Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 150 392
  • 3 614
  •   1
Отговори
# 30
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Отъм Филипс ми харесва от булките, както и Кейт, и Мегън... на Кейт беше мн тържествена сватбата, класическа... на Мегън всичко правеше вослът, който беше прекрасен...

# 31
  • Мнения: 39 232
Благодаря за булките! Толкова снимки, рокли, имена и титли, че забравих какво да пиша. Помня, че букета на Мете не ми хареса и една рокля претрупана с панделки.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 36 584
На мен от сватбените рокли най-много ми харесват двете на Меган. Останалите не ми хванаха окото.

И все се чудя, що за човек би си кръстил детето Пипа!?! Кажете, това да не е умалително?

# 33
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946


И все се чудя, що за човек би си кръстил детето Пипа!?! Кажете, това да не е умалително?

Тя не е Пипа, а е Филипа Шарлот Мидълтън.

# 34
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
На мен от сватбените рокли най-много ми харесват двете на Меган. Останалите не ми хванаха окото.

И все се чудя, що за човек би си кръстил детето Пипа!?! Кажете, това да не е умалително?

Филипа е, но никой не съм чула да я нарича Филипа а е толкова хубаво име.
От Кейт през януари,най ми харесват първото шарено палто,синьото палто и червената рокля.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Ясно, умалително значи. За дете е ок, но не виждам защо на възрастен човек продължават да казват така.

# 36
  • Мнения: 2 751
Благодаря за новата тема, хубаво начало Simple Smile
Аз харесвам роклята на Зара Филипс, ама без нея вътре...неприятна ми е, не знам и аз.

# 37
  • Мнения: 8 578
Ами и на Катрин и казват Кейт. 😀Явно си е останало. На нас ни звучи странно, но там Пипа си е нормално умалително.

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 09:16 от EsmeWeatherwax

# 38
  • Мнения: 21 407
Явно да. Героят на Дикенс от Големите надежди Пип също е Филип. Сигурно така казват на Филиповците.

Шарлийн много ми харесва, бих искала да видя полата отблизо, турскосиньото палто е чудесно.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Преди години четох една поредица на Джой Адамс и едната книга се казва Зовът на Пипа, та там Пипа беше гепард. И като я видя тази английска аристократка с това смешно име все се сещам за книгата и си представям гепард. Кейт от Катрин ми е логично, това не е само в Англия, обаче Пипа ми е супер нелепо. Дори и без гепарда 🤭

# 40
  • Мнения: X
My name is.... , привет.
Норвегия: името е Хокон, не Хаакон.
Монако: вторият брак на Каролина не е с Филип, а със Стефано (Казираги).

----------------------

Мерси! Коригирах.
На мен от целия кралски блясък ми стана жал за нашия цар Борис III. Всички едни пищни сватби, около нашия ми изглежда кал като излизат от църквата Sad

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 09:37 от Анонимен

# 41
  • Мнения: 15 454
Благодаря за новата тема - първия пост е невероятен Hug Има страхотни рокли - радост за окото, но има и страшни карикатури

Относно Летисия - аз много я харесвам тази жена, но винаги съм я асоциирала със злата кралица от приказките. Дори и сватбената й рокля ми напомня много на тези от филмите за злите кралици. Личи си, че хич не е лесен характер. Ще следя да видя и при тях каква буря се задава. Тя е зодия дева, а Фелипе водолей - интересна комбинация.

# 42
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Явно да. Героят на Дикенс от Големите надежди Пип също е Филип. Сигурно така казват на Филиповците.

Шарлийн много ми харесва, бих искала да видя полата отблизо, турскосиньото палто е чудесно.

Диор е. Имаше линкове към модела,ако ги намеря ще ги сложа.

Кейт ми е хубаво умалително име за разлика от Пипа.

# 43
  • Мнения: 31 112
Много хубава тема, благодаря.
Харесвам роклята на Катрин.

# 44
  • Мнения: 8 578
Девите обикновено са доста контролиращи. Не ми изглежда злобна, по - скоро пренавита на моменти.

Благодаря за темата. Фаворити са ми Грейс, Маргарет и Кейт. И Шарлийн ми харесва като булка, но горната част на роклята и не ми допада. Прави я по - едра.

Общи условия

Активация на акаунт