Паническо разстройство - 41

  • 25 383
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 406
К'во това!? Ако е нещо свързано с инсулин и подобни, никога не съм си правила изследвания.
Имай предвид, че не съм здравно застрахована и рядко ходя на лекар и изследвания. То и преди рядко ходих. А, наскоро беше за тсх само.

Айде аз по баирите.

# 676
  • Мнения: 2 769
Абе незнам за амбицията, ама овчар, пъдар или козар с ГТР и ПР няма... Значи е свързано някак все пак с желанието да постигаме някакви си материални цели. Е сега аз имам достатъчно пари, ама кво от това? Вече нищо не ми трябва, гледам само да минават неприятните усещания като ги има, и малко неща ми носят този кеф , който преди имах. Даже и кабриолет си купих пак в Петък, е и това не ми носи вече удоволствие.

# 677
  • Мнения: 5 459
Георги, то и циганин болен от ПР, Депресия и ГТР -няма. Айде честито ти нова кола. Със здраве да си я караш.
Честита баба Марта на всички. Да сте бели и червени, винаги да сте засмени....

# 678
  • Мнения: 4 406
Що обяви за пастири има, Вие се мотаете Simple Smile
Имам едно гадже, има стада, от две години го врънкам да ме вземе при него, е не ще и не ще... (бе то мен от козле ме е стах даже, ама айде).

# 679
  • Мнения: 2 769
Мерси, ама щом не ми донесе очаквания кеф, ще бъде скоро продадена, имам още 3... Търся своята нирвана, ама явно още ще трябва да търся.
[ author=alinnna link=topic=1175684.msg40278500#msg40278500 date=1583058799]
Георги, то и циганин болен от ПР, Депресия и ГТР -няма. Айде честито ти нова кола. Със здраве да си я караш.
Честита баба Марта на всички. Да сте бели и червени, винаги да сте засмени....
[/quote]

# 680
  • Мнения: 973
Честита Баба Марта! За пръв път от години днес се зарадвах и си сложих мартеничка с кеф!
Продължавам си по план, хубавото на всекидневното разтягане е ,че вече правя шпагат и съм горда със себе си.

Георги разбирам те. Моя мъж печели повече и му е било много тъжно като ме заведе някъде или ми купи нещо, а аз съм като болна насреща му. Надявам се да се зарадваш на колата с времето ☺

# 681
  • Мнения: 1 374
Честита баба Марта на всички! Да сме живи и здрави, румени и засмени ♥️!!!
Ех Георги, повечето тук сме такива, трудно намираме удовлетворение. Затова и сме с ПР. Затова и получаваме паник атаки понякога. Но Кабриолет за лятото е супер. Ще й се изкефиш на колата, има време. Аз моята нирвана съм я хващала в студентските си години с яко напиване.😀 Съмнявам се на трезво да я хвана в този живот. Мисля , че за мен е недостижима.

# 682
  • Мнения: 2 769
Това ми е трети кабриолет, вече не усещам удоволствие, вероятно няма да изкара до лятото. Сега ще видим тия дни с нещо друго да пробвам да се зарадвам.
Честита баба Марта на всички! Да сме живи и здрави, румени и засмени ♥️!!!
Ех Георги, повечето тук сме такива, трудно намираме удовлетворение. Затова и сме с ПР. Затова и получаваме паник атаки понякога. Но Кабриолет за лятото е супер. Ще й се изкефиш на колата, има време. Аз моята нирвана съм я хващала в студентските си години с яко напиване.😀 Съмнявам се на трезво да я хвана в този живот. Мисля , че за мен е недостижима.

# 683
  • Мнения: 680
Предмети и покупки отдавна не ме радват. Хората са, които могат да ме развълнуват или разбутат.

# 684
  • Мнения: 4 406
Всеки си е с различни мечти, желания, интереси, хобита... Уважавам тези неща на всеки.
Днес щях да се разрева от мерак да съм там, отсреща (Рила).
Ще го направя тези дни.

# 685
  • Мнения: 1 374
Аз съм забелязала че много по-щастлива се чувствам когато подаря нещо на близък и виждам благодарността в очите му и виждам че съм го направила щастлив. На себе си като си купя нещо, му се радвам от ден до пладне.

# 686
  • Мнения: 1 419
За какво да са тревожни,за какво да се паникьосват циганите?Нали болшинството паразитират върху другите и не се тревожат много откъде ще се издържат...Нормално.Психиката им е друг тип.Живот ден за ден.А повечето хора в днешното общество са и привързани прекалено към материалните придобивки-къщи,коли,телевизори,и тн.и съответно животът им се върти около придобиването и задържането на съответните материални придобивки.Което,естествено,води със себе си стрес и разстройства на психиката.Заробването с жилищен кредит за 30 години определено не помага да спиш по-добре.

# 687
  • Мнения: 2 769
То добре, че и кредит нямам, щях да съм превъртял вече...
За какво да са тревожни,за какво да се паникьосват циганите?Нали болшинството паразитират върху другите и не се тревожат много откъде ще се издържат...Нормално.Психиката им е друг тип.Живот ден за ден.А повечето хора в днешното общество са и привързани прекалено към материалните придобивки-къщи,коли,телевизори,и тн.и съответно животът им се върти около придобиването и задържането на съответните материални придобивки.Което,естествено,води със себе си стрес и разстройства на психиката.Заробването с жилищен кредит за 30 години определено не помага да спиш по-добре.

# 688
  • Мнения: 4 406
Па аз кат' имам кредит, това е най-малкото, за което се тревожа.

Али, споко, лебедите са си в езерото. Снимах ги, но не се получи добре. Сега се размотавах на там. И тази година като пиеш бира тук, да вземеш да звъннеш!
От неуротопа не усещам странични ефекти, и нямам сутрешно сърцебиене и тревожността ми е по-малка.
Но един мързел ме  е налегнал
Минаваме от зимната меланхолия към пролетната депресия!

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 13:52 от Jerry F

# 689
  • Мнения: 2 691
Не знам дали съм за тази тема но виждам че сте със сходни проблеми и ще споделя.
Декември имах много проблеми, в дома в работата, с колата, искам да си сменя работата, ходих по интервюта на които много се притеснявах, вкъщи на работа, вкъщи на работа и така от няколко месеца.
Преди да започнат празниците почна да ме боли корема. Тъст ми ме фимира че там е черния дроб и се почна вкарването във филма и така вече два месеца и половина.
Началото на януари ходих на гастро, изписа ми лекарства и тестове и ми каза че съм ОК. Пих ги месец болките спряха ама аз продължавам с паниката и не знам какво да правя вече.
От една седмица малката е болна и си седя вкъщи с нея и по цял ден чета за разни заболяваня (най вече за рак на дебелото черво).
От седмица се каня да ходя при ЛЛ ама не знам и какво да му обясня.
И вие ли сте така или не съм за тук?

Общи условия

Активация на акаунт