Възпален троичен нерв

  • 2 306
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 929
Здравейте, помагайте със съвети за възпален троичен нерв.

# 1
  • Мнения: 13 542
Невролог ?

# 2
  • Мнения: 929
Ходих вече на невролог, дори на двама, единия ми изписа антидепресанти, другия ми изписа хапчета за епилепсия и невробекс. Търся някакви алтернативи, тъй като едната невроложка го отдава на любимата диагноза на лекарите "нервна почва", когато не им се занимава да търсят причината, а другата си помисли за възпален троичен нерв, но не беше сигурна, ще посетя и трети невролог, имам запазен час вече, но до тогава всякакви препоръки ще ми бъдат полезни. Болката ми е  лицева, предимно от дясно, скулата, дори зъбите ме болят, носа, слепоочието, веждите и челото. От това, което прочетох в интернет на мен много ми прилича на възпален троичен нерв, да не говорим, че болката е непоносима на моменти, придърпваща, пареща, ужасна.... От два месеца всеки ден ме боли, ходих и на ЯМР, правих панорамна снимка на зъбите (уж са ок, въпреки че и те ме болят, предимно през нощта е болката в зъбите, през другото време все едно нещо ми дърпа скулата от ушите към бузата и започва мн гадна болка в слепоочието, веждите, около очите, челото и носа).
Вече незнам какво да правя, не се търпи...…..

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 11:26 от Bondy07

# 3
  • Мнения: 13 799
Мисля че потребителката с име - Не се сърди човече, беше писала че има подобен проблем. Пишете й на лични.

# 4
  • Мнения: X
Когато ми се възпали лично на мен ми помага милгама н и магнезиево олио.
Магнезиевото олио го мажа предимно около слепоочието.

# 5
  • Мнения: 929
Когато ми се възпали лично на мен ми помага милгама н и магнезиево олио.
Магнезиевото олио го мажа предимно около слепоочието.

Какво магнезиево олио ползвате ?

# 6
  • Мнения: X
Когато ми се възпали лично на мен ми помага милгама н и магнезиево олио.
Магнезиевото олио го мажа предимно около слепоочието.

Какво магнезиево олио ползвате ?

На або Фарма

# 7
  • Мнения: 124
Когато ми се възпали лично на мен ми помага милгама н и магнезиево олио.
Магнезиевото олио го мажа предимно около слепоочието.

Какво магнезиево олио ползвате ?
Как си ? Подобрение ? В подобен ад съм и аз ...

# 8
  • Мнения: 929
При мен отхвърлиха да е възпаление на троичен нерв, а по скоро мигрена + тензионно главоболие, от никакво хапче не ми минаваше. Спрях глутен и захар и 6 месеца пих омнибиотик мигра, даже не смея да кажа, но от тогава положението се подобри.

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте!Тъй като видях,че темата е стара,искам да попитам как сте се справили с проблема.От 2 месеца съм с възпален триочен нерв,диагнозата ми е тригинаминална невралгия.От месец пия милгама N и невритоген,но още ме боли,по-малко,но боли.При мен всичко започна с уш възпаление на слюнчена жлеза,след това извадих и мъдрец и от тогава съм зле.

# 10
  • Мнения: 2
    Здравейте!Тъй като видях,че темата е стара,искам да попитам как сте се справили с проблема.От 2 месеца съм с възпален триочен нерв,диагнозата ми е тригинаминална невралгия.От месец пия милгама N и невритоген,но още ме боли,по-малко,но боли.При мен всичко започна с уш възпаление на слюнчена жлеза,след това извадих и мъдрец и от тогава съм зле.
    Намирихте ли начин за справяне с болката.От месеци е ад,правшх и скенери и ЯМР и си боли в зъби и венци основно

    # 11
    • Мнения: 5
    Здравейте
    От миналата година Декември до днес Януари се боря с болка в лявата част на главата си.
    Минах през Невролог,Отоневролог,Уши нос,Синмки на врата,Физиотерапия,Кенезитерапия.
    Прави се скенер на глава,доплер и какво ни не като лекарство и изследвания но уви решение няма и търся който който може да помогне.
    Подобрение има но болката все още я има на моменти и то често и е нечовешки и натърпима  това което лекарите казаха е Нарушена периферна система пих какво ли не но все още този проблем го имам.

    # 12
    • Мнения: 1
    Здравейте
    Не знам дали си написах отговора правилна искам да го пратя към ell. s .kk
    Аз също от декември миналата година до този момент имам проблем с болка в лявата част на главата тилът , казаха ми тилна невралгия, много болезнено , остри болки.МИНАХ ОТОРИНГОЛОГ, стоматолог, 4 невролози.Правих лазер терапия, и пия лекарство, пих и доста нестероидни които не помогтаха.Аз също търся помощ! Благодаря !


    Здравейте
    От миналата година Декември до днес Януари се боря с болка в лявата част на главата си.
    Минах през Невролог,Отоневролог,Уши нос,Синмки на врата,Физиотерапия,Кенезитерапия.
    Прави се скенер на глава,доплер и какво ни не като лекарство и изследвания но уви решение няма и търся който който може да помогне.
    Подобрение има но болката все още я има на моменти и то често и е нечовешки и натърпима  това което лекарите казаха е Нарушена периферна система пих какво ли не но все още този проблем го имам.

    Общи условия

    Активация на акаунт