Звездни компромати - Февруари'20

  • 271 550
  • 3 114
  •   1
Отговори
# 2 490
  • Мнения: 2 655
Щом толкова упорито се говори, може и да има нещо вярно, но кога има време за нея, още повече, че ББ се изказа, че от 15 г.не е ходил в Барселона. Какъв е смисълът да имаш къща някъде и 15 г. Кракът ти да не стъпи там.
Това с бутика на Scervino изобщо не го вярвам.
Може да си купува дрехи от там, но едва ли от тази марка ще чакат някоя си Борислава да им продава дрехите.

# 2 491
  • Мнения: 22 867
Още една малка грешка на "Ел Периодико". Не защитавам ББ, но има доста неубедителни неща.

# 2 492
  • Мнения: 10 300
Аз за на Бойчо любовите съм чувала за една Цветелина каква беше, банкерката. И той не го е крил. Сега това девойче малко измислено ми звучи и изглежда, колкото да изкарат президента по-бял в случая....Пък веднага му го върнаха бе. Как не се спират с глупости, иначе ако бяха толкова експедитивни всички да решат на народа проблемите, щяхме да разминем целия свят. Сега ще слушаме врели некипели за сметка на належащи и критични проблеми.

# 2 493
  • Viena
  • Мнения: 3 603
Кака Ванче? Дъщеря?Нови очила?

# 2 494
  • Мнения: 2 183
Искам да я видя на живо или в някое предаване дали изглежда така!

# 2 495
  • Мнения: 9 848
Май предпочитам "устната карантия" на Дамата пред ромбоида на Каката. Бляк

# 2 496
  • Мнения: 1 673
Ванчето е като латино версия на Клои Кардашиан...

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 11:07 от ~Carolina~

# 2 497
  • Мнения: 852
На мен ретро кака Ванче много ми харесва, не знам защо се е пипала:
Скрит текст:

# 2 498
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Харесва ми, ама в под "харесва" имам предвид нормален човек, който визуално не е по моя вкус, но няма нищо уродливо.

Не знам какви са му гаджетата на Бойчето, но от всички познати ми прави впечатление, че си пада по грознички. Какъв вкус.... или по-точно липсата на такъв. Щом и тази от СРС-тата заявява,че ако е искала да спи с него - могла...Смятай!

# 2 499
  • Мнения: 940
Чудя се кака как е възможно да си причини всичко това на лицето. Къде си е правила устни? Правят я нелицеприятна. Според мен си е фотошопната. Ако е отслабнала толкова много, и се е подмладила така.... и аз ще искам да съм вечно на 22. 🥰

# 2 500
  • Мнения: 4 114
Ванчето е като латиноверсия на Клои Кардашиан...

Бaлкaнcкaтa верcия нa Клои е товa 😀😀😀

# 2 501
  • Мнения: 500
Тарантино е станал татко на момченце вчера

# 2 502
  • софия
  • Мнения: 25 765

Това с бутика на Scervino изобщо не го вярвам.
Може да си купува дрехи от там, но едва ли от тази марка ще чакат някоя си Борислава да им продава дрехите.
Баш ходеше облечена и с Scervino. Стилна девойка беше. Това пишеше и в статията, а не че им продава дрехите.

# 2 503
  • Мнения: 2 655

Това с бутика на Scervino изобщо не го вярвам.
Може да си купува дрехи от там, но едва ли от тази марка ще чакат някоя си Борислава да им продава дрехите.
Баш ходеше облечена и с Scervino. Стилна девойка беше. Това пишеше и в статията, а не че им продава дрехите.

Да де, ама нали Бивол обявиха, че вчера бутикът на Ermmano Scervino , собственост на Бойковата изгора, бил опразнен и нито една БГ медия не известила за това.

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 08:29 от Veracruz

# 2 504
  • софия
  • Мнения: 25 765
Говорите за 2 различни неща и две различни девойки.
Имаше клипове в нета как изнасят мебели от бутик в Барселона, да. Имаше и коментари, че ходи всеки ден на работа с охрана. Борислава, не Десислава.

Общи условия

Активация на акаунт