Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 051
  • 3 614
  •   1
Отговори
# 3 030
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Сигурна съм обаче,че майка му знае и то много добре...В някои случаи дори мисля,че действа не без нейното разрешение..
Нищо чудно и да е така. На мене ми се струва, че нещата наистина опират до разни държавни дела в случая. Още повече, че се твърди, че Епстийн и Максуел са агенти на Мосад. Нещата са много много дебели. Явно Андрейчо е имал задачка, която е трябвало да изпълни. И е бил подготвен да си падне на меча. В крайна сметка, така правят онези, които си изпълняват съвестно задачите в онези среди.


Законът, за съжаление, няма нищо общо с морала.


В каквито схеми са забъркани всичките кралски семейства, президенти, министър-председатели, бивши президенти и властимащи в ЕС и по света ... сигурно ни е бедна фантазията. Това е светът, в който живеем. И той няма скоро да се промени. Който си мисли, че нещо ще се промени скоро, трябва сериозно да си прегледа главата.

По тоя повод, Вирджиния не беше ли дъщеря на приятел на Епстийн? Как така е станала секс робиня изведнъж?

На жената работите са й мътни и кървави. И на семейството й. А цялата история със запознанството й с бъдещия й мъж в Тайланд ... мирише отдалеч.

# 3 031
  • Мнения: 11 064
Не знам защо темата отново зави в гнусната посока към Андрю и Ко. Няма нова информация по случая и се пресипва от пусто в празно претоплена, мазна манджа.
Девойката е била само sweet treat  за добре свършена работа, каква, познавайки бившите постове и длъжности на гореспоменатият, е ясно, че няма да разберем. Не е защото е открил ново крило на болница, баничарница или кучешки приют.

# 3 032
  • Мнения: X
Ми тя и Килъри не е света вода ненапита, ама ей, ходила в жабешкото имение да благослови Арчито...

# 3 033
  • Мнения: 6 982
Въобще не мисля,че Андрю е глупак,който не знае какво върши.
А,че си пада по агнешко,този му кусур с мед да го намажеш.. 

# 3 034
  • Мнения: 1 941
Напротив, има нова инфирмация.
Появил се е бивш служител, който иска да свидетелства.
Да видим дали ще му позволят.

# 3 035
  • Мнения: 11 064
Въобще не мисля,че Андрю е глупак,който не знае какво върши.
А,че си пада по агнешко,този му кусур с мед да го намажеш.. 
Просто е бушон, подготвен да изгърми в точното време.

# 3 036
  • Мнения: 3 790
Откъде излезе пък това, че е "секс робиня"?! Обидно е заради истинските жертви на трафик.
Разни бръмчалки, домогвали се със секс до определени привилегии, не са секс робини. Айде веднъж не дооценили ситуацията и пострадали, ама системно me too? Напомнят ми онзи виц:  Седнах да си мажа филийка с масло. Не щеш ли, маслото падна на килима. Наведох се да го остържа, но в това време мина тъщата, хлъзна се, и падна върху ножа. И така 17 пъти...

# 3 037
  • Мнения: X
Господин съдия, през 1991 година бях на поста си в Бъкингамския дворец и май видях принц Андрю. (Чудо невиждано) Ама не съм съвсем сигурен, че беше същата дата, че на тази дата съм бил на пост и че това беше Андрю.

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 23:09 от Анонимен

# 3 038
  • Мнения: 1 941
Идва оттам, че приятелчето на маминия Андрейчо е осъден за склоняване към проституция на непълнолетни лица.
Има информация в нета. Може да се прочете...

# 3 039
  • Мнения: X
Идва оттам, че приятелчето на маминия Андрейчо е осъден за склоняване към проституция на непълнолетни лица.
Има информация в нета. Може да се прочете...

Кой приятел? Който го самоубиха ли?

# 3 040
  • Мнения: 6 982
Идва оттам, че приятелчето на маминия Андрейчо е осъден за склоняване към проституция на непълнолетни лица.
Има информация в нета. Може да се прочете...
Е,и?
Това по никакъв начин не доказва,че девойката е проститука.
Нито пък,че е жертва на каквото и да било,жертвите просто не се снимат с насилниците си за да се похвалят у дома как са ги насилили.

# 3 041
  • Мнения: 1 291
И какви по-точно гаранции за много пари и сигурен старт дава името royal?
Името не знам, но семейството, от което е Хари е доста голям старт, възможности и отворени врати. Не разбирам, защо постоянно се омаловажава този факт.
Но друго си е да коментираш все на инат, само и само да се изкараш прав.

# 3 042
  • Мнения: 7 736
И какви по-точно гаранции за много пари и сигурен старт дава името royal?
Името не знам, но семейството, от което е Хари е доста голям старт, възможности и отворени врати. Не разбирам, защо постоянно се омаловажава този факт.
Но друго си е да коментираш все на инат, само и само да се изкараш прав.

И какво предлагаш да направи Хари при положение, че се е родил в кралското семейство и то не по своя воля? Той и без да го желае винаги ще бъде свързван с тях, от това няма как да се избяга.

# 3 043
  • Мнения: 1 941
Има си такива, на които им плащат, за да мислят по тези въпроси.
То и затова Епстайн е бил осъждан и в крайна сметка пукна в килията.

# 3 044
  • Мнения: X
Епстийн не го убиха заради влеченията му към малолетни и непълнолетни.

Общи условия

Активация на акаунт