Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 685
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 28
Идвам от новото видео на Петканови. Много са ми сладки и милички, Александра е много красива! Малкия е страшен бонбон!  Heart Eyes Въпреки, че имаше няколко реклами, видеото ми хареса и ми донесе хубави емоции.

# 166
  • Мнения: 771
В момента гледам видеото на Гергана за репликата на Гучи и съм абсолютно потресена "Много ме беше срам да изляза с фалшива чанта шанел." За други доста по - важни неща, обаче не я е срам и не знам как става това. Просто крещи колко е комплексирана.

# 167
  • Мнения: 6 872
Не съм гледала видеото, ама защо е излизала с фалшива чанта на Шанел? И мен би ме било срам, така че си нося оригиналната чанта на ХМ и Сикс. Просто като детска игра! Да и имам проблемите на Герчето.

# 168
  • Мнения: 771
Не съм гледала видеото, ама защо е излизала с фалшива чанта на Шанел? И мен би ме било срам, така че си нося оригиналната чанта на ХМ и Сикс. Просто като детска игра! Да и имам проблемите на Герчето.

Много я искала и си събирала пари за реплика.

# 169
  • София
  • Мнения: 11 537
Добре, де, гласуването в анкетата не е ли неслучайно по месеци. И аз харесвам Попова, но тя не беше активна януари, не би ли трябвало да се гласува спрямо текущото представяне? Това би било показателно какво, съдържание ни харесва и какво - не.

# 170
  • Мнения: 35 106
Идвам от новото видео на Петканови. Много са ми сладки и милички, Александра е много красива! Малкия е страшен бонбон!  Heart Eyes Въпреки, че имаше няколко реклами, видеото ми хареса и ми донесе хубави емоции.
Прекрасно видео!! Те и СИндром на Даун са ми най-положителни!
Просто с такава лекот аминават видеата им!

# 171
  • HH
  • Мнения: 3 256
Изтървах около 160 страници от миналата тема. Спрях да гледам и чета след гръмкото видео на Пепка, което се оказа кликбайт и нещо за инстаграм. Само заглавието му прочетох.

Последните дни гледам Флора, предимно в инста, но тя е и една от общо 3-4 бг инста гурота, които следвам. Любо ме издразни с едно тъпо стори и един хладилник. Къци може да се гордее с него.

Ще опитам да следя по-често какви са настроенията в темата. Те са в пъти по-забавни от самите б/влогъри.

# 172
  • Мнения: 6 872
Като се спомена Пепе и гръмкото обявяване на дългоочакваното видео, реших да видя колко са гледанията... 41 000, които го правят третото и най-малко гледано видео за последните шест месеца. Нещо не е сработила стратегията.

# 173
# 174
  • Мнения: X

Ооо, не, не, не! Хора, не правете моята грешка да отваряте това недоразумение! Ушите ми кървят, то това не е пеене, а.. И аз не знам какво. Музикална диария. По мое време се искаше талант, за да пееш, или аз съм по-стара от динозаврите, или вече талантът (или липсата нс такъв) нищо не значи. Потрес!

# 175
  • Мнения: 611

Ооо, не, не, не! Хора, не правете моята грешка да отваряте това недоразумение! Ушите ми кървят, то това не е пеене, а.. И аз не знам какво. Музикална диария. По мое време се искаше талант, за да пееш, или аз съм по-стара от динозаврите, или вече талантът (или липсата нс такъв) нищо не значи. Потрес!
Симона и Сузанита биха си Паснали идеално хахахахаха

# 176
  • Мнения: X
На 21 съм и изглеждам като детенце сравнение с нея. Ако ми беше дъщеря, бих имала сериозни притеснения за поведението ѝ..

# 177
  • Варна
  • Мнения: 623
Това недоразумение мисля, че е родено през 2002г. Симони, Сузанити, Десити... От един ранг са си милите. Това ли са най-представителните деца на новото хилядолетие? Айде не. Ама глас в пустиня.

# 178
  • Мнения: 611
На 21 съм и изглеждам като детенце сравнение с нея. Ако ми беше дъщеря, бих имала сериозни притеснения за поведението ѝ..
то и аз съм на 21 ама до колкото знам Родителите и били Богати и нямали проблем с това

# 179
  • Мнения: 1 530
Благодаря  за темата, като запис ще споделя, че видях миналата седмица Стефи, на Стан, беше с много хубава прическа, с леки къдрици и балеаж мисля, много й отива така. В лицето е супер сладка и на живо е по-слаба, отколкото на клипове,  хареса ми.

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 03:52 от passionbiojuniper

Общи условия

Активация на акаунт