Инсулинова резистентност и отслабване - Тема 25

  • 27 198
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 18 542
Е, сега пък и ти, казвам че се свързва, а не е директна причинно-следствена връзка. Има сериозна разлика между двете. Нивата зависят от много неща, включително и генетика. Просто не се вторачвай в него.

Ако се чувстваш добре, енергична, без рязка разлика в теглото ако ти е нормално, ако нямаш някакви установени заболявания, не би трябвало да те интересува изобщо колко ти е. Ако имаш здравословни проблеми, адресирай тях и ако холестеролът ти зависи от тях, с решаването им, ще си решиш и потенциалния холестеролен проблем.

Не знам дали успявам да обясня ясно какво имам предвид под това, че "холестеролът няма значение" - той, висок или нисък, сам по себе си, не е маркер за заболяване.

# 736
  • Мнения: 5 459
Лелееее, как ходите да се изследвате? Аз и часове за лекар отмених и всичко. Такава паника ме е обзела заради този коронавирус, че съм се барикадирала вкъщи като ханъма и даже до магазин със страх ходя....

# 737
  • Мнения: 27 442
Миоки, на шега го казах GrinningHug Виждам връзка на ТСХ с ниско желязо и феритин и адски трудно слабеене...Симптомите които ги имам мисля се дължат основно на ниското желязо...Холестеролът никога не ми е бил завишен...
Алина, да знаеш колко е хубаво, лабораторията беше почти празна- а преди седмица тъпкано с хора.... Joy

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 15:28 от dolce miele

# 738
  • Мнения: X
Вчера бях на лекар - тишина, спокойствие, беше супер. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 739
  • Мнения: 18 542
Едно страхотно интерву на Меркола с д-р Пол Саладино (на английски, сори Елорка)
https://www.youtube.com/watch?v=DdqzbW1r6F4

Малко е доста дълго, но си заслужава слушането/гледането.

Долче, а, добре, ама аз да кажа да не вземе някой сега да реши, че пророкувам тука.

# 740
  • Мнения: 27 442
Загатни ми за какво става дума във видеото, че ще мога да го отворя чак после на лаптопа?

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 15:28 от dolce miele

# 741
  • Мнения: 18 542
Не е за захар. За доста неща, главно диетични режими, вещества вредни/полезни, заболявания, сини зони и т.н. За холестерола също някъде в около 1 час и 50 минута.

# 742
  • Мнения: 27 442
Миоки, редактирах Joy Аз едно пиша, а редакторът на телефона си преправя както му хрумне Stuck Out Tongue Winking Eye

# 743

Общи условия

Активация на акаунт