СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 10

  • 24 753
  • 781
  •   1
Отговори
# 750
  • софия
  • Мнения: 25 437
Руми, занеси снимка на бабата от сватбата и по мъжова линия, не се свени.
Скрит текст:
Мата Хари

# 751
  • Мнения: 569
смея се с глас, сама, без да съм на оперативка със себе си Simple Smile
С тоя дядо май няма да посмеят да я викнат при директора Simple Smile
Звънче, абе много палава тази баба по мъжова линия Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 752
  • София
  • Мнения: 1 530
В ПИ на Междучасие в упражнението за откриване на "предлозите"  моята е прочела "подлозите" и тях ги е изброила. Както писах и тя има 10-тина точки по-малко.
Надявах се на по-високи резултати по Математика този път, но там каза, че втори модул бил много труден.

Снощи получих съобщение в Школо с напомняне от госпожата по ТП днес децата да носят прежда за мартеници и силиконов пистолет. Sweat Smile

# 753
  • София
  • Мнения: 7 190
Хахаха!
Жестоки снимки на прабаба и прадядо!
Има леко стилистично несъответсвие в дрескода - да не вземе са се усети даскалицата, нали.
Joy

# 754
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 325
Само да кажа, че почти съм сигурна за ПИ на Веди, че е от зеленото им помагало, аз го имам, вътре има и отговори на тестовете.

# 755
  • Мнения: 569
Хахаха!
Жестоки снимки на прабаба и прадядо!
Има леко стилистично несъответсвие в дрескода - да не вземе са се усети даскалицата, нали.
Joy
ама защото снимката на прабабата (по мъжова линия) е от сватбата, а на прадядото ...малко преди сделка Simple Smile

я, да питам нещо за АК - иска ли се успех след завършване на 7 ми клас. Нещо ми се върти в главата, че за явяване на изпита искат 5.00, а за записване 5.50 Grin ...или съм го сънувала?

# 756
  • София
  • Мнения: 9 110
Това може и да сте го видели,но за всеки случай го поствам. Касае приема в НПМГ:
https://npmg.org/%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b5%d0%bc/%d0%ba%d0%b0%d0% … 0%b8%d0%bd%d0%b0/

# 757
  • Мнения: 5 277
Няма изчитане това вашето значи Simple Smile
Това със снимката на баба ти ме уби направо. И нашите са с отклонения, ама това е суперб :Smile
Аз не се оплаках от нашата госпожа по БЕЛ - понеже излязоха в грипна, или не само заради това, но написала на сина 3-ка. Брей, като отворих една уста срещу него какво пак е блял и не е направил, а то - жената му написала тройка, защото успеха му бил 4.50, а не бил за петица и така да нагоди средно аритметично да е четворка Hushed Ми к'во да кажа...
Между другото, не знам как е в София, но една госпожа от друго училище тук, ми каза да не обявяваме, че искаме да се местим, защото сваляли успеха на децата умишлено, та ще видим....

# 758
  • Мнения: 6 925
я, да питам нещо за АК - иска ли се успех след завършване на 7 ми клас. Нещо ми се върти в главата, че за явяване на изпита искат 5.00, а за записване 5.50 Grin ...или съм го сънувала?
Искат, да, но отново е 5.00.
"В Американския колеж приемаме кандидати, които завършват 7. клас в годината на кандидатстването и имат успех не по-нисък от мн. добър 5,00."

# 759
  • Мнения: 569
я, да питам нещо за АК - иска ли се успех след завършване на 7 ми клас. Нещо ми се върти в главата, че за явяване на изпита искат 5.00, а за записване 5.50 Grin ...или съм го сънувала?
Искат, да, но отново е 5.00.
"В Американския колеж приемаме кандидати, които завършват 7. клас в годината на кандидатстването и имат успех не по-нисък от мн. добър 5,00."
Ех, Мария всичко знаеш. Благодаря.

# 760
  • Мнения: 6 585
Red, съдейки от действията на другарката по история, мисля , че не толкова фин и деликатен човек, та да забележи стилистичните( и други) несъответствия.

Джина, учителите наши, ах , на някои от тях бих раздала с кеф от цяра на Дидева( разбирай затвратник).

# 761
  • София
  • Мнения: 7 190
Момичета, навъртяхме 50 страници за около 10 дни! Grinning

# 762
  • Мнения: 5 234
я, да питам нещо за АК - иска ли се успех след завършване на 7 ми клас. Нещо ми се върти в главата, че за явяване на изпита искат 5.00, а за записване 5.50 Grin ...или съм го сънувала?
Искат, да, но отново е 5.00.
"В Американския колеж приемаме кандидати, които завършват 7. клас в годината на кандидатстването и имат успех не по-нисък от мн. добър 5,00."

Стига де!
Ако приемат дете и то се запише през април, после ако няма 5 в края на годината, ще го отпишат ли?

# 763
  • Мнения: 6 925
Няма как да се запише април. Тогава още няма да е завършило 7 клас.

# 764
  • София
  • Мнения: 2 446
Между другото, не знам как е в София, но една госпожа от друго училище тук, ми каза да не обявяваме, че искаме да се местим, защото сваляли успеха на децата умишлено, та ще видим....
Аз питах сина, дали им рекламират училищните паралелки след 7 клас, а той вика: Не, само ни говорят да ходим в по-добри училища, сигурно много искат да се отърват от нас. Laughing То не е далече от истината, вероятно.

Общи условия

Активация на акаунт