на кръст, следва да заключим че минавате през ситуация, дадена свише. Но със слънцето и ключа, всичко ще е наред.

# 72
  • Мнения: 139
Момичета,малко помощ!Как ще тълкувате тази подредба-по пътя-Въпроса е ще запазя ли брака си?
Метла-мъж-слънце-кръст-ключ
Аз ги тълкувам-предстоят кавги с мъжа,заради(тук слънцето изобщо не се вписва)...Ще има страдание,но накрая всичко ще си дойде на мястото.
Вие ,как мислите?
При наличието на кръст, следва да заключим че минавате през ситуация, дадена свише. Но със слънцето и ключа, всичко ще е наред.

Благодаря!

# 73
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте мили дами. Искам да попитам нещо. Март месец мисля да замина за Англия за 6 месеца, но децата от сега го преживяват тежко, не ми дават да ходя никъде. И незнам какво да правя, дали моето заминаване ще им се отрази много лошо как ще го приемат и изживеят.
Здравейте, цепих на слънце. От тестето паднаха мечка+ковчег+кръст. Теглих коса+лисица.
Моето тълкуване е, че Ви предстоят сериозни промени. В чужбина ще. Ви е трудно и ще има доста изпитания, но ще имате успех у финансова стабилност. Около вас обаче има някой лицемер, който предизвиква интриги и неприятности.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте, може ли мнение за следните карти: цепих на лисица. Теглих планина+жена+мъж+букет+щъркел+котва. Въпроса е ще има ли проблеми с кредита? Не е теглен още, но има предварително одобрение.
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт