Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 871
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 467
Радост Тодорова, напоследък ми е много антипатична. Супер агресивна и отблъскваща, все е недоволна от нещо и дава акъл на сторите с инстаграм

# 211
  • Мнения: 1 870
Аз писах вече на "Българско Рационално Общество" с предложение да я поканят в стрийм. Stuck Out Tongue Обясних им как прилага суровоядство дори на двегодишната си дъщеря и детето е с видими дефицити. Надявам се да я поканят.

"Клиника Щерев" имат Инстаграм, намерих. Сигридов май наистина не е активен.

# 212
  • Мнения: X
@yogurina не знам български гинеколози с Инстаграм присъствие.

Преди време Дани от "Наука и критично мислене" се беше захванал с нея(Деси Пеева) и бащата на Кармен.
Ноо и видео от Българско Рационално Общество с коментар на цялото й творчество би било много полезно. Приятелят на Изабел си изтри канала скорострелно след осмиването от БРО.

БРО клип ли имат за него?

# 213
  • Мнения: 593
GrinGrin
Така като гледам снимката на гащаруните на Мимозка...хич не са за 75 кг човечец. Май си ги е поръчала, когато е била 100 кг.
Ами има я на стори с този бански, тамън и е. Grin

# 214
  • Мнения: 68
Аз писах вече на "Българско Рационално Общество" с предложение да я поканят в стрийм. Stuck Out Tongue


Браво! Харесвам ми тази проактивност.

# 215
# 216
  • Мнения: 630
Имаме ли скрийншот на изтритите от Токуда коментари? Това си е за нов пост в профила на темата.

# 217
  • Мнения: 1 695
И аз гледах видеото на Петканови, супер сладко, без пелени от лед ли кво беше 🤔😆 Малкият е винаги нахилен и според мен това показва, че и те не са усмихнати и щастливи само на камерата и са предали това и на него. Много ми допаднаха!

Адри няма да я коментирам, понеже не знам как е била преди, никога не съм проявявала интерес, но по включванията ѝ тук с някаква самоирония непрестанна, мога да си направя изводи и да не си я пускам и занапред

# 218
  • Мнения: X
Благодаря за линковете!

Джаклин Хил с ново видео. Не съм я гледала никога, но обичам chit-chat GRWM, пък и тук сте я споменавали, та я пуснах. Близо 40 минути е, през доста перипетии е минала. Вие гледахте ли? По-запознати сте с предисторията.

# 219
  • Мнения: 262
Така като гледам снимката на гащаруните на Мимозка...хич не са за 75 кг човечец. Май си ги е поръчала, когато е била 100 кг.
Не, тя каза, че понеже вече е била слаба и нито 1 бански не й става, и си поръчала нови... Та на въпроса защо й пльоснах килотите тук - Защото от както е свалила някое кило, винаги във всяко видео се изкарва, че едва ли не е манекенка вече. Нито ние сме слепи, нито тя, не знам защо го прави само да й се смеят хората.... И за капак като ги видях тез гащи, не се стърпях и ги пльоснах 🤭

# 220
  • бургас
  • Мнения: 739
Благодаря за линковете!

Джаклин Хил с ново видео. Не съм я гледала никога, но обичам chit-chat GRWM, пък и тук сте я споменавали, та я пуснах. Близо 40 минути е, през доста перипетии е минала. Вие гледахте ли? По-запознати сте с предисторията.


има един себастиан уилямс ако не се бъркам. Той яко я трови. Пък и тя доста си послъгва, наскоро пусна колекция с гримове и имаше ревю от няколко човека,които казаха,че като са отваряли червилата са били доста мръсни и със власинки.
Поне на мен тя не ми допада а и аз се водя малко или много по това,което другите влогъри казват за нея. Доста ми е усилна, но пък я гледак като се жалва понеже знам,че истината там е 10%

# 221
  • Мнения: X
То в тия среди да не знаеш на кого да вярваш..

Оле, тоя Петьо Вижън е изплискал. От видеото за образованието си направих извод, че е глупав, наивен, невеж и със самочувствие до небето. Но сега като гледам и тези, на които БРО реагират, малее... Трябва да има контрол над ютуб съдържанието. Някои хора са си направо опасни.

# 222
  • Мнения: 12 985
Ако това е слабият вариант на Щолена, как е била преди?!?!? То не е лошо да имаш самочувствие, но и малко реална себеоценка не е излишна:)

# 223
  • софия
  • Мнения: 2 913
Ако това е слабият вариант на Щолена, как е била преди?!?!? То не е лошо да имаш самочувствие, но и малко реална себеоценка не е излишна:)

Именно това дразни в Щолена-нереалната самооценка, поради тази причина всички и се подиграват..

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 12:08 от dilyanad

# 224
  • Мнения: 18 558
Новата звезда ми кифлее. И прилича на Карли Бибел.Едва ли ще я гледам.

Общи условия

Активация на акаунт