Паническо разстройство - 41

  • 25 167
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 417
Хора,сериозно ви се чудя,какви бири,какви пет лева с това паническо разстройство...

# 706
  • Мнения: 5 459
Георги, не можеш ли да откажеш?

# 707
  • Мнения: 2 769
За тия пари, дето взимам, нямам право на отказ. Аз в предната фирма ходих завод да одитирам и закривам като почна войната в Сирия. Ще видя какви ще ги мъдрят, има време до Четвъртък.
Георги, не можеш ли да откажеш?

# 708
  • Мнения: 5 459
Ми то утре е четвъртък. Ама това е много опасно. Трябва със скафандър да ходиш!

# 709
  • Мнения: 2 769
Засега го отмениха за 7 дена, чакам да видим.

# 710
  • Мнения: 4 406
Къде сме се забутали на втора страница!
Ние винаги сме били много емоционални, та да допуснем такова нещо.
Казвам си да влезна, че да пообщувам на български. Тотално тези два дни превключвам на 4 езика. Там не се оплаквам, хранят ме, поят ме. Че лек махмурлук имах днес от бира там и ваксинация тук.
Стоя много права и вчера се тропясах направо за ваксинация тук.
Претоварването на нас ни е голям враг. Сутринта, въпреки, че се имах време и се събудих изморена, станах от някакво подобие на ПА и здраво друсане от нерви.
Днес е по-добре.
Ма... му, по 12 часа преходи правя, с големи денивелации, с 15 кг. раница, та едно висене права ме скапа!

# 711
  • Мнения: 2 769
Аз се занимавам с некадърни колеги, дето са инженери и бачкат за големи пари, а вдигат рамене и викат ми незнам...

# 712
  • Мнения: 4 406
Аааа, значи така колегите!
Я им кажи, че ще ги върнат да изкарат още една година Съпромат, да се стегнат!

Добро утро!

# 713
  • Мнения: 2 769
Ще ги пратя в националния по волейбол, щото са отличници по прехвърляне на топката...
Аааа, значи така колегите!
Я им кажи, че ще ги върнат да изкарат още една година Съпромат, да се стегнат!

Добро утро!

# 714
  • Мнения: 1 417
Бях отново при психиатъра онзи ден.Е,нищо ново не чух,той само ми каза,че наравно с топилекс мога без проблем пак да си взимам есцитила,но още не съм го почнала.Колебая се,вчера като излязох пак за малко да се разходя,нещо главата ми тежеше отново неприятно.Психиатърът също така твърди,че поради килограмите ми,дозата топилекс която ми е предписал,даже ми е малко и не се разпределя много равномерно.А аз пък не мога да се отърва от усещането,че изпитвам неприятни странични ефекти от топилекса,затова,дали с есцитила наведнъж,няма да ми дойде множко...Но в момента страхът от излизане ми е най-големият проблем,затова,ако тази комбинация отново ме върне към предишната ми независимост,налага се да опитам.Евентуално другата седмица ще почна есцитила.

# 715
  • Мнения: 1 782
Ма... му, по 12 часа преходи правя, с големи денивелации, с 15 кг. раница, та едно висене права ме скапа!
Джери, на първа заплата вземи удобни обувки. Simple Smile

# 716
  • Мнения: 5 459
Джери, ама ти защо обикаляш? Не си ли рецепционистка? И внимавай с грипа.

# 717
  • Мнения: X
Липсата на хипохондрия у овчаря, спортът и т.н. имат връзка.

Първо ако вършиш нещо физическо изгаряш доста от адреналина, второ ако имаш реални проблеми - примерно трябва да издоиш 500 кози днес, нямаш време да мислиш за пъпката, която ти е излязла на гъза. Тоест свръхнаблюдението изисква време, физическа енергия, да нямаш други проблеми и съответно цели да преследваш.

То затова и много CEO като постигнат много и отиват стават пастири. Затова и много хора ми препоръчваха дете.

Не съм убеден обаче, че свръхнатовареността решава дълбоките личностни проблеми, може би по-скоро ги замаскира.

Най-доброто е това на Виктор Франкъл - да имаш цели извън себе си, които много силно да преследваш. А тези цели може да са както да създадеш велика компания, така и да станеш най-добрия овчар на село с най-доброто сирене.

А плюс това неврозата изисква някакво ниво на над средния интелект - защото тогаз човек започва да преанализира и да се запитва сложни въпроси. То и животното го боли и му излизат пъпки или пък усеща сърцебиене чат пат, ама от това не му треперят ръцете, защото не го мисли в сложни комбинации и няма причинно следствената връзка на пъпка - рак - край на живота и съществуването. Просто хипохондриците приемат пъпката като лъв в гората. А нали знаете какво става с агнето като види лъва. Усилва му се пулса, изпотява се, разтреперва се и тръгва да бяга и затова ние бягаме към болницата или да се оплачем в бг мама.

# 718
  • Мнения: 1 417
Депресията рядко пита дали сме заети,за да дойде.Особено,ако става дума за клинична такава,която не зависи от това колко ангажиран си.Понякога  в мозъка просто протичат определени процеси,за които няма значение дали си генерален директор или овчар.Ако имаш предразположеност към нещо,трудът няма да те избави от него сам по себе си.Ето,малко съдя и по себе си,дори и да се занимавам с нещо,това не ми облекчава непременно депресията.Цялото минало лято и пролет всеки ден почти излизах навън и се разхождах около десетина километра ,но си бях депресирана пак.Не настъпи съществена промяна в състоянието ми,само защото излизах всеки ден,а не си стоях само вкъщи.Така че да,трудът също не трябва да се смята за някакво едва ли не универсално средство за лечение на всякакви психични проблеми.Отделен въпрос е,че може и да съм прекалявала с ходенето...
Честно казано,забавно ми е,когато чувам някой да казва,че нямал време за депресия.Сякаш имаш избор,ако ти е писано да имаш клинична такава.Включително и се вбесявам на подобни невежи изказвания,очевидно правени от хора,които никога не са се сблъсквали с такива проблеми.

# 719
  • Мнения: 2 769
Ти не изчезна ли бе, папагал Йога? Аман от анализите ти. Я отивай си мериш пулса там. Спорта има оная ми работа. Аз не съм спрял с аеробното натоварване, и к'во от това? Спри да разсъждаваш, че не е твоята сила, ми отивай се лекуваш или се присъедини към някое бяло братство, свидетели на Йехова или ако щеш към летящото спагетено чудовище. P.S. Към болниците бягаш ти само явно...

Общи условия

Активация на акаунт