Звездни компромати - Февруари'20

  • 271 478
  • 3 114
  •   1
Отговори
# 2 505
  • Мнения: 3 707
Ама детето от него ли е??
Ей така тръгват слуховете... Това е партенка отвсякъде.

# 2 506
  • Sofia
  • Мнения: 9 738
Всъщност в подробната статия просто е обяснено, че бутикът е собственост на същата верига офшорки, която притежава къщата, поне според испанската преса. Така че връзка има, вече е друг въпрос дали тя засяга ББ.

# 2 507
# 2 508
  • Мнения: 24 454
А Бивол не е ли на големия син на Недялко Йорданов?!

# 2 509
  • софия
  • Мнения: 25 615
Да, различни майки, общ баща.
Когато излезе информацията имах някакви подозрения, но след това се оказва, че вестникът е сериозен, не е нещо от рода на sun и за да напишат нещо, това означава отговорно разследване и доказателства. Започва да се подрежда защо Пацо Терасата беше изпратен посланик там.

# 2 510
  • Мнения: 22 867
А Бивол не е ли на големия син на Недялко Йорданов?!


Той е, Асен Недялков Йорданов.

# 2 511
  • Мнения: 24 454
Аз знам кой е, но това не обяснява ли "достоверността" на информацията, която се публикува.

# 2 512
  • софия
  • Мнения: 25 615
Не мисля. Двамата братя са коренно различни като светоглед и доколкото съм чела, дори на поддържат връзка и имат сериозни противоречия. Самият Недялко имаше сблъсък с главния каскет - https://www.svobodnaevropa.bg/a/30286990.html
Освен това, сега нещата излизат първо в испански вестник, разследването е там, а не в Биволъ.

# 2 513
  • Мнения: 22 867
Аз знам кой е, но това не обяснява ли "достоверността" на информацията, която се публикува.


Ами засега май всеки си пише каквото му изнася. Верно, че е Пик, там пък пишат, че испанската полиция не разследва ББ за пране на пари, а разследва сигнал за евентуално пране на пари при покупката на къща в Барселона, чийто собственик Чаушев и предишни години бил разследван. Ама какво преразказвам, ето тук. Не съм търсила испанска преса, като остана по-свободна, ще поровя да видя в нея какво пише.

# 2 514
  • Мнения: 18 612
Щом толкова упорито се говори, може и да има нещо вярно, но кога има време за нея, още повече, че ББ се изказа, че от 15 г.не е ходил в Барселона. Какъв е смисълът да имаш къща някъде и 15 г. Кракът ти да не стъпи там.


Ясно е, че тя е била на повикване към България, не той към Барселона. А и там има толкова много българи, че анонимността е точно нула.

# 2 515
# 2 516
  • Мнения: 3 919
Аня Пенчева в “Търси се”, сега.

# 2 517
  • Мнения: 8 772
Всъщност в подробната статия просто е обяснено, че бутикът е собственост на същата верига офшорки, която притежава къщата, поне според испанската преса. Така че връзка има, вече е друг въпрос дали тя засяга ББ.
тук има инфо за къщата

# 2 518
  • Мнения: 6 681
Собственичката на Джофра е от Пазарджик. От сигурен източник знам, че дрехите са от Китай, пришиват им се разни ширитчета, мъниста и т.н. и воала-Дизайнерски дрехи!
Скрит текст:




# 2 519
  • Мнения: 1 673
Оф, стига реклами за тая Джуфра. Ужасна е.

Общи условия

Активация на акаунт