Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 37 116
  • 828
  •   1
Отговори
# 765
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Както и хазарт не се  играе навсякъде, а в обособени места. Достъпен е за пълнолетни хора, както и цигарите, и алкохола. И към трите се развива зависимост. И трите се толерират от държавата, нищо че са вредни за хората.
Мама Нана, много наивно гледате на нещата - ей сега държавата ще забрани хазарта и всичко ще е цветя и рози.

В интерес на истината, ако човек има самоконтрол и залага суми, които не ощетяват бюджета му, то хазарта е забавно нещо. Но границата м/у забавлението и  хазартната зависимост е много тънка. Бързичко може да се пристрастиш към него, както и към цигарите и алкохола.

Judy, добро и на теб. Стисни ми палци, че ще залагам за съботното теглене на една италянска лотария. Плюй ми за късмет да позная 3 или 4 числа попълнената колонка. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 766
  • Мнения: 24 467



И цензурирана версия на пожелание за късмет:


Скрит текст:

# 767
  • Мнения: 36 482
Нали разбрахте, че в Тото 5 от 35 (държавното), на 1-ви март са се паднали 5 поредни числа?
Така че правете сметка - дали трябва да се доверяваме на тотото...

# 768
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Тотото е свирена работа. По едно време пусках, но съм се отказала. Дали ще изтрия билетче от там за 3 лева или ще пусна фиш, все тая. Максимална печалба съм печелила 50 лева.

Judy, благодаря!

# 769
  • Мнения: 15 204
Мама Нана, много наивно гледате на нещата - ей сега държавата ще забрани хазарта и всичко ще е цветя и рози.
Не бих казала, че гледам наивно, но виждам едно противоречие в това, което се казва и това, което се прави.
Нямам против хазарта, алкохола, цигарите /пушач съм/. Имам против лесния достъп, безотговорността на предлагане, липсата на контрол. За мен НЛ в частност билетите, буквално го навираха в очите на хората - реклама, продажба под път и над път, дори на непълнолетни. Още преди промените в закона, пряката реклама беше забранена, ама тази на НЛ не била пряка.
Всеки сам решава за какво да си харчи парите, но загриженост, че държавата ще бъде ощетена, ако има ограничения или забрани, за нещо /нездравословни зависимости/, което прави хората непълноценни, клони към глупост.

# 770
  • Мнения: 24 467
Тотото е свирена работа. По едно време пусках, но съм се отказала. Дали ще изтрия билетче от там за 3 лева или ще пусна фиш, все тая. Максимална печалба съм печелила 50 лева.

Judy, благодаря!

Винаги съм насреща да окажа помощ, когато е нужно! Sparkling Heart

# 771
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
НЛ са действали по тогавшания закон. След промените вече НЛ с билетчета няма. Сигурно и сайт няма да има, ако не им вдигнат запора.

Последните ми коментари са по повод това:

Толкова много ли са играчите, че има значение, къде ще отиват парите им!

И разбира се, че има значение дали данък от X души ще отива в Италия/Англия и т.н. или в България.

# 772
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
Тотото е по-зла манифактура от всякакви лотарии, божковци и пр. Тотото е мащехата на БГ спорт. Тотото гененрира хубави печалби, а сега ще бъдат още по-хубави, но парите текат в странични гнили джебове!
Вижте от тиража на първи март, второ теглене, 5/35 кои са числата - 20, 21, 22, 23 и 24. И имало цели 15 познали, брех!
Тотото си смени нрава още преди козината, а?
преди години едни колеги така се радваха на  спечелена 5 или 6-ца от съответното тото. мислеха, че ще са единствените спечелили, но чукнаха на камък. едно семейство всеки тираж играе с еднакви числа. в петък бащата пуска 3 колонки, майката понеже не била сигурна дали той ще ги пусне и тя попълва 3 колонки. за капак и сина пуска същите числа в 3 колонки. и накрая имаше 10 печеливши, но практически бяха 2-ма. те си взеха голямата печалба,  а за колегите остана  1/10. 
та и в тиража който посочваш може да има подобна случка. 

Тотото е свирена работа. По едно време пусках, но съм се отказала. Дали ще изтрия билетче от там за 3 лева или ще пусна фиш, все тая. Максимална печалба съм печелила 50 лева.

Judy, благодаря!
не е баш така. ако имаш късмет в тотото да хванеш максималната печалба ще си я получиш. докато при билетите определеният милион може да не е пуснат в продажба и няма да го спечелиш.

# 773
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Говоря за билети за триене от тотото. И там, ако случайно има печалба, ще си я получа.

# 774
  • Мнения: 1 306
В началото на демокрацията продаваха едни билетчета за "американска" лотария по 3лв май бяха. Продаваха, продаваха и като дойде време да се теглят печалби се чу оправдание, че не били отчетени колко билети са продадени или нещо такова и един вид тъй като не е платен данък... няма да има печалби. И толкова. Така че не е нещо ново.

# 775
# 776
  • Мнения: 6 529
Уважаеми клиенти,

Считано от 06.03.2020 г. се преустановява приемането на залози за онлайн игрите на сайта 7777.bg.

Във връзка с наложени запори от Национална агенция по приходите върху банкови сметки на „Национална лотария“ АД, считано от 28.02.2020 г. се преустанови приемането на депозити за участие в онлайн игрите на сайта 7777.bg. Наличните средства по игралната сметка на клиента могат да бъдат заявявани за изтегляне при спазване на установеното в Общите условия за ползване на сайта 7777.bg


Дойде краят!

# 777
  • Мнения: X
На какво е дошъл краят, след като форумци гледам са се прехвърлили на чуждестранни платформи?
Спориха прокуратуристите, дали е трябвало да плащат данък 20% от това или 15% от онова (които уж отивали за бг пенсионерите, хах), а постигнаха 0% от нищо Grinning
Който иска да играе хазарт, ще играе, ако иска ще играе и на тука има тука нема на някой битпазар.

# 778
  • Мнения: 6 529
Говоря за еуфорията около НЛ...другите платформи въобще не ги коментирам, ефбет, уинбет, палмсбет си съществуват все още

# 779
  • Мнения: X
Хазарт винаги ще има. Въпросът е да не ти го навират в лицето всекидневно.

Общи условия

Активация на акаунт