Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 54 501
  • 680
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
В името на какво ме пожертва- луна, лисица, дете
онлайн е теглено поради липса на карти
Моля, ако някой има желание да тълкува
По картите виждам лъжи, заблуда, интриги, но до отговора не стигам.

# 496
  • Мнения: 10 699
В името на какво ме пожертва- луна, лисица, дете
онлайн е теглено поради липса на карти
Моля, ако някой има желание да тълкува
По картите виждам лъжи, заблуда, интриги, но до отговора не стигам.

Манипулация и лъжи от самото начало. Възможно е да сте пожертвана за работа или заради секс - поросто да сте поредната бройка. Картите показват асексуалност от негова/нейна страна в края на отношенията. Може да е имало и лъжи на основа работа - да сте свършили нещо и повече да не сте необходима.

Повече не виждам какво може да се каже. Не харесвам теглене на карти виртуално и не се занимавам с такива тълкувания - правя изключение в момента.  По 3 карти - толкова. някой да ви изтегли 5 карти и тогава евентуално може да излязат повече неща.

# 497
  • Мнения: X
Благодаря, ако можете изтеглете Вие.     
 
В името на какво ме пожертва- луна, лисица, дете
онлайн е теглено поради липса на карти
Моля, ако някой има желание да тълкува
По картите виждам лъжи, заблуда, интриги, но до отговора не стигам.

Манипулация и лъжи от самото начало. Възможно е да сте пожертвана за работа или заради секс - поросто да сте поредната бройка. Картите показват асексуалност от негова/нейна страна в края на отношенията. Може да е имало и лъжи на основа работа - да сте свършили нещо и повече да не сте необходима.

Повече не виждам какво може да се каже. Не харесвам теглене на карти виртуално и не се занимавам с такива тълкувания - правя изключение в момента.  По 3 карти - толкова. някой да ви изтегли 5 карти и тогава евентуално може да излязат повече неща.
.

# 498
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте,
Теглени са карти на въпроса: Да си търся ли нова работа?
От тестето изпадаха: детелини+ лилии+ сови/птици (12)+ жена.
Цепих на метла.
Теглих: път+ къща+ риби.

# 499
  • Мнения: 10 699
Здравейте,
Теглени са карти на въпроса: Да си търся ли нова работа?
От тестето изпадаха: детелини+ лилии+ сови/птици (12)+ жена.
Цепих на метла.
Теглих: път+ къща+ риби.
Barumova, как така ти изпадаха толкова карти от тестето ?
И кои са реално изтеглените карти по въпроса ти ?
Тези ли :  път+ къща+ риби  ??

# 500
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте,
Теглени са карти на въпроса: Да си търся ли нова работа?
От тестето изпадаха: детелини+ лилии+ сови/птици (12)+ жена.
Цепих на метла.
Теглих: път+ къща+ риби.
Barumova, как така ти изпадаха толкова карти от тестето ?
И кои са реално изтеглените карти по въпроса ти ?
Тези ли :  път+ къща+ риби  ??
Lan_7, докато ги разбърквах буквално излетяха от тестето. Точно така картите, които теглих са път+къща+риби.
Благодаря!

# 501
  • Мнения: 10 699
Здравейте,
Теглени са карти на въпроса: Да си търся ли нова работа?
От тестето изпадаха: детелини+ лилии+ сови/птици (12)+ жена.
Цепих на метла.
Теглих: път+ къща+ риби.

Самата ти имаш някакво желание за смяна на работата ! Търсиш някакъв начин да печелиш повече, включително и да работиш на две места. В момента си на кръстопът, но пътя по който искаш да поемеш предполага да намериш място, което да ти донесе просперитет и добри финансови успехи.
За момента картите показват, че пътищата ти са чисти и ще успееш да намериш място, където ще бъдеш по-добре финансово. Нещата няма да се случат веднага, ще търсиш и преценяваш така че се подготви някъде за към края на годината - началото на следващата да се случват. Разбирай Декември - Януари.
Обаче трябва да внимаваш какво правиш и да не подлагаш на дискусии това което си намислила, понеже може всичко да се провали. Била си щастлива в началото на настоящата работа но има някаква жена, която много приказва зад гърбовете на хората. Възможно същата да има сексуални отношения с началник. Това доста е натоварило обстановката и някой може и да е напуснал или готви предстоящо напускане. Един вид разчистване на работа.

По принцип, по-добре е да теглиш 5 карти, а не 3 като става въпрос за такива неща.

# 502
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте,
Теглени са карти на въпроса: Да си търся ли нова работа?
От тестето изпадаха: детелини+ лилии+ сови/птици (12)+ жена.
Цепих на метла.
Теглих: път+ къща+ риби.

Самата ти имаш някакво желание за смяна на работата ! Търсиш някакъв начин да печелиш повече, включително и да работиш на две места. В момента си на кръстопът, но пътя по който искаш да поемеш предполага да намериш място, което да ти донесе просперитет и добри финансови успехи.
За момента картите показват, че пътищата ти са чисти и ще успееш да намериш място, където ще бъдеш по-добре финансово. Нещата няма да се случат веднага, ще търсиш и преценяваш така че се подготви някъде за към края на годината - началото на следващата да се случват. Разбирай Декември - Януари.
Обаче трябва да внимаваш какво правиш и да не подлагаш на дискусии това което си намислила, понеже може всичко да се провали. Била си щастлива в началото на настоящата работа но има някаква жена, която много приказва зад гърбовете на хората. Възможно същата да има сексуални отношения с началник. Това доста е натоварило обстановката и някой може и да е напуснал или готви предстоящо напускане. Един вид разчистване на работа.

По принцип, по-добре е да теглиш 5 карти, а не 3 като става въпрос за такива неща.
Lan_7, много ти благодаря! Сферата, в която работя свободни места се обявяват основно през летния сезон.  Прав си мисля да си сменя работата от няколко години и причината не е в заплащането, където и да отида да работя разликата в заплащането ще е минимално. По скоро атмосфера ме задушава, а и не виждам възможност за развитие на това място. Знам че има хора, които докладват на ръководството и нямам никакво намерение да коментирам каквото и да е било с тях, а и те и го усещат това обстоятелство.
Много ти благодаря! Имам да черпя. Simple Smile

# 503
  • Мнения: X
Благодаря,
Благодаря, ако можете изтеглете Вие.     
 
В името на какво ме пожертва- луна, лисица, дете
онлайн е теглено поради липса на карти
Моля, ако някой има желание да тълкува
По картите виждам лъжи, заблуда, интриги, но до отговора не стигам.

Манипулация и лъжи от самото начало. Възможно е да сте пожертвана за работа или заради секс - поросто да сте поредната бройка. Картите показват асексуалност от негова/нейна страна в края на отношенията. Може да е имало и лъжи на основа работа - да сте свършили нещо и повече да не сте необходима.

Повече не виждам какво може да се каже. Не харесвам теглене на карти виртуално и не се занимавам с такива тълкувания - правя изключение в момента.  По 3 карти - толкова. някой да ви изтегли 5 карти и тогава евентуално може да излязат повече неща.
.

# 504
  • Мнения: 35
Напоследък нещата в семейството ми не вървят, и ме измъчва един въпрос, ако някой има възможност и желание да изтегли карти-
А, ето и въпросите - Има ли умишлена негативна намеса /магия/ върху нас, която води до проблемите?
Или просто любовта си е отишла и връзката ни е изчерпана?
Благодаря на отзовалите се.

# 505
  • Мнения: 2 629
Здравейте! Отдавна не бях хващала Ленорман, днес попитах картите за развитието на отношенията между двама души?
Кръст - Птици(12) - Луна (32) - Букет - Писмо - Конник - Мъж

# 506
  • Мнения: 350
Здравейте , може ли някой да хвърли едни карти . Ше има ли обаждане от страна на Й. Какви чувства има от негова страна . Много ще съм ви благодарна ..

# 507
  • Мнения: 10 699
Цитат
Развитието на отношенията между двама души?
Кръст - Птици(12) - Луна (32) - Букет - Писмо - Конник - Мъж


Отношенията са в криза. Криза от очаквания във връзка, която не е реализирана.
Приятелски разговори, обещания в очакване на някакви емоционални удовлетворения
които така и не са настъпили. Новини от мъж който е отдалечен или пътува изпълнени с
много мечти и тъй желани неща. За момента всичко е застинало на този етап.

# 508
  • Мнения: 2 629
Благодаря
Цитат
Развитието на отношенията между двама души?
Кръст - Птици(12) - Луна (32) - Букет - Писмо - Конник - Мъж


Отношенията са в криза. Криза от очаквания във връзка, която не е реализирана.
Приятелски разговори, обещания в очакване на някакви емоционални удовлетворения
които така и не са настъпили. Новини от мъж който е отдалечен или пътува изпълнени с
много мечти и тъй желани неща. За момента всичко е застинало на този етап.

# 509
  • Мнения: 2 629
Здравейте пак от мен! 🙂Попитах картите дали ще си взема държавният изпит успешно който ми предстои на 21ви и излязоха Дърво - Кръст - Конник - котва - кула - щъркели - парк/градина

Изпита е труден вероятно за това излезе кръста.

Общи условия

Активация на акаунт