Паническо разстройство - 41

  • 25 160
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 769
Е нашите диагнози са след като всички възможни физиологични проблеми са махнати от подозрение! Затова виж си първо физически нещата и ако си клинично здрав, търсиш психическия фактор.
Не знам дали съм за тази тема но виждам че сте със сходни проблеми и ще споделя.
Декември имах много проблеми, в дома в работата, с колата, искам да си сменя работата, ходих по интервюта на които много се притеснявах, вкъщи на работа, вкъщи на работа и така от няколко месеца.
Преди да започнат празниците почна да ме боли корема. Тъст ми ме фимира че там е черния дроб и се почна вкарването във филма и така вече два месеца и половина.
Началото на януари ходих на гастро, изписа ми лекарства и тестове и ми каза че съм ОК. Пих ги месец болките спряха ама аз продължавам с паниката и не знам какво да правя вече.
От една седмица малката е болна и си седя вкъщи с нея и по цял ден чета за разни заболяваня (най вече за рак на дебелото черво).
От седмица се каня да ходя при ЛЛ ама не знам и какво да му обясня.
И вие ли сте така или не съм за тук?

# 691
  • Мнения: 4 406
Хипохондрията мъчи доста от нас.
Да не направиш като мен, 20 годишна влизам при гинеколог и му заявявам, че имам рак. Още ми е смешно. Естествено не беше, оказаха се мастни образувания. Просто сподели проблемите.

Но трябва да те притеснява и паниката. Консултирай се с ЛЛ. Да не те пращам направо на психиатър.

Уф, най-после се поотпуши тази дупка с обявите за работа, на интервюта съм за рецепционист и за Изи кредит. Всичко ще работя, че полудях!

# 692
  • Мнения: 1 372
Иване, всички циклим на моменти. От работа в къщи, от къщи на работа, тънем в еднообразие и това депресира много. А като има и проблеми... А теб те е захапала хипохондрията май. Не чети из интернет ами иди на лекар, направи си изследвания, каквото трябва направи, за да се успокоиш. Георги от наща тема може да те насочи какво да изследваш.
 
И аз нямам кредит, но ни предстои да купим жилище и май няма да ни стигнат, та ще се тегли и като се сетя за какви пари става въпрос , главата ме заболява веднага. Много скъпи имотите в София.

# 693
  • Мнения: 4 406
Да не пиете без мен Blush че Ви няма никакви.
Ходих, утре ще ходя на работа, да видим... 12 часови смени, няколко нощни. Но от лични наблюдения, знам, че в този хотел не е натоварено  нощем (то аз за кой ли тук не знам Stuck Out Tongue Winking Eye)
Ако нещо много не ми харесва, депресира или просто изнервя ще видя какво ще правя...

# 694
  • Мнения: 5 459
Работливке, гледам, че и по планините скиториш. Аз сега съм си внушила, че имам коронавирус и рева и се тръшкам изкъщи.....Вчера бях при ЛЛ, изписа ми сума лекарства, включително и антибиотик , ама се влошавам...

# 695
  • Мнения: 4 406
А, онзиден ходих. Сега гладя да си успокоявам нервите.
Да, 10000 щама имаш ти от този тип вируси. И какво се вреш при ЛЛ, да хванеш нещо, дето не си помисляла, че съществува.
Нищо ти няма!

# 696
  • Мнения: 5 459
Ми аз като ходих при ЛЛ се заразих повече....

# 697
  • Мнения: 1 372
Споко бе Али, не си внушавай нищо. Нали няма коронавирус в България още. Нима пък ти ще си първата? 😀😀😀 Шегувам се. Отпусни се и се лекувай. Настинала си.
Честит празник! Тази вечер трябва да почетем празника. Нали знаем как 😀 Наздраве на всички!!!

# 698
  • Мнения: 4 406
Мда, аз се ваксинирам и празнувам. Установих, че малко концентрат ми действа по-добре от моята любима бира.
Али, аз съм казала, че ще съм втората. Гледай ме мен, утре почвам в хотел, с колко ли хора и от къде ли не ще се видя.
Айде, наздраве!

# 699
  • Мнения: 5 459
И кво ш праиш у този хотел, м? На рецепцийка ли?

# 700
  • Мнения: 4 406
Ахам и ша се оглеждам за де що годе богати гърци.

# 701
  • Мнения: 2 769
Аз скоро ще се оглеждам за овчар или говедар, писна ми от простотии. Искат тая седмица да заминавам в Китай в един завод, дето имаме забавяне на доставките и да ги натискам да произведат за нас по бързо поръчките...

# 702
  • Мнения: 4 406
Ако не намериш за около Вас, тук всеки ден има обяви за пастири. Уреждам ти място за кравар на мой познат.

Ей, за това се махнах от БАН, ненормални срокове, но там бяха безсмислени и за без пари.

# 703
  • Мнения: 1 372
Георги, как в Китай? Хората бягат от там. Твоите шефове как може да те пращат там. При тези комуникации в днешно време, всичко може да стане от разстояние. Това си е голям риск.

# 704
  • Мнения: 1 481
По време на напрежението между Израел и Палестина, точно когато имаше бомбардировки и в двете държави, преди няколко години, искаха една колежка да я пращат в Израел, а в същото време самите те не припарваха до летището.
Отказа им, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт