Отговори
# 300
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета...


Събота е! newsm44 ... и е време за закуска...


Приятен уикенд, момичета!  bouquet




# 301
  • Мнения: 1 526
Добро утро и от мен!
Звезди, изкушителко пак си ни приготвила вкусотий   bouquet
amei-че прати ни малко дъжд и на сам, толкова обичам въздухът след дъжд- чист и свеж. А ако има на близо и гора, да ухае на шишарки... ох, размечтах се! Аз като си бях в БГ миналия мес. си взех 2 шишенца 3витаминол, за заместител не знам, но имам спомен, че Десислава беше писала, че когато е в Турция го замества с друго. Питай я на лични, че темите там са безкрайни и не помня къде беше.
Дидони мажа се веднъж в седмицата и стоя ~2-3ч. колкото устискам Joy Приятен пикник ви пожелавам и знаеш, че чакаме снимки, нали?  Peace
Лек и ползотворен ден!

# 302
  • Мнения: 7 914
Eli_cz,
мъжа на сестрата на мъжа ми(  ooooh! как обяснявам само -  какъв ми се пада  newsm78 -  хич ме няма по роднинските връзки Joy) е гОООлям маниак на колела... ходи кара май почти ежедневно, ходи по състезания и тн ooooh!
Иначе за не вманиачените най- предпочитаната топ марка е Giant bikes и познай най - обикновените колелета започват от 750 евро ooooh!

Tali Dan, амо да мога да си отворя оченцата по- широко и ще си грабна тортичка с коктейлче Crazy
Уф А4 ми е мечтата...ама многооо скъъъпи тук - ужас Twisted Evil
Да ни покажеш снимки как е станала новата обновената стая!


nana_cool, колко пораснали ми се струватеее...вече си имаш малък шофьор... Hug

ДиДОлиНКа
това не е ли рецептата от"тайната на дългата... и тн коса" ? Аз също я попрегледах темичката, ама издай от къде ще се снабдиш с мас? newsm78

Kalida
,
ако знаеш мъжа откога се точи за този уикенд  smile3508, че нищо няма да прави... понеже нали миналата неделя ходи да помага за едно пренасяне...и го нямаше цяла седмица на работа и тази работи и за предната ooooh! Crazy
Обаче ей сега излизаме на разходка с Р&Т Hug И повечко ще ги погаля...толкова са сладки в последно време..... не е истина..научиха се на разни номера и сега ги използват срещу нас без грешка Joy

Giorgia,
 те и холандската част от фамилията се притесняваха да не отмъкна синчето им на някъде и първата година опипваха почвата...ама после се успокоиха Hug

Rumyana, каква прекрасна снимка си си сложила в аватар Heart Eyes

amei

имате ли планове за уикенда... то май татито ви щеше да започва  пак да работи от понеделник, нали? newsm78

# 303
  • Мнения: 7 430
...би ли ми ка3ала какви са му сьставките Hug Heart Eyes

Амейка, ето какво пише на етикетчето Wink

Витамин АД3Е

Състав:

Вит.А               1 000 000 IU
Sholecalciferol  2 000 000 IU
Alpha Tocopheryl Acetate 1.0g


Помощни вещества:
Chlorocresol, Sunflower Oil.

Много целувки от нас  bouquet

# 304
  • Мнения: 5 183
Майка, малко сме разочаровани с Габи. Виждам, че определено сте си насочили вниманието към италианско девойче....

Страшна си!   bouquet
Те не са се видяли още ... споко!  Wink
Да ти кажа, за този уикенд явно няма да стане да се видим. Нещо съм се разсополивила аз, а и Томи кашля и му те4е носа... Не е нещо сериозно, но определено имаме нужда малко да пазим къщата, така да се каже, особено в този дъжд ... а и не е редно да се събираме с малко беб4е болни.

Леле, Дидка, как сте го "обработвали" малкия ти принц, 4е е заел такава сериозна стойка?! Изглежда много голям!  Hug А какъв е този Тривитаминол?  newsm78 Я кажи що е то и за какво се ползва, 4е на мен взе да ми капе ... Ако помоля майка ми да ми го купи туй нЯщо, поне да знам за какво то4но иде ре4. Ампули ли са? Що е?  newsm78

Ох, Звезди, посмях се и аз с твоите емоции покрай колоезденето в на4алото!!!

А ти, Ели, слагаш Емката на гръб /има такива приспособления/ и караш ... не става ли? Аз се въодушевих по темата, защото преди малко 4етох едно списание тук. В него имса снимка на Брат Пит с двете осиновени де4ица. Малката Захара е на гърба му, в нещо от типа на кенгуру-раница, а той кара колело.
Мерси за добрите думи за подписа и аватара.  Hug Heart Eyes

Тали, 4естито ви ново возило! С радост да си го ползвате и само към прекрасни места и преживявания да ви вози!   bouquet

4естито ново возило и на малкия Габи на Нана! Изглежда много атрактивно! Радва ли му се юнака?

Кате, какво ви донесе феята? Вълнува ли се Мирелка?

Да, Калида, успях да 4уя систър и племенника.  Hug Heart Eyes



# 305
  • Мнения: 5 476
Поздрав от мен!  Hug
Само да ви пожелая приятен ден!
И да нацелувате мъниците си от мен!   bouquet

# 306
  • Мнения: 5 183
Джорджи, много си лакони4на днес ...  Sunglasses

Бобсънката наша мила как ли се вълнува  Hug Heart Eyes

# 307
  • Мнения: 5 476
Майка,лаконична съм понеже само хвърлих оче...от сутринта сме по задачи,след малко отиваме до Швейцария ,че вечерта сме на вечеря с приятели. 
 Утре си местим нещата от хладилника на свеки у нас (пак ще спим там ,но ще ядем у нас  Rolling Eyes )и така до сряда,когато ще направя яко почистване на къщата на свеки и се преместваме пак окончателно у дома.
Другата седмица най-после боядисват апартамента!  Peace Окончателно ще е готов на 21 ,но ние ще сме в Хърватско по това време...след 4 септември пристигат и мебелите..така,че се надяваме към 15 септември да сме се нанесли.. Party
 И да сме септември най-после в новия апартамент.. newsm10
Другата събота пристигат родителите ми и се почва почивката!  newsm44

# 308
  • Мнения: 5 183
  И да сме септември най-после в новия апартамент.. newsm10
Другата събота пристигат родителите ми и се почва почивката!  newsm44

Зву4и страхотно!

# 309
  • Мнения: 7 914
Maika,
 то и ние се посмяхме вчера с мъжа ми като си припомнихме първите ми колоездения Joy
Каква е прогнозата...няма ли най накрая да се порадвате на малко слънчице? newsm78
 Hug  bouquet

Бобсънката наша мила как ли се вълнува  Hug Heart Eyes
Още малко и остана и най- накрая след толкова дълго време да си гушне синчето! Heart Eyes
Дано да се включи в понеделник и да разправя... Hug


Giorgia
,

остана малко повече от месец...но все пак времето дотогава ще е изпълнено с много емоции, така че бързичко ще отлети...А родителите ти ще могат ли да видят завършения апартамент? newsm78
Имате работа в Швейцарско или просто да се насладите на красотите и? newsm78

# 310
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и усмихнати привети, и от нас Момичета!

Вечернице, да не си на дългоочакваният пазар днес? Дано да си намериш, каквото беше намислила и да кажеш за феята! Hug

Пепеляшчице, поздрави и на Вас с Мартинката! Hug

Мистик, целувки за Лени! Не ни забравяй, моля! Hug

Ели, къде сте днес с Емката? newsm78

Наничка, целувки за Габи, избра ли тортата от хазяйна? Hug

Татянка, приятни почивни дни с Миленката Ви желая!

Тали Дан, боядисахте ли кухнята, стигнали до Икия, или го отложихте? Приятна почерпка за колата! Hug

Дидолинке, приятно и свежо барбекю днес!

Майка, къде го пипна пак тоз "сополив" вирус? Да пазиш Томасчето! Hug

Румянка, поздравления за изключитеното Ви 5мес кърмене. А с какво мислиш да захранваш? Hug А защо не ми се отварят снимчиците Ви? newsm78

Джорджа, приятно скокване до съседна Швейцария днес-колко Ви е лесно на Вас- Европейките, нямате никакви граници. Hug

Амейка, дано утрешеният Ви ден е много по- слънчев и топъл от днешният.

Звездичка, отново си първа със закуската. Дано да сте изкарали хубава и приятна разходка с 1/2-та и Р&Т! Hug

Приятен съботен остатък Ви желая, защото при нас сега започва деня!



# 311
  • Мнения: 7 914
Звездичка, отново си първа със закуската. Дано да сте изкарали хубава и приятна разходка с 1/2-та и Р&Т! Hug
Даже се върнахме и   sleepuu и поспахме всички дружно Joy

# 312
  • Мнения: 5 183
Ами, Калида, ние вкъщи май само се редуваме  Embarassed

# 313
  • Мнения: 11 322
Оооооооо, днес какво тарашене на магазини паднаааааааа!
Няма да кажа колко пари пръснах, че ме е сраааааааааам Embarassed Embarassed Embarassed
На каката 3 тоалета (панталони с блузки), на малкия 2 тоалета (пуловерчета с панталони), на тати бельо (той п-скромен го дава), а на мен - да си поддържам големите красоти отпред, се сдобих с 2 много тантелени изящества, а си и намерих 3 разкошни панталона без да са с ниска талия (направо ми писна от тая мода).
Доволна съм!!!
А Мирел сутринта беше безкрай щастлива като намери под възглавницата си комплект фулмастери, блок за рисуване и книжка с картинки за оцветяване. Не можех да я вдигна от бюрото и - цял ден рисува. За да не остане обаче малкия разбойник сърдит - за него комплект дебели моливи и книжка за оцветяване.
Тати ходи да бере къпини и сега се мятам в кухнята да правя чийзкейк с къпини, хехехе.
Ха да ви е сладко!
После ще метна една снимка.
Весел уикенд на всички

# 314
  • Мнения: 7 605
Хайде и едно късно вклю4ване от мен, малката 4ак сега zаспа  ooooh!  Тя си обърка режима  Cry  zаспива късно, събужда се в 6 4аса като по 4асовник а денем много й се спи и ако не я оставя да спи е много крива  Sad  Дано скоро се опраим  Wink

Ха, и ние днес бяхме по магаzините  Mr. Green  Уж само пижамки zа Милена търсихме, ама като минахме край Бенетон неЩо ме привле4е и вляzохме, уж да хвърлим само едно око, а там вси4ко беШе бая намалено. Тъкмо рових иz Щандовете и дойде една продава4ка да ме предупреди, 4е върху намалените цени има оЩе 20% отстъпка на касата  Crazy  Малееее, едвам се въzдържах  Mr. Green  Вzех си една тениска и една жилетка, която много ми харесва а беШе само 16?, на СаШо една риzа на тя иzлеzе малка и Ще тzрябва да я сменим другата седмица  Sad хем Ще видим и мъжките дънки, супер бяха, той днес не можа да проба Щото носиШе кенгуруто. А малката пак намаzа най много  Wink  3 пуловера, едни много сладурски дънки и един дънков гаЩериzон, а панталоните бяха само по 8?, много иzгодно. Ако ми предстоеШе пътуване до БГ, хубаво Щях да купя подаръци там, ама нъц  Sad

Руми, не zнам това 4удо дето го покаzах да ли е немско, да ли се продава само тук, представа си нямам. Оба4е zнам 4е е педиатрите го препоръ4ват, докато обикновенните бънджита не били хубави. Не zнам и аz, и нас ни предстои такава покупка в блиzко бъдеЩе......  Thinking

МайкаBlush  мерси много zа комплимента  Heart Eyes  Hug   много се радвам да 4ета такива думи  Blush

Дидка, много добре е станала снимката. Двамата братя доста се прили4ат. Батко Вики как е, ревнува ли?

Калидка, аz нямам само Варненска баб, ама и аz съм Варненка (ниЩо 4е не съм родена там), татко ми е там и т.н. Той в4ера ми се обади на Скайпа но аz бях на вратата, тъкмо се готвих да иzлиzам с Милена на раzходка, и добре 4е отидох zаЩото по късно валя страШен дъжд  Wink  А СаШо е тук, той всеки ден си е тук  Wink  Само на 23. Ще zамине пак zа 4икаго zа няколко дена.

Талидан и Нана, да са ви 4естити воzилата   bouquet

Лека ве4ер ви желая, и приятна неделя  Hug

Общи условия

Активация на акаунт