🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 1

  • 28 592
  • 735
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 295
Антоан съм го гледала в Следвай ме. Това е интернет сериал( много плосък, но толкова за тийн сериал, който пусках за фон докато мия чиниите или готвя, когато ми бяха свършили нещата, които следях). Самият той като, че ли беше един от малкото качествено играещи вътре. Сериалът е на нова броудкастинг груп, тъй че все пак и той не е най - нейсзвестният, въпреки, че не е наистина известен.

Георги знам, че освен в групата на Жана за Евровизия пееше и в група 032, изявяваха се в поп музиката, но имаха песен и с Цветелина Янева.

# 226
  • Мнения: 1 673
Да се запиша и аз в очакване на шоуто.

От имената, които сте споменали в последните страници, всички ще са интересни.

Това за Галка сигурно ли е? Т.е. тя излиза от дълбока конспирация и след толкова години ще се появи в едно от най-популярните шоа? Уау, това е много смела постъпка и не отговаря на това, което последно се чуваше около момичето. Ако са се случили онези случки, тя би трябвало да е подтисната, несигурна и едва ли ще се изстреля от една много трудна бездна направо на тази весела сцена. Ще я гледам с удоволствие и ще се радвам за нея - добро ново начало ще е.

Луна си е Луна, шантеклер - "петел, който нагизден е седнал на оградата и пее с висок, искрящ глас, да го чуят всички". Там гей-обществото ще гласува здраво за нея. Ще е весело.

Новите лица не са ми познати. Тепърва ще трупам впечатления, дано съм очарована.

Дара има да трупа опит още като певица, ето - отваря й се възможност. Ще грабне тийн-вота.

Добавям, Галка наистина ще участва. Голямо, голямо изпитание. Браво за стъпките.

Тото го недолюбвам заради избрания начин да си вади парите - поредния влогър с видеа, насочени към подрастващите. Някои от заглавията ме шашнаха - как да направим "хххх" на някого и т.н. Гледат го 10-11 годишни. А, мерси.

Маги - беше спечелила някакъв формат. И тя има нужда от тв опит, от работа. Но че може да пее, ясно е.

С две думи - хайде, да идва 24-ти!

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 15:30 от Маpи

# 227
  • Мнения: 3 497
Последният участник:
Скрит текст:

# 228
  • Мнения: 1 673
Последният участник:
Скрит текст:

Ще гледаме, ще гледаме! Wear Tophat Wear Tophat Wear Tophat Логично беше да е на по-големи години, да обхванат и по-големките зрители. Супер ще е и този сезон.

# 229
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Един светъл лъч.

# 230
  • Мнения: 2 560
Пфу, така се надявах да е Димо😞

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Не ме грабва...

# 232
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Димитър Маринов заменя Холивуд с „Като две капки вода“

За първи път в историята на шоуто участниците ще изберат своя образ за първия лайв

https://nova.bg/accents/view/2020/02/20/278631/%D0%B4%D0%B8%D0%B … 0%BE%D0%B4%D0%B0/

# 233
  • Мнения: 3 743
Той е музикант, надявам се да се справи, искрено му симпатизирам. В Холивуд е бил, но съм убедена че такова его и претенции, с каквото очаквам да блеснат 80% от каста не е виждал.

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 18:14 от Emi_55

# 234
  • Мнения: 35 119
Изненадана съм, че Димитър Маринов ще участва. Дали се е върнал за по- дълго време?

# 235
  • Мнения: 3 024
Димитър Маринов имаше или все още има някакви майсторски класове по актьорско майсторство или по-специализирана тема, слушах го преди няколко месеца в интервю. Не знам как ще се справи като участник, но като личност ми е много симпатичен - възпитан, премерен, позитивен.

# 236
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Димитър Маринов е завършил ВИТИЗ /сега НАТФИЗ/.

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
Димитър Маринов е завършил ВИТИЗ /сега НАТФИЗ/.
Свирил е на цигулка от малък.

# 238
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 847
Радвам се, че последния участник е артист.  Не знам колко може да пее, но все пак за да се съгласи да участва значи може. Ще го видим!

# 239
  • Мнения: 6 231
Малко свежест внесоха с него,ще видим в понеделник какво са ни замислили 😊

Общи условия

Активация на акаунт