Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 22 959
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Baby.st.ss, може да са по 20 лв. Блускай, но са си китайчета! Варненския магазин има и сайт, и доставят със Спиди, и с Еконт. Френските и полските лакове, поне са сертифицирани. В предната тема Нев обясняваше за завода на френските Mollon Pro, който е до тях, ползвала е техни продукти и е доволна ... Сега, ако си решила да се отказваш, най-лесното е Simple Smile Просто ти предлагам алтернатива. На мен Блускай са ми гадни, нацепват ми се ноктите от тях ... Е, как да ги харесвам? За моите нокти не стават ...
Всички сме минали през най-различни продукти, докато намерим нашите ... Ако искаш да продължиш с гел лаковете, просто трябва да пробваш нещо друго, а не да си повтаряш Блускай, та Блускай ...
Ето сайта:
https://manicurezone.com/shop/

Мишчица, разгледай и ти посочения сайт, както и

https://makeup.bg/categorys/23455/

# 16
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Baby.st.ss, не е в лаковете на Мад дол проблема, защото доста хора си ги накупиха от тукашната ми група и никой още не се е оплакала от това, от което се оплакваш. Не харесвам особено Блускай, но доста маникюристки работят с тях и нямат проблемите, които описваш. Щом на толкова нокти не държат проблемът е в несъвместимост на продуктите (малко вероятно) или в техниката ти. Другото е всичките хора, на които поставяш гела да имат трудни, проблемни нокти, което е почти невъзможно. Слагах гел на 2 съседки, на които почва да се отлепя още на 3-4 ден, но те си грозят ноктите. Тропнах по масата, обясних, че няма как на 3-4мм легло да допълня с още 1см и да не се отлепя. Сега ходят с къси нокти, на едната почнах да и слагам кисел праймър и така и държи. Връчих и такъмите да се прави сама. Взе пак да реве, че се отлепя. Сега си изпилва сама лявата ръка и само пиля дясна и слагам база и гел, оформям с Ел. пила дясната и ръка и я оставям да се оправя с останалото. Да видиш как се научи! В техниката ти е 90% от проблема. Вече ти писах да вземеш помощните пречисти и праймъри на Коди ако финансите са проблем и каучукова база. Може да е мека, не особено приятна, но държи на 95% от ноктите. Ако мислиш, че е от гела просто вземи друг гел, Комилфо и Коди имат хубави, майка Зайка пусна линк към тези на биотехскул, които също са много добри.

Пак ще се потретя за радост на старите съфорумки - с пръдня боя не става и колкото повече се инатиш, толкова повече ще се въртиш в кръг на белене.

Защо не звъннеш в Блускай? Те биха могли да ти помогнат, но пак да потретя - техниката е много важна. И най-здравите гелове се отлепят бързо ако не подготвиш нокътя, не укрепиш стресова зона и не изтъниш краища.

Сега, без особени усилия, постигам 3+ седмици трайност с китайски продукти. Често съм питана може ли с китайско да се постигне идеален гел и да се махне лесно - може, без проблем. Вече даже имат ултрабонд и разни праймери. Е, аз имам цели кофи маркови и затова не поръчвам, но има. Мисля, че и с Блускай ще стане, ама докато разучиш кое какво.

АРМИРА, може да е слабост на страничната гънка, бактерии, гъби, от удър, от непрекъснато натискане с остър предмет за изчистване на събрана мръсотия между нокът и кожа, от свиване на гел при полимеризиране.

Маслото е важно и помага. Също е важно да чистиш редовно ако има инфекция, но да не пипаш ако няма. Топене в оцет и лимон помага в нокътя да не влиза много вода и да не се развиват бактерии и гъби и нокътят да не се разкекерчва при топене във вода и да не се отделя от кожа.

Мишчица, в предишната тема майка Зайка сложи линк към много трайна база. Иди я виж. Държала и по месец и с каре падала за 5 минути от места без ултрабонд.

# 17
  • Мнения: 1 280
Baby.st.ss, може да са по 20 лв. Блускай, но са си китайчета! Варненския магазин има и сайт, и доставят със Спиди, и с Еконт. Френските и полските лакове, поне са сертифицирани. В предната тема Нев обясняваше за завода на френските Mollon Pro, който е до тях, ползвала е техни продукти и е доволна ... Сега, ако си решила да се отказваш, най-лесното е Simple Smile Просто ти предлагам алтернатива. На мен Блускай са ми гадни, нацепват ми се ноктите от тях ... Е, как да ги харесвам? За моите нокти не стават ...
Всички сме минали през най-различни продукти, докато намерим нашите ... Ако искаш да продължиш с гел лаковете, просто трябва да пробваш нещо друго, а не да си повтаряш Блускай, та Блускай ...
Ето сайта:
https://manicurezone.com/shop/

Мишчица, разгледай и ти посочения сайт, както и

https://makeup.bg/categorys/23455/

Очаквах нещо скъпо,цените са супер.Сега моя позната маникюристка ще си поръчва обезмаслител от SND ще ми даде малко да пробвам.Ще пробвам с него..Пък,ако не стане ще поръчам тези база и топ..

# 18
  • София
  • Мнения: 10 291
И аз в новата тема. Препоръчате някоя хард лесно достъпна база. Все по малко ми харесва каучуковата на Коди ☹️🙄. Имам една водно разтворима на БП, но ми се иска да имам и водно не разтворима без да чакам 1 месец ☺️.

Ей тази се появява често, аз мисля да пробвам следващия маникюр с нея. Ще пътувам и ще заложа на бетонна база, за месец-два.

https://makeup.bg/product/359162/

Хич, не ми се оплаквайте от бройки.... аз съм се ООООООляла Simple Smile
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BQm8hgZLMRyUCSa8xn4HmcHU … HAy2zM/edit#gid=0

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 00:08 от nad_tab

# 19
  • Варна
  • Мнения: 631
Аз си реших проблема с беленето с база Cuccio universal, с ултрабонд по свободен край, с каре отдолу пада супер лесно, за 10 Мин, няма проблем дори и с китайски лак отгоре. Пробвах и с топ китайски и cuccio, държи без проблем, 10-12 дена и повече може, но махам.

В търсене на перфектния за мен корал:

# 20
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Бейби, какъв е този обезмаслител? Фрешер ли имаш предвид или праймер? Ако е фрешер няма да видиш кой знае какъв резултат.

Над, френски гел за нокти ли? Не съм попадала на кой знае какъв. Имай предвид, че тук такива работи не се продават по центъра, а само в специализирани магазини и интернет. Честно да ти кажа полските и руски са по-добри. Яд ме е, че не се заредих с НДЕД без парене. Вече фирмата и сайтът не съществуват.

Ако имаш някакво време може да се видим ако имаш желание.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 291
Нев, ще ти пиша на лични, не си знам още програмата, през март ще е. Ще ми е много приятно да се видим.

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 22:21 от nad_tab

# 22
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Аз пак с моето лакиране ... без да се цапотя ... Смятам да пробвам нещо, което до сега не бях виждала и гледала ... Пак е от рускините Simple Smile От клип на страницата на Рокси - московските лакове ... Та, към 5-та мин. - тънко минават НЕ пекат ... после по-плътен слой, после с много тънка четка доразнасят и чак тогава пекат ... Странно изглежда, но готино е лакирано ...

# 23
  • Мнения: 13 906
Nad впечатлена съм от колекцията ти 😀
Гел-лаковете за момента ми се събират в кутия за обувки, обикновените също. Имам и трета с материали за декорация. Отделно са разните му течности, пилички и кремове пръснати из целия апартамент...

# 24
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Аз съм решила да се отърва от 80% от това, което имам за нокти. Цялото мазе е пълно с боклуци, а въртя точно 5 лака, защото не ми се слиза в мазето. Като се постопли ще кача боклуците, ще подаря лампите и някои по-нови лакове, а старите ще ги видя стават ли, ако са развалени ще ги изхвърля, ако се изпичат ще ги подаря на момичета, които обичат да си играят на мостри. Опасни са за нокти, но ако се изпичат биха зарадвали някого. Даже си мисля да мина на гел или полигел, а да се лакирам с обикновени лакове. Колекцията от гел-лакове мисля да я лимитирам до 20 основни цвята максимум + малко платини. Ще си потърся любимите цветове в покривна версия с малък обем, не повече от 10мл и да не заемат място. Толкова лакове имам, а все ходя лакирана в червено, тъмно червено, оранжево, Барби неон розово, тъмно синьо и няколко броката - платини и Блинг на елит99.

Тукашна съфорумка показва винаги страхотни нокти. То са брокати, ленти, преливащо се. Мислех, че има салон у тях. Ходих и на гости - лампа, един изграждащ гел, топове - лъскав и матов и бял и черен гел-лак. Това е. Останалото са сухи брокати, пигменти, лепенки, ленти - всичко в сух вид и се побира в точно 3 кутии за обувки. Много ми хареса консепта. Е, аз нямам нейните здрави нокти, нямам въображение и нямам време да си играя, но изглежда много чисто и прегледно и нищо не се разлива.

Мелина,  извадих лаковете на Laquee rette и вече не са неонови. Изпекоха се, но не са ярки като преди 2015г съм ги купила. Жалко, вече ги няма.

# 25
  • Мнения: 261
Момичета, моля, разяснете ми идеята на неоновите пигменти. Нанасят се върху топ без лепкав слой или как? Могат ли да заменят неоновите лакове? И марка, от която сте доволни ако може...

# 26
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Момичето, за което говоря ги слага върху лепкавия слой на бял гел,-лак или смесва с топ с лепкав слой и лакира върху бял лак. Може да се сложат на гел. Отгоре се слага топ. Може и да се смесят пигменти - жълт с червен за оранжево, примерно, да се добави бяло за да е по-светъл цвета. Може да се потопи свободния край и само там да има пигмент. Върху неона може да се сложи брокат. Много са възможностите.

# 27
  • софия
  • Мнения: 1 707
Как изглеждат тези пигменти неон?

# 28
  • Мнения: 4 872
Изглеждат като пигменти, но неонови Simple Smile

# 29
  • Мнения: 261
Момичето, за което говоря ги слага върху лепкавия слой на бял гел,-лак или смесва с топ с лепкав слой и лакира върху бял лак. Може да се сложат на гел. Отгоре се слага топ. Може и да се смесят пигменти - жълт с червен за оранжево, примерно, да се добави бяло за да е по-светъл цвета. Може да се потопи свободния край и само там да има пигмент. Върху неона може да се сложи брокат. Много са възможностите.
Много благодаря за полезната информация, Невена.
Ще ми се да си купя... Ако някой може да предложи марка и магазин, ще съм благодарна 😊 Търся си също и с ефект русалка, и огледална пудра, имам няколко, но не ми харесва ефекта, не е достатъчно наситен.

Общи условия

Активация на акаунт