Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 150 417
  • 3 614
  •   1
Отговори
# 1 980
  • София
  • Мнения: 9 963
Катрин според мен ще скъси косата си на една по-зряла възраст. Преди 50 години не я чакайте да се подстриже.
Даже и тогава не вярвам да стане, най-много да я скъси малко под раменете.

А, не.😂😂😂 Тази прическа състарява. Лета добре, че после си пусна косата, а Кейт не искам и да си я представям така.🤣

Ааааа, изобщо не състарява късата коса Simple Smile..то затова се смята, че с напредването на възрастта, косата трябва да се скъсява.
Плюс това коса е - расте Simple Smile.

# 1 981
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Информация за развода на Питър за който се интересува.Според клюки нет, още лятото са казали на баба.
Скрит текст:
Bнyĸът нa Eлизaбeт Bтopa в дeпpecия cлeд paзвoдa
Bнyĸът нa Eлизaбeт Bтopa ce paзвeждa c Oтъм Филипc и e изпaднaл в тeжĸa дeпpecия. Heгoви пpиятeли paзĸaзвaт, чe oтĸaĸтo e нayчил зa peшeниeтo нa cъпpyгaтa cи дa ce paзвeдaт, Πитъp Филипc e мнoгo paзcтpoeн. Oĸaзвa ce, чe peшeниeтo нe e взeтo днec, нитo e cлyчaйнo. Двaмaтa oпитвaли дa oпpaвят нeщaтa пoмeждy cи c мeceци, дoĸaтo нaй-нaĸpaя peшили, чe e нaй-дoбpe дa пpиĸлючaт c бpaĸa cи.
Toй мнoгo ce paзcтpoи oт тoзи фaĸт. Bяpвaшe, чe имa пepфeĸтeн бpaĸ, нo нeщaтa нe пoтpъгнaxa“, paзĸpивaт нeгoви пpиятeли. Двoйĸaтa пpoдължaвa дa e в ĸpизиcни oтнoшeния oт мeceци, ĸaтo oщe пpeз лятoтo взeли peшeниe дa ce paздeлят.
Cъoбщиxa нa ĸpaлицaтa пo вpeмe нa чacтнa вaĸaнция в Caндpингaм. Tя ги пoмoли дa нe бъpзaт, oбичaшe Oтъм ĸaтo cвoя внyчĸa. Ho нeщaтa нe въpвяxa oт мнoгo вpeмe. И пpeз ceптeмвpи пpинца cъoбщи нa цялoтo ceмeйcтвo, чe двaмaтa ca ce paздeлили oĸoнчaтeлнo“, твъpдят пpиближeни дo двopa.ĸaтeгopичнa, чe нямa дa нaпycĸa Aнглия и cмятa дa ocтaнe в Глocтъpшиp. Tя щe oбитaвa ĸъщa, близo дo имeниeтo нa пpинцeca Aн, ĸoятo ceмeйcтвoтo пoлзвa oт гoдини. Πитъp oт cвoя cтpaнa щe живee в Лoндoн, тъй ĸaтo имa aпapтaмeнт в Keнcингтън. И щe мoжe дa виждa дъщepитe cи пpeз yиĸeндa.

„Oтъм нямa нaмepeниe дa ce вpъщa в Kaнaдa, нитo дa paздeля дeцaтa oт cpeдaтa им. Tя иcĸa тe дa ce чyвcтвaт дoбpe и дa нe ce нaлaгa дa пpeживявaт ĸoшмapa нa paзвoдa твъpдe бoлeзнeнo“, ĸaзвaт тexни пpиятeли.
Caмaтa ĸpaлицa Eлизaбeт дocтa тpyднo пpeживялa нoвинaтa зa paзвoдa, нo ce пpимиpилa. Πитъp Филипc ocтaвa нeин любим внyĸ. Toй пoдĸpeпил Xapи и Meгaн пpи oттeглянeтo нa Cъceĸc oт ĸpaлcĸитe им зaдължeния. И пaĸ тoй e бил дo лeглoтo нa пpинц Филип, ĸoгaтo гo пpиeли зa oпepaция в бoлницaтa. A ceгa e пpи ĸpaлицaтa и ocтaвa дo нeя, въпpeĸи бoлeзнeния cи paзвoд.

# 1 982
  • Мнения: 8 578
За мен състарява. Друго си е да вееш дълги коси.😀

# 1 983
  • Мнения: 1 941
Ако в двореца са знаели за развода на Питър от лятото, как пък нито един източник не пусна клюка за това?
Иначе бая статии има изписани за разни клюки, чиито източници са точно от двореца, приближени до кралското семейство и т.н...

# 1 984
  • Мнения: 2 751
По-скоро да се носят, както им отива. Ето една Елизабет сега на близо стотарка е по-свежа от младините си, когато е тотална лелка. Нейната прическа е чудесна сега, но в 40-те и 50-те си години тази жена изглеждаше бая по-стара. Сестра й има по-нежна хубост, но винаги ми е изглеждала гадна, нямам обяснение.

# 1 985
  • Мнения: 8 891
Смятайте колко още неща ви спестява Двореца.Simple Smile

# 1 986
  • Мнения: X
Никой служителне пуска клюки от двореца, ако самите рояли не го направят.

# 1 987
  • Мнения: 1 941
Малко ли статии се изписаха, че източници казали, че братята са се скарали, че етървите не се понасяли, че Камила не харесвала Кейт, че Чарлз не бил доволен, че родителите на Кейт имат по-чести контакти с внуците и още куп подобни простотии. Все приближени, все осведомени.
Или просто така си пишат жълтурите, за да си оправдаят небивалиците, а всъщност истинските скандали и клюки си остават зад стените на двореца Thinking

# 1 988
  • Мнения: 4 959
Ох, малка рода ли са, че са няма скандали Joy
Шегата настрана, но ако някои от служителите пускат клюки, няма ли да търсят точно кой. Онзи ден някой обясняваше на летището, колко трудно било и колко проверки минавали, представям си за РФ какво е.

# 1 989
  • Мнения: 324
Много бурна година за всички рояли то не бяха бягства, раздели, сватби   а е едва началото на годината .

# 1 990
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
На мен пък ми стана странно, как може да не знаеш че брака ти куца и да си мислиш че всичко ти е цветя и рози...
От къде си ги съчиняват журналята тия небивалици идея нямам, ама някак не мога да повярвам, че няма да знаеш, че имаш проблеми с жена си..Да не знаеш, че ти изневерява може, но навсякъде пишат че нямало друг човек. Тогава как няма да знаеш, че другия не е доволен от брака ви, не си ли говориш с този човек, за да разбереш, че нещо не е наред в отношенията ви, това за мен е нелепо.

# 1 991
  • Мнения: 6 873
Колко НИ спестявал дворецът... Хм, кои сме ние, кои сте вие? И вие да не би да получавате засекретена поща, ча нищо не ви се спестява...
Коса до рамото ми харесва, къса на много малко жени им стои ефектно според мен. Надявам се Кейт да не се остриже късо.

# 1 992
  • Мнения: X
Днес инстаграм е на романтична вълна и само такива снимки ми изскачат







Ето и едни младежи:



А този тук ми спечели сърцето с тази снимка:

# 1 993
  • Мнения: 1 941
Ау, Катрин е много нежна на тая снимка

# 1 994
  • София
  • Мнения: 9 963
Да, и с прибрана коса Simple Smile Страхотно изглежда!

Общи условия

Активация на акаунт