Отговори
# 285
  • Мнения: 7 430
Ехоооо....искам да попитам за нещо - донесоха ми от БГ ТРИВИТАМИНОЛ за косата - някой от вас ползвал ли го е, че да започвам и аз да се мацотя Joy

# 286
  • Мнения: 1 860
 Маската ли ще си правиш, Дидка? Аз исках някой да ми каже с какво мога да заместя съставките в чужбина, но никой не ми отговори. И да се похвалиш с резултата. Hug

# 287
  • Мнения: 1 526
ДиДОлиНКа охо и ти като мен - експериментаторка си падаш! И аз си го взех и вече ~4-5 пъти я правя прослувутата маска. Резултата ами по -твърда като чели ми става косата и по- лъскава. А и черните ми кичури, на които толкова им се радвах- като че се измиха по- бързо.
Мерси на всички за пожеланията!  bouquet Возилото е Ауди А4

# 288
  • Мнения: 2 959
Дъждовни привети, от мен, слънчеви Момичета!

Мамо Б, приятни приготовления за Гогата, и внимавай с подаръците. Hug

Татянката, как сте с Миленката? Сашо при вас ли е таз събота и неделя? Чувате ли се с дядо по скайпа?

Мистик, как сте с Лени, как мина ваксината?

МакДиРок-че, приятни почивни дни Ви желая с Джулката! Hug

Свети, приятни почивни дни на вас с Филип и Манзана!

Етка, поздрави на Америката и специални за Теб и Никата, разбира се! Усмихна ли се вече, ако не, направи го сега! Heart Eyes

Мери, не ни забравяй! Как е в БГ? Поздрави за Ели и Жорко! Hug

Зайченце, загубихте се по това БГ моренце, но пък е хубаво на родна земя! Почивайте и "работете" усърдно с Татито. Целувки за Криската! Heart Eyes

Джорджа, страхотни снимки от улиците на Монца. Аз в Италия не съм била, но подобна атмосфера съм виждала в Венецията в Лас Вегас/ там е само имитация на европейската действителност, но въпреки всичко имеше голяма тръпка/. А Масимо, живял ли е на друго място освен в Монца?

El lucero del alba , честито Ви паднало зъбче. Нека новите са бели и здрави на Мирелката. И дано фейката да й донесе нещо интересно таз нощ. А таз апетитна баничка с мас ли я прави, както иска 1/2-та? А за колите, тук се продава Тойота Корола също, но с доста по- голяма кубатура, а Ситроен си нямаме. Не помагат хапчетата п/в амнезиата доня Лусеринда? Hug

Амейката, още 3 дни остават от съвместната почивка с Татито и от понеделник си много по- редовна, нали? Hug

Дидолинке- Дяволинке, много Ти е хубаво малкото Мишленце, а и баткото- зъбатко на новият Ти аватар е голям сладур. Имате си Вие вече и 2 кучешки, нали? Успех с новата маска, доста хвалби четох за нея в темата за косата, най- важното е че подхранва косъма, а за Теб това е важно особено след бременността, тя доста изтощава косъма. Peace

Румянка, а започнали вече със захранването на малката Си принцеска? Вие на бутилка ли сте или кърмене? А сяда ли вече Габи? Hug

Майка, лек Ти работен ден, а на Хитрушкото и Тати приятни съвместни занимания! Hug Чу ли се със систъра, след проблемният нет вчера?

Ели, кога ще ходите при Мартин, или Той скоро ще идва при Вас?

Звездице, благодаря за закуската. Какви са плановете за почивните дни, само не ми казвай че пак работиш? Hug

Наничка, честита Ви първа придобивка за РД, а снимката с новата ли камера я направи? newsm78

Пепеляшчице, продължаваш ли да търсиш обущета или вече си намери, но не си се похвалила?

Тали Дан, честито Ви Ауди. Със здраве да си я карате, и много нови местенца да посетите с нея. Ти си вече в почивка, нали? Какви са плановете за утре? Hug А за 1/2-та, от снимчицата ми изглеждаше доста спокоен и уравновесен мъж, не толкоз импулсивен както Ти го описваш, но Ти знаеш най- добре. Hug Пожелавам Ти скоро да откриеш дългоочакваното Слънце. Hug

Лек и приятен остатък от петъчният ден ви желая!

# 289
  • Мнения: 5 476
Калида,как дъждовни привети..веднага командировам  слънчице към теб  Hug



А за Масимо..той от  Монца не е мърдал(в смисъл да живее за постоянно)..тук е роден..  Thinking ако става за въпрос често обсъждаме въпроса,че май щеше да е по-добре той да дойде при мен в САЩ,защото по отношение на кариера и професионална реализация тук за мен няма почти никакви възможности  Crossing Arms..но не може и да си представи да иде надалеч ...а майка му ,един от основните разговори,който води с мен преди да се оженим беше да ме предупреди да не съм я отделяла от сина й ,и да не го замъкна някъде.. Rolling Eyes

Лека вечер на всички и приятен уикенд!  Hug


# 290
  • Мнения: 1 526
Джорджи първата снимка дето си пуснала найстина ужасно ми напомня за площад Гарибалди в Сф! А от всички ми лъха спокойствие, можеби защото тук сега е лудница!
Калида при вас вали ли- получихме дъждовни привети?
Мъжлето ми, доста правилно си `уловила` излъчването му от снимката- невероятно спокоен и уравновесен човек е! То това не му пречи да е откровенен да болка. Затова направи ли той комплимент, значи си е заслужено.
Дидката направили маската?

# 291
  • Мнения: 2 959
Момичета, но аз обичам дъжда толкоз колкото и слънцето, и той ме кара да се чувствам също толкоз добре. Така че днес наистина Ви пратих дъждовни привети, но не съобразих че не всички Ви харесва дъжда. Peace

Джорджа, благодаря за италианското слънце, което пращаш. Много "специфичен" предбрачен договор си подписала с Маминка. Hug Какви са плановете за почивните дни при Вас с Масимо, до вилата ще ходите ли? Hug

Тали Дан, до емоционалното Раче, спокойният и уравновесен Човек е страхотна придобивка. Да Ти е жив и здрав и дано скоро Ти направи един от неговите комплименти, защото със сигурност знае как да проникне в дебрите на многообразната Ти душа. А Вик и Мади, докога са в провинцията? Как се казва бебчето? Hug

# 292
  • Мнения: 7 430

Дидката направили маската?

Crossing Arms не още - бях на разходка Heart Eyes....Може би в неделя, че сега няма време...
Ти по тази рецепта ли се мацоти

2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л. свинска мас
1 суп.л. ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ

...аз само газ няма да слагам Wink

# 293
  • Мнения: 7 430
Лека вечер на всички и приятен уикенд!  Hug

ЛЕка и спокойна вечер  Hug и да си прекарате един чудесен уикенд  bouquet

Пожелавам го на всички

# 294
  • Мнения: 1 526
Цитат
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л. свинска мас
1 суп.л. ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ
Naughty не, мас тук няма и затова я смених( след консултация с момичетата от `красива мама`) с балсам. Иначе другото си е същото. Трябва да ти кажа, че стана като жива( косата де) мисля, че добре и влияе. И по- бавно се омазнява.
Калидка дечица ще са ~ седмица там. Надули са им басейн и по цял ден се плацикат, когато не е много горещо де. Бебенцето е на братовчед ми и се е родило на 29.07. казва се Даниел.
Ние утре ще направим козметичен ремонт на кухнята. Ще я боядисваме, ако помните свеки направи мини пожарче и имаме леко черна стена. Сега стигнахме и до нея. Вечерта ще излизаме с приятели да почерпим за колата, а искам и до Икиа да стигнем. Обещала съм на дребчетата като си дойдат да имат легло на 2 етажа!

# 295
  • Мнения: 2 959
...ако помните свеки направи мини пожарче и имаме леко черна стена...
Tali Dan, помним, как да не помним таз неприятна емоция при Вас. Но и бабата Ви доста се уплаши, милата, и то точно преди заминаването за БГ. Но важното е, че се разминахте само с почернената стена. Приятна обиколка утре в Икия и после весела почерпка с приятелите. Да ти е жив и здрав племенника- Даниел, страхотно е когато се раждат дечица! Hug

Красивата Ни топлолюбива Звездичка, желая Ти един невероятно топъл и хубав съботен ден. Едно погалване на Р&Т, моля, ако искаш и си в настроение и едно "заиграване" може. Hug

Дидолинке, таз вечер ли си бяхте сами с малчуганите? Ако е така, желая Ти тя да бъде лека и възможно най- приятната и спокойната "самотната" вечер. Hug

# 296
  • Мнения: 7 430

Дидолинке, таз вечер ли си бяхте сами с малчуганите? Ако е така, желая Ти тя да бъде лека и възможно най- приятната и спокойната "самотната" вечер. Hug

Да  Tired вчера пак и утр отново ще е така Cry

Благодаря ти за пожеланията   bouquet

Тали, колко време седиш с маската newsm78 и на седмица по 2 пъти ли я правиш?

# 297
  • Мнения: 378
Добър ден от мен!!! Желая ви един приятен и хубав ден!

Сега ще ви кажа за мен с две думи.
Септември месец ще станат 4 години от както съм тук. Съпругът ми дойде 2001 г., а аз - следващата година. Оженихме се тук преди две години, после си отидохме до Бг и пак се женихме – хи хи хи – само църковен брак де – да се порадват и родителите ни. А тази година вече си имаме и бебче - ето ни и нас - мама и бебе.



Дидка, бебока ти е голям сладур. И как добре е излезнал на снимката само – „като голям човек”. Много си приличат с братчето!!!

El lucero del alba
– честито ви паднало зъбче и да се похвалите какво ви е донесла феята!

Еli cz – вие в Прага ли живеете? Тук веднъж видях една туристическа реклама на Прага – имаше снимка от центъра - изглеждаше  много приказно.

Тали
– честито ви возило!!! Да си ви вози навсякъде където си пожелаете! Ама наистина изглеждаш като 20 годишна...

Ох, момичета ще се пръсна вече – то баница ли, то торта ли, коктейли ли, но няма отказване...

Калида
– още сме само на кърма, но след седмица вече ще започнем захранването. За сядане – слагам я от време на време за по 1-2 мин, но вече е време да се заемем по-сериозно с тренировките, че сме почти сме на 6 мес. А тази твоя Дана е голяма СИМПАТЯГА!!!

Нана
– виждам, че моето Габи си има адашче... Да му е честит автомобила!!!


# 298
  • Мнения: 7 430
Румянка, каква сладка принцеска си имате  Hug
Да и нахапеШ бузките от мен  Wink Heart Eyes

Лек ден ви пожелавам с Майка ....аз след малко отивам да спинкам, че утре сутринта отиваме някъде на барбекю и ако не приготвя багажа за всички - няма кой ooooh!

Приятен уикенд мили дами

# 299
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
ей, не спря да вали при нас...цяла седмица, направо  Crazy
и а3 искам да си направя маската, Дидката, ама то3и 3-витаминол не можах да го намеря....с нещо да го сменя - идейки ? четох темата на Десислава, ама май с нищо не може да се смени, а?....би ли ми ка3ала какви са му сьставките Hug Heart Eyes
Тали Hug , и ти ли си я правиш с оригиналния 3-витаминол ?
Руми, добре дошла  Hug Heart Eyes  ( с малко 3акьснение, но не остана много време 3а компа та3и седмица )...не мога да видя снимките  Rolling Eyes....
татито ни се прибра от па3ар...пак ви оставям...лек и хубав ден от мен  Hug Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт