Показност

  • 2 001
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 490
оставете хората на мира. все пак кой както го разбира. вие плащате ли данък обществено мнение? не или поне претендирате, че не плащате. що тези хора да плащат на вас?

# 16
  • Мнения: 46 526
... младото семейство са на по 25, а кумовете на 70 Shocked ...

 Shocked

... Падна, като се затича на излизане от залата от зор да не види друга булка по пътя си #Crazy ...



... Тя не била предвидила детското столче и ако може да съм го махнела, пък булката щяла да държи бебето Joy ...

 #Cussing out

Искам ощеееее  Joy Joy Joy

СЛАДУРКАТА, аз съм доста либерална, що се отнася до сватбения ден на един човек, но пък и всяко нещо си има граници  Crazy

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
rotfImbo rotfImao
аз пък си признавам чистосърдечно, че откакто съм в майчински, изпълнявам ролята на любопитната комшийка, дето наднича иззад перденцата  да не изпусне нещо от живота на квартала Embarassed
Пресрами се някой да си признае Laughing Да се присъединя и аз - любопитна съм като сврака и обичам да зяпам. В Сопот живеем на ключово място на ъгъл и виждам всички сватби Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 472
оставете хората на мира. все пак кой както го разбира. вие плащате ли данък обществено мнение? не или поне претендирате, че не плащате. що тези хора да плащат на вас?

Виж, на тези хора очевидно им пука и плащат данък обществено мнение, иначе просто нямаше да го правят. Няма лошо, че така го разбират, но цялата работа е демонстрация "елате ме вижте" и после ме коментирайте колко съм велик. Само, че коментарите не винаги са такива.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
оставете хората на мира. все пак кой както го разбира. вие плащате ли данък обществено мнение? не или поне претендирате, че не плащате. що тези хора да плащат на вас?
Миналото лято аз като се жених съм сигурна, че бабките пред блока са ме обсъдили. Хем нямаше музика и хоро, ама все пак се вижда струпването на десетина коли.
Значи след като мен са ме оклюкарствали и аз имам право да клюкарствам за другите Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Бррр, става ми лошо от такива неща SickЕснафска история...Ама щом им харесва на хората - тяхно право си е.Само, ако може да не вземат булките с тъпани и зурли, че наистина ми се пригажда Sick

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
оставете хората на мира. все пак кой както го разбира.

Да де...но когато в неделя сутрин съм се отдала на сладка дрямка, а ме буди вой за клаксони, зурли и тъпани...имам право да си недоволаствам, нали?

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Сладурката, ... Тук не сме, за да си правим забележки...
Може и по-приятелски, нали Simple Smile Иначе нали знаеш, на който му се вика, да вика другаде Simple Smile

# 23
  • Мнения: 46 526
Да де...но когато в неделя сутрин съм се отдала на сладка дрямка, а ме буди вой за клаксони, зурли и тъпани...имам право да си недоволаствам, нали?

4 бр. този уикенд  #Cussing out 2 в събота и 2 в неделя, майка ми беше на гости и гледаше София, така се бях настроила за спанеееее  #Cussing out

# 24
  • Мнения: 14 490
оставете хората на мира. все пак кой както го разбира. вие плащате ли данък обществено мнение? не или поне претендирате, че не плащате. що тези хора да плащат на вас?
Миналото лято аз като се жених съм сигурна, че бабките пред блока са ме обсъдили. Хем нямаше музика и хоро, ама все пак се вижда струпването на десетина коли.
Значи след като мен са ме оклюкарствали и аз имам право да клюкарствам за другите Grinning

не госпожа. в нормалното общество хората казват : няма да правя това, което ми е неприятно когато другите го правят.
това, да се оправдаваш с другите е твърде примитивно и показва, не че падаш на тяхното ниво ами, че си на същото ниво ама не ти стиска да си го признаеш пред себе си. има хора дето пикаят по улиците - върви и ти го прави щом имаш това право по твоята логика.



Сладурката, ... Тук не сме, за да си правим забележки...
Може и по-приятелски, нали Simple Smile Иначе нали знаеш, на който му се вика, да вика другаде Simple Smile


че кой вика
съвсем кротък ми е постинга.
ми като не е да си правим забележки вие що правите на тия хора с колите и тъпаните - тука със сигурност има форумки дето са се женили така - правите индиректно забележки на тях

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 11:16 от СЛАДУРКАТА

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хайде по-кротко, а?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
оставете хората на мира. все пак кой както го разбира. вие плащате ли данък обществено мнение? не или поне претендирате, че не плащате. що тези хора да плащат на вас?
Миналото лято аз като се жених съм сигурна, че бабките пред блока са ме обсъдили. Хем нямаше музика и хоро, ама все пак се вижда струпването на десетина коли.
Значи след като мен са ме оклюкарствали и аз имам право да клюкарствам за другите Grinning

не госпожа. в нормалното общество хората казват : няма да правя това, което ми е неприятно когато другите го правят.
това, да се оправдаваш с другите е твърде примитивно и показва, не че падаш на тяхното ниво ами, че си на същото ниво ама не ти стиска да си го признаеш пред себе си. има хора дето пикаят по улиците - върви и ти го прави щом имаш това право по твоята логика.

А, мен не ме притеснява, че са ме обсъдили. Нищо неприятно не виждам в това. Хората имат уста за да говорят, в БЕЗОБИДНОТО клюкарстване не виждам нищо лошо. И да - на тяхното ниво съм, коя съм аз, че да се мисля за повече от някои?
Забележка - не пикая по улиците, защото ме е срам и си мисля, че е опасно. Виж, ТОВА вече не го намирам за безобидно.

# 27
  • Мнения: 6 472
Сладурке, много лично го прие нещо newsm78

Както казах, аз бях поканена са въпросната сватба, за да ги "видя". Е видях ги. Като искаш да правиш нещо толкова показно и да влезнеш в устата на хората, ми вземи се замисли точно какво ще излезе от устата на хората Tired

# 28
  • Мнения: 495

Майката ги изтъпанчи пред кофите за боклук, газейки сред пликове с отпадъци и кори от диня и вика "снимай ги тука". След цялото ми старание да няма други хора в кадър, отзад пейзажа да е хубав и да няма сгради, направо изпаднах в творчески шок. Викам "ама що точно тук", а тя ми се хили и ми отговаря "ами от тук съседите могат да ги видят, а от другите места им пречат дърветата и няма да могат да ни видят" #Crazy
хвала на такива гражданки newsm53
ако бях на мястото на съседките и да не мога да видя булката, еееей, цял ден ще ми е криво smile3518

# 29
  • Мнения: 677
лулуто,дай снимки!хайде на булкатааааааааа!

Общи условия

Активация на акаунт