Отговори
# 60
  • Мнения: X
Първосигнално и аз наострих бодлите при тази тема, но много мъже като цяло не се сещат и не забелязват неща, които поболяват жените.
В какво точно се изразяваше този спор, защото има огромна разлика да го емнеш с цупене и викове, а той да стои като наакан, от една страна, а от друга - да си му поискала сума и да е отказал.
Не мога да си кривя душата, че повечето жени, които познавам, в т.ч. и аз, правят първото - изневиделица вдигат скандал.
Майка ми е от втория тип, почва со кротце винаги, душата ти ще извади, ама с памук. Как не се метнах на нея...

# 61
  • Мнения: 861
Аз спор и проблем не виждам. Явно са на ниво изследвания все още и сумите не са чак толкова големи. Ако само тя ходи да се изследва, тя плаща. Но знае, че ако този месец парите й свършат по-рано, той ще й даде. Съвсем нормално ми се струва, нашето семейство също е така и ни е перфектно и на двамата. Важно е да знаеш, че имаш човек до себе си, който е солидарен и при нужда разчиташ на него.

# 62
  • Мнения: 6 166
И аз нещо не мога да намеря проблем тука. Какво значи - сама си плащам, сама си ходя на прегледи. Че тоя мъж какво прави, че не те подкрепя, авторке?

Както Бобчита писа още в началото, не на 100, на 1000% трябва да е до теб и зад теб. Той дете сс теб иска ли? От там  да започнем.

Защото ако има проблем при теб и ще трябва да ходите по инвитро, ако ти си плащаш всичко и сама, по-добре ходи си намери донор, донорът поне ще има по-малко претенции към детето от сегашният ти приятел. Ако има проблем при него ... имате съвсем различни притеснения.

# 63
  • Мнения: 118
Много ясно,че мъжът трабва да поеме повечето разходи.Ти ще носиш детето му,теб ще те боли при раждането и след това,а на него нищо няма да му има...Мъжете трябва да дават повечето пари,що за въпрос....И те трябва да направят нещо за това дете освен кефа си,нали?

# 64
  • Мнения: 46 653
Темата може да приключи научих си урока. Blush

Общи условия

Активация на акаунт