Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 801
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 167
Рядко пиша в темата, въпреки че я следя и чета всичко.
Странни са ми коментарите за Сладкиша - какво по-хубаво от това човек да се харесва, да има позитивно мнение за себе си, че и да вдъхновява за промяна с изтъкването на постигнат голям резултат.
Преди 3-4 страници пуснахте нова мома на хоризонта, дето имала 7 клипа ама ги изтрила, защото не се харесвала. А тя една нагласена, изкуствени устни, коса, наконтена - и пак комплексирана. Аз предпочитам да гледам "Щолена", народна ми е, обикновена ми е, но мога да се припозная в нея.

# 256
  • София
  • Мнения: 166
Гледах видеото на Петканови, на мен също много ми хареса.
Нещо ми направи впечатление и много се смях - подаръкът от Джугани и мъжа й беше комплект шапка и ръкавици, които изглеждаха като за 5-6 годишно дете и няколко книги за оцветяване, които се водят "за възрастни" 😂 От хора, които си нямат понятие от деца, разбирам, ама такъв нелеп подарък за едногодишно от млади родители не бях виждала скоро.

# 257
  • Мнения: 4 872
Ще спестя гласа си в анкетата, защото нито един от нашите б/влогъри не се е откроил през януари месец. Много постно, изключително скучно.

Тони Попова ме разочарова. Толкова чакане, а от нея видео на банална тематика Sad

Щях да се оплаквам заради почивката от ютюб на Тайна, но видях, че е качила съобщение за завръщането си. Има планирани  12 влога и  ще качва 3 пъти в седмицата. Чудесна новина за мен. Приятни за гледане са ми тя и семейството ѝ. Интересен ми е начина им на живот и взаимоотношенията помежду им.

# 258
  • Мнения: 2 658
Ако не е проблем, може да се добави опция "Не подкрепям никого", като в бюлетините.😆
Така ще измерим и неутралните гласове.

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 15:39 от butterfly_^^_

# 259
  • Мнения: X
Поредното доказателство, че само щом е марково значи Гергана ще го харесва и в най-лошия случай купи, нищо че е върха на грозотията .. оставям в скрит текст.. 🤢🤢
Скрит текст:

# 260
  • Мнения: X
Сладкиша, по мои наблюдения, дразни с поведение и натрапчивост. Естествено, че е хубаво да имаш самочувствие. Но с покритие. Правилната самооценка е много важна. При нея тя липсва и го показа в онези истерични сторита. Не става въпрос за кг. Като се имаш за голяма работа, очакванията към теб са по- големи. Иначе нека се чувства добре в кожата си, разбира се.

# 261
  • Мнения: 2 658
Оооо, тези ботуши са брутални!😁😁😁 Сетих се за Сребърният сърфист като ги видях!

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 15:47 от butterfly_^^_

# 262
  • Мнения: 4 872
Как народна Щолена?! Та тя и семейството ѝ са сноби!, ходещи на почивки и басейн постоянно!, дори лятото да е далеч Joy

# 263
  • Мнения: 2 583
Оооо, тези ботуши са брутални!😁😁😁 Сетих се за Сребърният сърфист като го видях!

А аз, за тенекиеният човек от "Вълшебникът от Оз"

# 264
  • Мнения: 1 695
ахахаха и на мен ми направи впечатление подаръците от Джугани и мъж за Габриел, най-вече книгите, които се водят арт терапия и съм оцветявала и аз последните години Grinning Или са бавноразвиващи да отида да купят на дете на годинка такъв подарък + шапка и ръкавици за ученик или отнякъде са им ги подарили и те ги "предават нататък". Много са смешни

# 265
  • Мнения: 7 776
С какво ли се храни Каролин (щото ако беше Каролина сигурно простовато щеше да звучи) с храна,едва ли с хартия.

Няма никога да разбера определението народна. Щоленът е с откровено просташко поведение. Ако беше отслабнала с някакво усилие - диета, режим, тренировка, да й кажа евала. Тя сама си каза,че нищо не е правила. Онази поза в хотелчето, дето така и не разбрахме какво не му беше наред, беше доказателство за просташко поведение.

Няма стил,при нея кичът е на почит, не може да говори пред публика, беден речник, неграмотни постове.
Какво някой научава от нея? Че има и хора, които са 80 кила ли? Има, разбира се.
Поредната мързелана, дето избива комплекси в инстаграм, разчитаща на същата публика.
П.С. изтърка ли си въпросната печката вече?

Ще видя Петканови заради вас.

# 266
  • Мнения: 2 658
Офф, стана ми интересно и си пуснах Сладкиша с видеото за чистенето😆
Превъртам си аз и стигам до момента с кухнята където казва "Шкафовете са ни бели и ги чистя всяка седмица" Добре, че не са друг цвят, че тогава сигурно ще ги чисти веднъж месечно!😁

# 267
  • бургас
  • Мнения: 739
https://www.youtube.com/channel/UCZTTn-OSscvjSh-pl1HicsA/videos
Някой гледал ли я е. Странн е доста

# 268
  • Мнения: 7 776
Е това е Анелия от Англия. Доста е обсъждана в предни теми, най-вече кухнята й 😂 запомнила съм закуската й, докато бременееше, слагаше някакви бисквити в мляко и то става на каша цялата работа.

# 269
  • Мнения: 684
Тая Десислава откровено ме плаши. Нали последно за анорексиците бяха установили по-големи количества серотонин в мозъка, което им позволява да отлагат удоволствията (влючително от храната) за неопределено време. Отделно не реагират според очакванията и на допамина. Та и тука не може да няма някой мозъчен дефицит/излишък, който да прави възможно подобно мизерно съществуване, да не кажа друга дума. Ама детето как ще се отърве...? Disappointed

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 16:38 от Adalind

Общи условия

Активация на акаунт