Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 759
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 656
Пепа представи поименно всички гости на Нова година, барабар и кучето Хару, само Фичко3, въпреки, че влезе в кадър няколко пъти, не беше удостоен с тази чест...

# 301
  • Мнения: 9 484
Пепа представи поименно всички гости на Нова година, барабар и кучето Хару, само Фичко3, въпреки, че влезе в кадър няколко пъти, не беше удостоен с тази чест...

И на мен това ми направили впечатление. Много грозно и пренебрежително.
Но гузен негонен бяга, както казват. 🙃

А кучето е уауу 😍🥰🥰

# 302
  • Мнения: 1 870
Еееее, то имало ново Пепино видео, вие тука с недомлъвки говорите някакви неща...

Ама, казвайте ги тия неща, госпожи...

# 303
  • Мнения: 68
Лицеприятна ми е. На базата на скромното си присъствие във влоговете на Пепе, ми изглежда умерена и лъчезарна. Разбира се, може да съм предубедена, просто ми е много симпатична, и изглежда впечатляващо за годините си.

# 304
  • Мнения: 1 870
Тая питка у Пепини за Бъдни вечер - баш като тази в "Черешката". Личи си, че Пепе се е развихрила пак в кухнята. Trollface

Лицеприятна ми е. На базата на скромното си присъствие във влоговете на Пепе, ми изглежда умерена и лъчезарна. Разбира се, може да съм предубедена, просто ми е много симпатична, и изглежда впечатляващо за годините си.

И мен ме кефят тати Джовани и жена му.

# 305
  • Някъде там
  • Мнения: 16 049
Еееее, то имало ново Пепино видео, вие тука с недомлъвки говорите някакви неща...

Ама, казвайте ги тия неща, госпожи...

Ааааа не така...Не само казах директен линк дадох...
Но покрай драмите с банските на сладкиша и косите на Пепа се е изгубила новината...

# 306
  • Мнения: 51

Малко офф топик:

Скрит текст:
Някой ползвал ли е тези витамини за коса, които Валери показа във видеото си? Ако някой ги е пробвал, ако може да сподели мнението си дали си заслужават.

Елица ги взимаше тези добавки, казваше че имат ефект

# 307
  • Мнения: X
Не знам аз ли бях грешно разбрана за Мимоза. Нито подценявам, нито обиждам, нито бих се подиграла. Аз почти жедневно получавам коментари, обиди, подмятания колко съм кльощава и как нищо не ям (второто не е вярно категорично).
Просто предположих, че демонстративното й самочувствие и цялостното натрапчиво поведение вероятно будят коментари. Нека е здрава, щастлива и обичаща себе си.

# 308
  • Мнения: 51
В миналата тема имаше въпрос дали някой е писал за видеото на Лина, че не одобрява това с балона и конфетите - аз писах, коментара беше изтрит, въпреки че не беше груб, а по-скоро любезна препоръка за бъдещ пример на родители 🙄 Така че, и някой да е писал, оставени са само определени коментари

# 309
  • Мнения: 35 109
В миналата тема имаше въпрос дали някой е писал за видеото на Лина, че не одобрява това с балона и конфетите - аз писах, коментара беше изтрит, въпреки че не беше груб, а по-скоро любезна препоръка за бъдещ пример на родители 🙄 Така че, и някой да е писал, оставени са само определени коментари
Аз питах. Точно такъв отговор очаквах

# 310
  • Мнения: 4 352
Не съм гледала последните 3 видеа на Валери, сега пуснах последното и съм в шок - тя говори спокойно и непревъзбудено, точно както преди години, когато почнах да я следя. Не знам на какво се дължи, но супер много се радвам.
На Пепка влога беше скучен, но дечицата са много сладки и заради тях се понася.

# 311
  • Мнения: 68
Mimozka89, Anelia от Англия и Linastyle, са ми доста еднакви като присъствие. Идват ми прекалено "народни". Пушенето в колата и заканите към потребителите на БГМама, тотално ме отказаха от Сладкишка.

Попадала съм на Linastyle преди година-две, скучна ми е. Май някой беше споменал, че влоговете й напомнят тези на Милена - антология на едно скучно ежедневие (моето също не е по-интересно, именно затова търся нещо по-динамично, някой да ме "инфлуенсне").  На мен също ми направи ужасно впечатление как оставиха конфетите разпиляни...

P.S. 1) Някой знае ли къде отидоха на планина? Превръртях видеото, но не чух.

        2) Поправям се: Харесвам децата на Пепе, майка ѝ, баща ѝ, кучето на Фил3 .Страхотен красавец! И баба ѝ е симпатяга. Абе общо взето всички без нея. Аз и моето семейсто харесвам, но хич нямаше да съм нещастна ако "бях избрала за родители" Пепелджийски Grinning

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 20:24 от Javelinia

# 312
  • Мнения: X
И аз да се включа за влога на Пепе. Много са симпатични родителите ѝ. Да се чуди човек от къде се е появила тя Grinning Grinning Grinning

# 313
  • бургас
  • Мнения: 739
Идвам от влога на Пепе. Ами не ми хареса особено, нищо интересно. Заглавието беше “снимано с мн любов” или нещо от сорта. Ами не я усетих тази любов освен,че се полигави малко с децата. От родителите и много любов някак си не усетих.
А за Фичо и това,че не го спомена ми става ясно, че са заедно. То както се спомена в по предни коментари-гузен негонен бяга

# 314
  • Мнения: 1 870
Идвам от влога на Пепе. Ами не ми хареса особено, нищо интересно. Заглавието беше “снимано с мн любов” или нещо от сорта. Ами не я усетих тази любов освен,че се полигави малко с децата. От родителите и много любов някак си не усетих.
А за Фичо и това,че не го спомена ми става ясно, че са заедно. То както се спомена в по предни коментари-гузен негонен бяга

Аз имах чувството, че ще се разплаче в края (на онзи люлеещ се стол с двете деца).
Също така, много тъжно изглеждаше с двете деца до елхата и с балони 2020.

Колкото и да съм емпатична по принцип, не мога да й съчувствам...не и сега, още съм й ядосана и лично засегната с оная простотия с лекцията.

С две думи: и на мен ми беше скучно видеото.

Общи условия

Активация на акаунт