СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 10

  • 24 815
  • 781
  •   1
Отговори
# 585
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Аз пък бях от мамите, която пусна първата тема за бременни с термин октомври 2006. Тогава живеех в Пловдив, бяхме силна групичка и ние..в последствие, синковецът се роди в края на септември и пишех и в двете групи. Пловдивската група си бяхме организирали една голяма среща в един от парковете на Тракия. Мисля, обаче, че не виждам никоя мама от тогава пишещите, тук...
Дикси, супер! Завиждам....аз имам афинитет към арабските народи, които установих на голяма възраст, без да мога да си обясня откъде...

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 15:04 от AIR

# 586
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Аз и Мама Мони сме от Ноемврийките:)

# 587
  • София
  • Мнения: 2 855
И аз бях от декемврийките тогава, но бях и с друг никнейм, също така бях активна на пловдивските срещите на един друг актуален тогава форум - биберон.бг. Ех, сякаш беше вчера.

# 588
  • София
  • Мнения: 7 191
Аз пък не пишех в тези групи - не знам защо.
От някакъв момент трайно се бях настанила в Клюкарника. Имаше много интересни и хитроумни събеседници по онова време. Сега май не е така там.

# 589
  • Мнения: 6 926
Хах, аз пък започнах да пиша в бг мама, за да питам как да обясня на Ния една задача без дроби за втори клас с един шоколад, който се дели на части. Тогава Дидева и ganis ми отговориха и се зарибих.

# 590
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз бях в априлки 2007, понеже младежът тръгна на 6 Blush на училище.
За факториела - аз съм си влюбена в математиката. Обожавам да решавам задачи. Ходех и по състезания на времето и съответно знам какво е, но нямам идея дали е учен в редовните часове или в някакви допълнителни.

# 591
  • София
  • Мнения: 1 110
Аз се зарибих за форума покрай кърменето на сегашната седмокласничка Smile Тогава имаше доста момичета, които помагаха в този подфорум. Сега разбирам, че някои от тях за едночасова консултация по темата взимат по 70-100 лв. Rolling Eyes В отчетните не съм писала.
Иначе за факториела досега се въздържах да се изказвам, защото съм била в МГ и там сме го учили, мисля че беше около теорията на вероятностите, т.е. 8 клас. Innocent

# 592
  • София
  • Мнения: 55
Здравейте, извинявам се за тъпия въпрос, но дават ли да се ползват формули по математика на НВО за седми клас?

# 593
  • Мнения: 6 926
Здравейте, извинявам се за тъпия въпрос, но дават ли да се ползват формули по математика на НВО за седми клас?
Да, предоставят ги на децата заедно с изпитните материали. Не се допуска децата да си носят свои.

# 594
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Здравейте, извинявам се за тъпия въпрос, но дават ли да се ползват формули по математика на НВО за седми клас?
На НВО да,ама сякаш на ПИ по скоро не.

# 595
  • София
  • Мнения: 234
Да, AIR, аз те помня, но помислих, че съм се объркала, понеже тогава пишеше от Пловдив Simple Smile Но други познати ник-ове не виждам.

# 596
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
gadamer, и аз съм от ноемврийките 2006 Wink

# 597
  • Мнения: 8 229
На ПИ на Вектор им бяха раздали листи с формули. След това са си ги прибрали обратно.

# 598
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Да, AIR, аз те помня, но помислих, че съм се объркала, понеже тогава пишеше от Пловдив Simple Smile Но други познати ник-ове не виждам.
Здравей "отново"! Честно (извинявам се), не ти помня ника ☺️, помня предимно на пловдивчанките. Да, тогава живеех до 2008 г. в Пловдив..Иначе и аз не виждам други познати никове...Между другото, погледнах профила ти - оказва се, че двете сме рожденички на една и съща дата, 28.07 ❤️

# 599
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
gadamer, и аз съм от ноемврийките 2006 Wink

Леле, забравила съм. Нали не си сменяла ника?

Общи условия

Активация на акаунт