Спам тема (льох, лили льох, за целувки и любов всеки е готов) - от 01.02. до 29.02

  • 33 607
  • 3 573
  •   1
Отговори
# 60
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Добро утро!

# 61
  • Мнения: 10 729
Пънчи, както казва една моя приятелка, мъжете били като каймата. 50% свинско, 50% телешко и само на принцеси да ги намажеш.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Пак смесихте любовта с манджорляци. Кльопайте си половинките.Sunglasses

# 63
  • София
  • Мнения: 10 595
Правило Номер Едно:
Не заспивай гладен!
Събуждам се умрела от глад и какво гледам - принцескааа.
Добре, че имам страхотно вкусен бананов кекс.

# 64
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Правило номер едно: правилата ги мисли Пънча Simple Smile

# 65
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 422
Тия дни съм супержинъ. Вчера издомакинствах, днес спортувах с децата навън. Дребният уж болен, ама тича като за олимпийско.
Сега мързелът ми се пада.

# 66
  • София
  • Мнения: 10 595
Пънч, следи зорко за епичен пост 4000 ли беше, да не го прецакаш нещо😁.

Кат си хапнеш, друг човек ставаш.

# 67
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Виртуално черпя Wink

# 68
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Почнах тренировки за стронгмен ... гладенсъм Simple Smile

# 69
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Кафето е почти изпито, време е за скитане. Разкошен ден е - слънчев, топъл, народът веднага се разсъблече. Сигурно и на плажа има хора.



Ако някой ще се показва, знаете си  - или по-дълго подръжте фотките, или пращайте на ЛС. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 70
  • Мнения: 9 851
Аз преядох и се довърших с две парчета от любимата ми торта

# 71
  • Мнения: 6 398
Убих въ, и аз съм гладна!
Па работя, прая месечните отчети, па лудите излезли уж на разходка и у аптеката се бутат ... нема времи, ей! Grinning

# 72
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Пънчи, дъмбелите ти от кегове ли са?😉
Инче, съчувствам ти. Сите болни, а аз си купувам латексови ръкавици. Една баба се обиди на фармацевтката. Диалога:
- Дайте ми витамини за възрастна жена.
- За колко годишна 80 или 90 ?
- Не съм толкова дърта ма, на 78 съм. Защо ме обаждаш?
- Не съм. Вие поискахте витамини. Помислих, че са за майка ви.
Следващата настояваше за добавки, които видяла на реклама.(препоръчана от комшийки) Момичето направи плах опит да я вразуми и консултира.

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 16:47 от Viviana91

# 73
  • Мнения: 6 398
Мдааа, от фчера:
 - Дайте ми някакъв диуретик за 24 годишната ми дъщеря.
Предлагам й нещо растително, обяснявам, че трябва да пие достатъчно вода /пиела/, че около цикъл се задържа вода също. Пък ако наистина има проблем - изследвания, на лекар. За нищо на света нямаше да й дам химия. Ми ... врътна се и си излезе. Дано й е влязло нещо в главата. 
Не е лесно с клиенти. А имаше 1 дядо дет все ни казваше: С умни хора лесно се работи. Е, верно си е. Joy И за него важеше, и за нас. Wink

# 74
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Един преател розсуждава на тема статистика след фитнесо ... и в този дух ми просветна - средностатистически в нашето семейство пием по 3 бири на калпак - та се замислих баси пропадналите деца имам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт