🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 1

  • 28 580
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 12 401
Супер, най-накрая някой да ми хареса.

# 241
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Някой беше споменал за участието на Димитър Маринов клипа "Урок по френски". Част е от Новогодишната програма 1990 год. Разбира се, тогава не съм знаела кой е Димитър Маринов, както не знаех и до миналата година. Скоро гледах този клип по съвсем друг повод и видях написано името му като участващ. Едва тогава се загледах по-сериозно и го познах... (снимката е линк към клипа)

В крайна сметка той май е най-неизвестният за българската публика. Но само по себе си това е достатъчно интересно и любопитно. Значи симпатиите ми отсега са за Антоан и Димитър Маринов. А безкрайните ми съжаления са за това, че разпространяваното участие на Димо Алексиев се оказа "партенка". Но... здраве да е!

# 242
  • Мнения: 940
Очаквам с нетърпение. Като се замисля Луна ще прави големи майтапи, нещо от рода на Софи Маринова. Дано само Фънкито не я нападне още в самото начало за чалгата. Всъщност с този мотив може да се отнесе и към Фики, но се съмнявам. Интересен ще ми бъде обаче Димитър Маринов. Не заради оскара, просто и аз искам да видя повече актьорска игра. Фаворит ми остава Маги Джанаварова. Стискам и палци да покаже освен гласа си и скрит талант за имитации.

# 243
  • Испания
  • Мнения: 37 503
„Като две капки вода“ – какви изненади очакват зрителите?


https://nova.bg/accents/view/2020/02/20/278661/%D0%BA%D0%B0%D1%8 … 0%B8%D1%82%D0%B5/


В Испания участниците не се оценяват помежду си. Оценка дава журито и публиката в залата гласува.


В момента по Нова ТВ

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 09:13 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 244
  • Мнения: 35 110
Не бих твърдяла, че Димитър Маринов е най- неизвестен за българската публика който се интересува повече от нещо различно от чалга го познава

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
На Фикиту хич не му се отразява добре ранното ставане Laughing Толкова подпухнал и подут...па как него цаниха, бе...как?

# 246
  • Мнения: 11 545
Може да звучи откачено, но чакам с нетърпение новия сезон. Yum

# 247
  • Мнения: 2 560
Сеиржийка😁😉

# 248
  • София
  • Мнения: 1 248
И аз ще гледам новия сезон, минимум заради Зуека и Рачков, много забавен тандем са ми. Това е едно от малкото предавания, които разпускат.. и са чудесен завършек на деня.

# 249
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не бих твърдяла, че Димитър Маринов е най- неизвестен за българската публика който се интересува повече от нещо различно от чалга го познава
Как да го познава като близо 30 години не е в България?
Много ми е любопитно каква е частта от българската публика, за която е известен. Може да го знаят хората, които навремето са го гледали във видинския театър, да речем. Но ако няма информация за него в интернет, ако не бяха всичките интервюта след като "Зелената книга" спечели Оскар, колко точно щеше да знае българската публика?
Ако е въпрос, аз нито Антоан, нито Георги знам кои са. Но преди миналата година и за Димитър Маринов не бях чувала. Нищо, че по възраст е много по-близо до мен. И нищо, че и от чалга не се интересувам. В никакъв случай обаче не се имам за някаква представителна извадка на българската публика. Точно по тази причина разсъждавам от гледна точка на това, че младите хора, които знаят кои са т.нар. "неизвестни" участници в "Като две капки вода", едва ли са чували името Димитър Маринов преди "Зелената книга". Та... в този смисъл ми е твърдението. И то няма нищо общо с чалгата.

# 250
  • Мнения: 540
Димитър Маринов мен не ме впечатли в “Зелената книга”. Харесвам житейската му история и качествата, които притежава, за да успее в чужда страна и да се реализира като съпруг, баща и актьор. Има опасност сам да се срине от прекалено високия пиедестал, на който всички ние го издигнахме. Дано не стане така.

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 15:31 от Flo Ann

# 251
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Тя принципно ролята му не беше кой знае колко впечатляваща там. Просто "Зелената книга" и по-специално спечеленият от филма Оскар е жалон, след който Димитър Маринов стана по-разпознаваемо и популярно лице. На мен наистина ми е любопитно колко от тук пишещите са чували за него и им е бил известен преди този Оскар.
А че го въздигнаха на прекалено високо - така стана, да. Гледала съм няколко негови интервюта, дори на него му е някак неудобно от това. Не е някой надут и префърцунен, който да парадира с набиращата си популярност.

# 252
  • Мнения: 6 493
Не го знаех, разбира се.
Филмът ми хареса. А най-мило ми стана, когато на сцената Махершала Али, който ми се превръща в любимец, преметна ръка през раменете на Димитър, докато той шеговито и гордо държеше мъничкото българско флагче. Wink

# 253
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Готови ли сте за



Всички участници

# 254
  • Мнения: 2 182
Здравейте, присъединявам се и тази година при вас.
Аз изтървах нишката нещо.
Нали щеше да участва само един човек, избран от публиката. Защо и Георги, и Антоан ще участват? Той първия е известен и хич не е случайно лице ама...
И кога Фики надебеля толкова и заприлича на баща си?
За Луната съм в шок още, не знам какво да очаквам от нея.

Общи условия

Активация на акаунт