Неизвестни мъже се опитали да сплашат Глория

  • 1 963
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Еми кво друго да измисли Глория-колежките се женят, размножават, развеждат... newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 3 408
Глория не беше ли любовница на Николай Гигов - собственикът на "Локомотив" - София?
Не, Юлияна Дончева  Laughing
мисля,че става въпрос за покойния Жоро Илиев
Peace баш той, лека му пръст, ама тя има наглостта да се яви в някакво предяване /май на Евелина Павлова по НТВ беше/, където се държа меко казано гадно /като се има предвид, че е обществена тайна кой е обекта на коментарите/- имаше доста презрителни забележки и цялото и поведение беше тип "аз съм красавицата-любовница-спасителка на горкия, тормозен от жена си Жорко"- това беше април или май месец- не помня точно, но във всеки случай месеци след смъртта му. Не искам да събуждам спорове, но аз съм малко пристрастна- вероятно много я харесвате и се опасявам, че може грозно да прозвучи това, което бих казала по неин адрес, специално по случая   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 3 797


[/quote]
 Peace баш той, лека му пръст, ама тя има наглостта да се яви в някакво предяване /май на Евелина Павлова по НТВ беше/, където се държа меко казано гадно /като се има предвид, че е обществена тайна кой е обекта на коментарите/- имаше доста презрителни забележки и цялото и поведение беше тип "аз съм красавицата-любовница-спасителка на горкия, тормозен от жена си Жорко"- това беше април или май месец- не помня точно, но във всеки случай месеци след смъртта му. Не искам да събуждам спорове, но аз съм малко пристрастна- вероятно много я харесвате и се опасявам, че може грозно да прозвучи това, което бих казала по неин адрес, специално по случая   bouquet
[/quote]
Жоро Илиев не го ли убиха миналата година?А тя се появи в На твое място миналия месец....не мисля,че се държа лошо в предаването, предвид факта, че като цяло Глория е жена с изключително високо самочувствие

# 18
  • София
  • Мнения: 3 408
Аха. Точно това беше предаването и тя се яви в ролята на любовница на женен мъж и говори доста от свое име.  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 3 797
Така беше, но чак пък атентат за такова нещо #Crazy

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 08:21 от DeepRed

# 20
  • Мнения: 6 472
дрън - дрън Tired

# 21
  • Мнения: 677
"Два автомобила блокирали пътя й и в същия момент залели колата с бензин.."...их каква миризлива партенка..мая илиева да праща някой да и олива колата с бензин на магистралата..плоско бе..я да взема аз да си кажа теорията-според мен волен сидеров и пафката чернев са я засекли и залели,щото е пяла некъде с цигански оркестър!

# 22
  • Мнения: 68
..я да взема аз да си кажа теорията-според мен волен сидеров и пафката чернев са я засекли и залели,щото е пяла некъде с цигански оркестър!

 Joy  hahaha

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Е, на това сплашване ли му викате newsm78, поне да бяха драснали клечката Mr. Green

# 24
  • Мнения: 677
Е, на това сплашване ли му викате newsm78, поне да бяха драснали клечката Mr. Green
егаси екстермиста..ако бяха "драснали клечката" щеше да е Атентат бре..

# 25
  • Мнения: 263
На страницата на Планета опровергават всичко:
 "След плъзналите слухове за инцидент с Глория, фирма "Пайнер" излиза с категорично опровержение. Свързахме се с певицата и тя успокоява своите фенове:

 - Жива и здрава съм. Това е поредната измислица на някой болен мозък. Слава богу, че нищо подобно не се е случило. В момента съм във Варна и се чувствам прекрасно. Още повече, че в близките две седмици не съм пътувала до Пловдив". "

 #Crazy
 

Общи условия

Активация на акаунт