Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
El lucero del alba ,
 като ти прочетох последното изречение и настръхнах...толкова ми стана хубаво.... Hug
Нямам търпение да мине септември да си направила снимки и да ни ги покажеш....А за теб балета смао хоби ли си остана? Можеш ли да правиш още някои фигури от балета? А правиш ли ги сега с малката красавица?
Ти обаче си всестранно развита...балет, планети твориш стихове...сръчна в майсторенето на стаи... какво стана с облъчетата newsm78, нали щеше да ми показваш? Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 475
Добър ден от мен! Hug
Най-после да си дойда на АДСЛ-а у дома. Peace

  newsm78 Гледам доста сте изписали.

Пепе, stracciatella се произнася страчателла, а марката за бебешки стоки Chicco  се произнася кикко,което означава зърно,зрънце! Wink

Калида...моите ръце са си все така,вече изпих цяла опаковка от лекарство...нищо  Twisted Evil - пръста продължава сутрин да е надут и да чувствам скованост.
  Вероятно тия дни ще мина малко на глад. Peace

 С нашия апартамент се уморих вече да мисля...досега се говореше ,че наш бояджия ще влезне да боядисва...даже го придружавах да види жилището..отиваме в събота и ново пет-строителния техник казва,че не можели външни лица да влизат вътре..т.е. задължени сме да вземем техния бояджия...ако не- да боядисваме след 30 септември...а мебелите пристигат на 4 ти....като няма друг избор се съгласихме да боядисва ''техния човек"..
  
 Единственото хубаво е паркета.
  Ето една снимчица...макар,че на живо е много по-красив!

  
 Звездичка и El lucero del alba 12 години съм танцувала..имам професионална категория за балерина..но от години не танцувам...а и в САЩ тотално изгубих фигурата си на балерина...но пък ми остава страстта към балета като изкуство... newsm78 и не само-свиря и на пиано (и това малко го зарязах с тези пръсти..),пяла съм 8 години в Детския радиохор!...Ех...какви времена бяха.. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 11 315

  
 Звездичка и El lucero del alba 12 години съм танцувала..имам професионална категория за балерина..но от години не танцувам...а и в САЩ тотално изгубих фигурата си на балерина...но пък ми остава страстта към балета като изкуство... newsm78 и не само-свиря и на пиано (и това малко го зарязах с тези пръсти..),пяла съм 8 години в Детския радиохор!...Ех...какви времена бяха.. Rolling Eyes
El lucero del alba ,
 като ти прочетох последното изречение и настръхнах...толкова ми стана хубаво.... Hug
Нямам търпение да мине септември да си направила снимки и да ни ги покажеш....А за теб балета смао хоби ли си остана? Можеш ли да правиш още някои фигури от балета? А правиш ли ги сега с малката красавица?
Ти обаче си всестранно развита...балет, планети твориш стихове...сръчна в майсторенето на стаи... какво стана с облъчетата newsm78, нали щеше да ми показваш? Hug  bouquet
Хехе, Звездичке, то нали знаеш, че от всестранно развита, та накрая едно голямоооо нищо! hahaha Балета ми остана хоби, заради проблеми с вестибуларния апарат. Все още съм запазила (въпреки килограмите си) някаква гъвкавост и се кривим с щерката из къщи. Даже някои от скоковете още мога, ама.... едвам се отлепям от пода  Mr. Green
Облачетата ще ги покажа, като станат готови - чакам си музата. По-скоро чакам да се разхлади - на тъмно и задушно трудно се местят мебели и лепят тапети ooooh!
Гери, като ти чета постингите, все повече се ядосвам, че октомври няма да се видим - особено интересите, които сме имали като деца. И при мен беше пиано, балет, хор, ама сега остана само хор.

# 18
  • Мнения: 7 914
Giorgia   и ти ли си се занимавала с балет...? Rolling Eyes

само аз съм най- мързеливата значи само 2-3 години плуване от които нищо не ми е останало... Rolling Eyes ...ама някой ден като си имам деца...на всичко ще ги записвам ( майтапя се)

Гери...една приятелка ( българка..най- близката ми тук) също е свирила едно време на пиано и... един прекрасен ден отивам да я взема от работата и и във фоаето гледам едно пиано и аз:"мрън, мрън...посвирими..." Толкова се разчуствах, че чак сълзи ми излязоха на очите...Толкова съжелявам, че не сам ме записвали едно време на подобни неща...спомням си само като бях май 3-4-5 клас опитах да се запиша  в хор...И имах толкова огромно желание, че накрая ми дадоха 3-ти глас....ама като се отписвах..бяха много щастливи Sad Rolling Eyes Crazy

Пода си е светъл... не ми прилича на тъмен, значи си много доволна , нали? Hug

Дано техния бояджия да е добър...стискам палци! Hug  bouquet


El lucero del alba
, хич не се бях сетила за горещините  ooooh! ...ама си е така, че с муза всичко става по- лесно и по-красиво...Аз съм малко на моменти...Може нищо да не правя със седмици и после като се защукат идеите... не спират Hug  bouquet

Цитат
някаква гъвкавост и се кривим с щерката из къщи.
ит ова си е за снимка Mr. Green

Цитат
Даже някои от скоковете още мога, ама.... едвам се отлепям от пода 
хич недей да скромничиш...сигурна съм, че не ти е толкова тежко....  Wink Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 11 315


Цитат
Даже някои от скоковете още мога, ама.... едвам се отлепям от пода 
хич недей да скромничиш...сигурна съм, че не ти е толкова тежко....  Wink Hug  bouquet
На мен може да не ми е тежко, ама мастните възглавнички тежат като оловни  hahaha Joy Joy

# 20
  • Мнения: 5 475
Кате,все ще се видим някой ден!  Hug

При мен всичко с което съм се занимавала е било по мое желание...продъних ушите на нашите с молба да ми купят пиано,вече пеех в Радиохора и танцувах от 5  годишна.
  С голям зор се навиха,помня едно пиано струваше  колкото една Жигула.Понеже имахме голям апатамент бяха го сложили в хола,който не е отопляваше (по това време нямаше парно)...такова голямо желание имах,че се навличах с палто и отивах да свиря...ръцете ми бяха червени от студа...2 год се занимавах сама  и после отидох на уроци- учителката ми заби един шамар,като й казах,че никога преди това не съм учила пиано с учител...според нея-лъжех!Вярно много ми помогна професионалната подготовка по солфеж от хора! Hug
 
А дъщерята мина подред по всички стъпки- 4 год.балет, 7 год.пиано,3 год.хор...сама се отказа послдователно от професионални занимания,но вътре ти остава! И това е за цял живот!   bouquet

zwezdi4ka -точно светъл исках да е паркета...и е златист...на живо е като килим!Мноого съм доволна!  Peace

# 21
  • Мнения: 2 907
Добър ден и от мен. След много горещ и съответно ску4ен уикенд, възлагам големи надежди на новата седмица. Има нещо, което ме тормози. Не мога да понасям градът, в който живеем. По-то4но не мога да понасям хората тук. Това е уникална концентрация на идиоти, които са не само повърхностни, но и злобни. Като се добави лицемерието, което е нещо нормално за жителите на нашето се-ли-ще, картинката се допълва и се превръща в най-голямото предизвикателство, което животът ми е предоставял. Защото като изляза на всяка кра4ка срещам ухилени до ушите индивиди, които след като ме поздравят най-сърде4но, отиват и запо4ват да клюкарят зад гърба ми. Друг път пък така наре4ени "добри познати" минават покрай мен без да кажат едно здрасти, а два дни преди това сме яли и пили на една маса. Звъни ми в4ера телефона и ми се определя среща, въпросната госпожа ме кани на кафе...отивам на срещата, сядам на масата и питам какво става с нея, как е - тя ми отговаря, 4е не и се говори, става и си тръгва...Моми4ета, живея в град пълен с freaks! Ах, как ми липсва Страсбург и средата ми там! Не мога да се примиря, 4е живеем тук и това е!

Ами ето казах какво ми лежи на сърцето, нали за това е тази тема  Laughing

хайде хубав ден на вси4ки  Hug

# 22
  • Мнения: 1 110
Здравейте моми4ета Hug

Звезди веднага си вземам късна закуска. Тук пак е жегааааа и ние сме си вкъщи докато охладнее приве4ер.

Забравих да ви се похваля - Алекс4ето по4на да прави по 5-10 кра4ки самостоятелно  Peace

# 23
  • Мнения: 7 914
Giorgia забила ти шамар ли? ooooh! #2gunfire
Може и да се е отказала дъщеря ти обаче, тази съща приятелка вече на 35 ми каза, едно време не ми се свиреше, но майка ми насила ме заведе и сега съм и толковааа благодарна Hug
Каква ли физиономия ще направи свекито като го види? newsm78 Crazy Mr. Green



mystic
И ние искаме да се местим от тук..много малък град и въобще не ни допада манталитета... като говорим за ненормални... Най- добрата приятелка на мъжа ми му се обажда ( аз тогава щях за първи път да я виждам) в края на януари( или началото на февруари) и той ме пита:" какво ще правим на 24 май?" и аз: #Crazy ми не знам ...защо?".." да вечеряме с Ф...." hahaha
 #Crazy newsm78

А няма ли възможност да се преместите? newsm78

Ама и без да ми се обиждаш.. понякога тъгуваме за нещата, които нямаме...а като ги получим, вече не ни трябват! Hug


Щом ти е олекнало.. усмивка, брадичката на горе и лек ден! Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 7 914
kariluis ,
 браво на големия мъж... докато стане време да си идвате...ще има да тичаш след него... Joy

# 25
  • Мнения: 5 183
Ехо, малко напрегнати 3-4 дни ... и не съм влизала. Надникнах само в4ера да видя дали Мариякара не е родила. Нека да й е много здрав и щастлив малкия син Георги!!!
Около нас нищо ново. Днес по4истваха уши4ките на Томи с вакуумно изсмукване /не знам как то4но се превежда/. Беше неприятна процедура, а аз изтръпвах при мисълта, 4е ако мръдне рязко, има голяма опасност да му засегнат нещо ... което да го увреди трайно. така ме предупредиха ... Той по едно време така се сепна, 4е поне4и да бутне ръката на лекарката с ръ4и4ката си...  ooooh! Добре 4е съм с добри рефлекси ...
Имам много да ви 4ета, докато наваксам ... а и старата тема не съм 4ела, ала така съм тези дни, а и ... сега ме е обзело едно странно носталги4но настроение. Прослушвам си дисковете да избера нещо за утре - в Плейцентъра на Томи имаме ден на музиката от цял свят ... Аз, естествено, ще представя нещо българско  Heart Eyes

Калида, много сладка муцка е направила Дана в подписа ти!  Hug

Ехей, Карилуис, родината добре му се отразява на малкото Алекс4е, а?  Hug

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 16:02 от Maika

# 26
  • Мнения: 6 390
Ахой Банда  Grinning
Гледам за изкуства говорите  Wink аз само в хор съм пяла в началното училище, но после се записах на плуване и до там беше  Wink Grinning
В чехия имам чуството че всеки втори или свири или пее  Crazy Laughing всички деца ходят на уроци да свирят на различни инструменти  Laughing Надявам се че като му дойде времето ще взема пример и ще запиша на нещо Бадемка  Whistling Laughing

А иначе да издам че Катето е завършила ВИТИЗ  Wink не е само ей така пяла и танцувала, и поетичната й душа и всичкото останало, въобще не е случайно  Wink Grinning

Дидонке
Много добре изглеждате на партито  Flutter Hug Скарата - ммм лиги ми потекога  Wink Grinning а Викича както винаги - голям сладур  Hug

Мистик
не се настроивай така  Hug такива хора и в големия град има, и бг ги има, въобще е въпрос на късмет Hug Къде живеете не съм разбрала  newsm78 И защо сте се преместили от Страсбург - а там има и много Бг нали  newsm78

Нана
ти си супер, толкова от рано, всичко подготвяш - браво, грешка нямаш  Hug

Карлиус
честити ходещи крачета  Party  bouquet
Браво, браво, тъкмо докато сте си в Бг , може да спретнете един прощъпулник на юнака Wink

Калида
Пак прах дивана, направо в лиген сложих тези калъфи или как да кажа, но не се махат от дивана  Crazy абе сложно е за обяснение, но мога да кажа, че няма и след от лекета Wink Grinning
Малката Дана е голяма сладурана на новия ти подпис  Wink Flutter

Гери
много ми харесва цвета на паркета, представям си го златист - точно и по мой вкус  Wink Grinning

Звезди
страхотна закуска както винаги   bouquet
На теб всички ти завиждахме да знаеш, с твойте кратки включвания миналата седмица  Wink

Като гледам тази Амейка ще се включва с къси романтични постинги  Whistling Grinning и дано и мама Б Party

Майка
ама детски песнички, или естрада някаква ще подбираш  newsm78
А това чистене помогна ли му на Томи, или още не е ясно newsm78

Татянка  Hug
не се оставяй на тъжните мисли, а и неспането при Миленка, може да е нещо извънредно, не е нужно да е 5. седмици  Wink Hug Hug

Вече незнам дали не съм пропуснала някого, затова ще публикувам, ако се сетя още нещо ще пиша по късно  Wink  bouquet

Весела и успешна седмица желая   bouquet

# 27
  • Мнения: 5 183
Ели, аз само да кажа - избрала си страхотна снимка за подписа си. На нея Емката е наистина изцяло твое копие, като изклю4им "боята" де  Hug :love За ухото на Томи ще се изкажат в сряда. Тогава сме на лекар. Според жената, която го по4исти, а тя е ушна медицинска сестра, не е лекар, не се вижда нищо обезпокояващо!

# 28
  • Мнения: 7 914
Звезди
страхотна закуска както винаги   bouquet
На теб всички ти завиждахме да знаеш, с твойте кратки включвания миналата седмица  Wink

Аз ако можех...сама бих си завидила Crazy Mr. Green... някъде преди месец бях ровила в стари снимки.. и ме бяха засипали спомени от първите 1-2 години от нашата връзка.. и го питах моя...."иии защо така се променихме( повече ти  Mr. Green Crazy )...къде изчезна романтиката от връзката ни..." а той:" еее вече сме 5 години заедно....все пак те си казват думата" Joy
 Но ето, че не са си казали последната дума Joy...че ми и личи... щом успяхме с моя да опаткаме за нула време( по нашите си стандарти) 2 литра вино.... Crazy Party


 Hug  bouquet

Maika ,
 добре, че всичко е минало успешно с вакуум почистването на ушенцето на Томи... все пак си е било много рисковано... Rolling Eyes Hug  bouquet
 


# 29
  • Мнения: 6 390
Ели, аз само да кажа - избрала си страхотна снимка за подписа си. На нея Емката е наистина изцяло твое копие, като изклю4им "боята" де  Hug :love ...
Mr. Green Mr. Green Mr. Green  bouquet Хехеххе Майка
веднага ми подобряваш настроението  Party Whistling Mr. Green

рамката е от онази програма от миналата седмица  Wink

Кате, Карлиус
вие свалихте ли я  newsm78 не сте се похвалили още  Grinning

zwezdi4ka
голяма си терца значи  Laughing Laughing Laughing
щом и сама си си завиждала... ние сме направо  Crazy Wink Laughing Laughing
 Hug Hug голям ми е смеха с тебе  Mr. Green
5г. - нищо не е  Wink чак след 50г. може да се променяте  Wink Laughing Laughing Laughing  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт