Искам да кажа ... (167) през февруари 2020

  • 51 126
  • 1 189
  •   1
Отговори
# 30
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Дано през февруари болестите да са по-малко! Хубав месец да бъде, момичета!

# 31
  • Мнения: 39 232
О, Тути, въобще не си се провалила като родител. Не си го и помисляй. Вярвай ми, че ако аз не го натисна на набора той ще е още по- зле. И той е над нещата. Днес се сетих да го питам дали класната им е взела бележниците, за да нанесе срочните оценки. Не знаел, щял да пита някой.....А не се сеща да провери дали е в раницата му.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 16 032
Честита ни темичка!
Само с хубави неща да я изпишем!
И много вино да се лее!

# 33
  • Canada
  • Мнения: 3 451
Февруари и аз си имам рожденик, точно след седмица!
Благодаря за новата тема!

Тути, не се обвинявай, помисли за психолог да поработят върху концентрацията.

Мен отсега ме тресе треска, девойката подписа договор за 4 месеца стаж на другия край на Канада Grin

Добре ме направи вчера фризьора, мн естествено се получи. Истинския тест обаче ще е като трябва да се правя сама у дома, тогава лъсва всичко Joy

# 34
  • Мнения: 6 426
Мони, пиши после как се е оправдала учителката, макар да очаквам йезуитско измъкване.

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 21:19 от Mößbauer-Effekt

# 35
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 722
Добър ви ден и от мен.
Две седмици след моята пуста операция, мога да кажа, че ще живея.
Али, с телешко много неща могат да се направят, зависи от къде е кът-а месо. Най-бързото- стейк или такос. Иначе залагам на Бьоф Страганофф

# 36
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Сбъдваща, не очаквам нищо положително от тази среща, но съм длъжна да отида и да си защитя детето.
Тути, въобще не си вкарвай такива мисли. В тази възраст на децата още им се играе, хормоните почват да шават и въобще не им е до учене. Натискай колкото можеш и говори, говори. Все в един момент ще се осъзнае.

# 37
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Здрави да сме през февруари и натам, банда!
Лили, благодаря за темата!

# 38
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Правих домашен пастет, е такава вкусотия не бях яла, купени не ям, та наваксах с чиста съвест 😁
Много дразнещо това с оценките и спортно/ музикалните предмети, вместо да се разведряват и да ходят с кеф, те зорлем ги карат да ги намразят!
Титина, радвам се, че си добре вече 🤗
Фонсе, честита прическа 😍

# 39
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Деси, дай рецепта за домашният пастет, моля.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 590
Иначе залагам на Бьоф Страганофф

# 41
  • Мнения: 39 232
Значи Титина и Деси са големи дразнителки!

# 42
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Значи давам веднага 😘
http://kulinarenelixir.blogspot.com/2015/11/blog-post_25.html?m=1
Бързо, лесно и много, много вкусно!
Да се допълня, че половината направих чист пастет, другата половина с маслини и магданоз 👩‍🍳

# 43
  • Мнения: 14 286
Това ще правя Mr. Green И пилаф. Тамън се връщам от магазина. Забравих да купя хляб, да има за филии,  ако телешкото не става 😂

# 44
  • Мнения: 6 732
Пастет и аз съм правила по горе-долу същата рецепта само, че със свински дроб. Единствено като го задушавах сложих и малко червен вермут/мартини, та хем придаде аромат, хем балансира вкуса с леката сладост.


Не се ядосвайте за оценките на децата. Радвайте, че са здрави и прави. Важното е да станат добри хора и да получат шестицата в живота. Тези в училище са хубава работа, но не са най-важното нещо. Това само мога да ви посъветвам като минала по този път Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт