Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 864
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 789
Точно така, изказването за подаръците беше еднократно, поради определена причина, за конкретна Коледа. GGWP не е разбрала ситуацията.
Деси Пеева според мен няма психични отклонения, просто много си вярва, че това което прави, е най-доброто за нея, има си самочувствие, че изглежда перфектно и е много поддържана, пък какво мислят другите за нея, изобщо не ѝ дреме. На мен ми изглежда много захабена, състарена някак, хем не е възрастна, стилът ѝ на обличане не е за коментиране направо, а ситуацията с децата ѝ е абсурдна - хем се изнесе на квартира и е сама с дъщеря си, хем синът ѝ го отглеждат бабата и дядото?! Изказът ѝ също е без коментар: мьекане, паразитни думи, примляскване...

# 136
  • USA
  • Мнения: 7 297
Анелия показва бебето.Не мога да определя на кого прилича.
Тя не беше ли казвала,че не желае да го показва в ЮТ?
https://www.youtube.com/watch?v=DombmoP23O8

# 137
  • Мнения: 18 558
Вчера гледах Поли Недкова. Една идея много ентусиазирана ми идва и доста експресивна(може би е нормално заради професията й). Ама е глътка свеж въздух сред другите влогърки. Последвах я и в инстаграм-има страхотни снимки и приятно,някак различно излъчване. С видеата за медитацията ме спечели като зрител. От доста време,чета по темата и вече и практикувам и ми носи страхотни ползи.

# 138
  • Мнения: X
Не виждам нищо лошо да инвестират пари в кафемашина, която ще използват ежедневно години наред. Ние имахме 2 на неспресо и двете се развалиха на третата година и чак тогава се прецалихме да купим хубава и скъпа кафемашина. 300-400 евро за домакински уред не е висока цена за Дания.

# 139
  • Мнения: 9 484
Не виждам нищо странно или нередно в кафемашината, не е някаква космическа сума.

 
Главата ме заболя от стила на писане на г-жа Билоконна...😩😩😩 Що за изразни средства са "тъпи нокти", "Прецакани" и т.н. и т.н....🤦🤷

Не бях чела блога на Полина и аз бях така 🤨
В Инстаграм ѝ се чудехме на “тамън” и не помня какво беше другото, а тук обяснява за “преебани нокти”. 😂

# 140
  • Мнения: 1 726
Аз на Ивана не мога да се начудя. През видео се жалва и то от години, че не разбира нещо написано на немски, а когато  трябва да избере да учи език за запълване на времето, се чуди между руски и испански. Joy

# 141
  • Мнения: 9 656
Е то Darostinta има някакъв автомат Saeco за около 2 бона май..
https://lifebitesblog.com/2017/03/fika-%d0%b8%d0%b7%d0%ba%d1%83% … 0%b0%d1%84%d0%b5/

# 142
  • Мнения: 18 558
Аз на Ивана не мога да се начудя. През видео се жалва и то от години, че не разбира нещо написано на немски, а когато  трябва да избере да учи език за запълване на времето, се чуди между руски и испански. Joy

Е,това нищо ни значи. Може да не й харесва немския. И да не й е належащ за четене на етикети. Аз например го ненавиждам. И не бих учила език,който не ми допада само щото не разбирам етикети и указания на козметични продукти(примерно).

# 143
  • Мнения: 7 776
Защо си причиних пак Наумчето и Тейчето? Пак ви се вързах. Не са моята чаша чай, а тоя патос с музиката и кадрите с крачещият крак на Теа на забавен каданс, па лице и коси, вярват си,че са кинематографи явно.

Аз харесвам Поли Недкова и гласувах за нея в анкетата. Това екзалтирано поведение пред камерата,за мен лично, е просто неопитност, младост, малко тийн ми седи, може да е търсен ефект, но съдържанието й е добро. Ще ми се да я видя по-уравновесена след някоя друга година.
Превъртях Лина, това Хосе произнесено така ми бърка да не казвам къде. Тоя черен балон...абе трагедия.
Ивана пуснах, не я издържах, "сега си правя чай, ще ям", все едно ми говори свекърва ми, ама тя си страда жената от логорея и ми е рода,та си я търпя😂 Ивана се отказвам да я гледам.

Полинчето някакъв грозен топ от Зара на сторита рекламира.
Анелия какво друго да показва милата. Нея пък не знам кой я гледа. Със Щоленът са ми един дол дренки.

# 144
  • Мнения: X
Добавките, които са пратили като пр пратка на Адри, някакви хапчета за отслабване ли са, че не ги разбирам тия работи. На стори ги е качила, май свалила два килограма, не разбрах много.

Така ми се иска да си пусне по-дълга коса  😍

П.С. Отново приятен и непринуден влог от Валери. Дано продължи в същия дух Heart

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 19:22 от Анонимен

# 145
  • Мнения: X
Анелия показва бебето.Не мога да определя на кого прилича.
Тя не беше ли казвала,че не желае да го показва в ЮТ?
https://www.youtube.com/watch?v=DombmoP23O8
Всички в началото казват това, после им светва  крушката, че могат да изкарат някой лев от реклами и да им подарят по някой памперс.

# 146
  • Мнения: 1 870
Коци и Джуджи говорят за хейтърите в neshtata_ot_jivota. Леля Коци доста послъгва за някои неща и е доста отворена нещо.

Жива да не бях! Познайте коя играе кулинарния експерт...

Скрит текст:

Коци, все още помним перушинестите крачета с нокти, поръсени с Маги.

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 19:59 от Yogurina

# 147
  • Мнения: 9 484
Ивана пак с 4 еднакви снимки от Лондон, наистина някой трябва да ѝ изключи burst-a на телефона 😄

# 148
  • Мнения: 35 110
Тая рубрика на Коца и Джуджи ми е като на някакви ученички , които искат да си чешат езиците. И тая нефотогенична кухня я гледаме всеки ден я на снимки , я на видео. Такава теснотия е...

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 21:31 от PeacockLove

# 149
  • Мнения: X
Е, специално Анелия и Теа не са казвали, че няма да ги показват, напротив. Казаха, че искат да им се нарадват известно време и после ще си ги показват.

Общи условия

Активация на акаунт