Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 709
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 18 477
Социални инвалиди се мислят за инфлуенсъри.

# 331
  • Мнения: 18 547
И друго се сетих -видео за Бъдни вечер и НГ на 4-ти февруари?!

# 332
  • Мнения: X
Ох, Николина по-добре да не вижда поста, според мен..
Мале тая ме подпали. А тук я хвалиха ония ден колко е различна, земна и готина. Явно не съм изпуснала. Гледам качила и стори, че иска приложение да я предупреждава през кои улици да не минава, за да не среща познати хора. Тази, с картите за сближаване.. Тя на колко е и за неземна красавица ли се има?

Тя си е махнала тага, явно, защото снимката не излиза в нейния профил, в секцията с таговете. Евала!

# 333
  • Мнения: X
Тази простотия със сравнението между JLo и Николина циркулира в мрежата от няколко дни. Предполагам какъв мозъчен "капацитет" го е направил, не им се сърдя на такива хора, те толкова си могат. Но инфлуенцърите и подобните на тях, нали все се опитват да ни покажат колко са интелигентни, духовно извисени, създават картички за сближаване на хората (нали такъв ѝ беше казусът на тази девойка), и изведнъж се бълва такава простотия и подигравка, замаскирана зад думите "невинна шегичка". Дори и да нямаше заболяване, това не е причина да сравняваш двама толкова различни души, макар и набори. Нелепо сравнение на фолклорна певица със световноизвестна звезда, която си изкарва парите най-вече с визията си, и по-конкретно със задника. Много мразя подобен патос, но все пак.. Всеки има право да изглежда както си иска, и няма как всички да сме еднакви. Мен пък жената ме кефи, пее добре, и прави шоу и без да си развява полуголия дирник.
Скузи, Ипси, която и да си ти, но не си забавна. Не го е направила тя, ама е разпространител на простотията, което аз не толерирам. Особено от хора, които създават уж революционни продукти за сближаване на хората... Лол. Иронията.

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 22:18 от Анонимен

# 334
  • Мнения: 1 870
Скрит текст:
Ох, Николина по-добре да не вижда поста, според мен..
Мале тая ме подпали. А тук я хвалиха ония ден колко е различна, земна и готина. Явно не съм изпуснала. Гледам качила и стори, че иска приложение да я предупреждава през кои улици да не минава, за да не среща познати хора. Тази, с картите за сближаване.. Тя на колко е и за неземна красавица ли се има?

Защо да не вижда? Според мен - трябва. Тя ще си реши дали да предприеме нещо.

Иначе, за мен си е нормална жена, не знаех за проблемите й с рака. Pensive Бях чувала, покрай моите бариатрични приключения, че и тя се е подложила на подобно.

# 335
  • Мнения: 9 634
Ох, не знам откъде това желание да споделиш всяка глупост, която си помислиш. Тази не може ли да се сети, че Хамериканските поп звезди са толкова взаимозаменяеми, че Джей Ло-то ако не се старае да изглежда добре ще е чао. Все пак няма някакъв неземен глас.

# 336
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Някой писа ли на тази Ипса? Това е безумие.
Аз също и писах.
Думи нямам вече...
Смешно и било....
Жалки същества...

# 337
  • Мнения: X
Ама то даже няма база за сравнение дори да изключим здравето и коя изглежда "по-добре", спрямо общите световни възприятия (където голия задник винаги печели), те са различни по абсолютно всеки критерии без възрастта - произход, жанр, стил, работа, начин на живот, време и място на професионално развитие и т.н., и т.н.
Ако така се държи и с хората около себе си, нормално да й трябват шарени карти да завързва разговор. Ама то след като разкажеш откога водиш полов живот, ще дойдат все някога и други въпроси и ситуации, разкриващи истинската ти същност. Наистина ме потресе това. Полудявам от подигравки и ирония за външен вид и неща, които не зависят от човека. От жена към жена - БРАВО!!!

# 338
  • Мнения: 9 483
Отворих ѝ профила да видя коя е таз “шегаджийка”, то па една красавица неземна...  

Супер неадекватна, тези подигравки подхождат на 12-годишните.
И на тази ако трябва да разчитаме да ни развива въображението и социализацията... олеле майкоу... 😒

# 339
  • Мнения: 1 090
Нашите инфуенЦЪрки трябва по-често да поглеждат към щатските. Първо, може да откраднат малко съдържание, че са мега бездарни (повечето).
Второ, да видят що е да си cancelled. За такъв пост ще те изядат барабар с марковите парцалки. Има да ревеш по 40 минути на видео, край на спонсорства, приятелства... Даже да ти е от 2002 година шегичката, пак си чао. Тука се засягат от тема във форум. Алооу, докторки и бюти кралици, я по-добре осъзнайте, че абонатът ви е „работодател”.

# 340
  • Мнения: 4 394
Еее, поредната върховна простотия сътворена от тъпа кифла, която се мисли за инфлуенсър. Направо съм без думи. Тези малки безмозъчни момиченца имат ли някакъв морал и етични норми?  Тая Ипси ли е, мипси ли е, счупи тъпомера.
Скрит текст:

# 341
  • Мнения: 1 870
Пълна деградация са тия наши т.нар. инфлуенсъри.

Впроечем, някой знае ли дали jaysdeenbg има Ютуб канал? (видях, че и той ни следва)
Супер ще е интересно ще е, ако си направи. Доколкото знам, има само блог за момента.

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 22:46 от Yogurina

# 342
  • Мнения: 6
Оо и аз преди малко стигнах до влога на Пепе...ами скучна работа. Аз като видях сторите в ИГ и помислих, че най-накрая ще обяви връзката си с Ф3, но уви, както казвате дори не си направи труда и да го спомене. Абе, сухотия.

А отностно коментарите за ДжейЛо и Николина Чакърдъкова, изключителна безвкусица, простотия. Но аз смятам че хора като нея (Ипси) живеят за такъв тип внимание обърнато към тях, да им пишат, да се интересуват, макар и силно негативно. Аз за това просто подминавам такива неща.

# 343
  • Мнения: 35 107
Нямам отговор от шегобийката..
Тъжна е Пепе на люлеещият се стол Sad

# 344
  • бургас
  • Мнения: 739
Да картинката с двете деца до елахата и тя с тази страдална физиономия беше дори тягостна. Все едно не изпитва радост,че е с децата си още повече и пубера там.
И нали не се бъркам,но това в къщата на родителите и.
Аз не мога да си оредставя да кажа на мойте - маме тати изнасяйте се аз съм на 30г с две деца и гаджето ми пубер ще идва за нг с негови приятели.
Абсурдно е

Общи условия

Активация на акаунт