Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 349
  • 3 695
  •   1
Отговори

Анкета

Любим влогър за месец януари

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 29 фев 2020, 19:35
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 420
  • Мнения: 138
Скрит текст:


Пепе най-накрая да иде на фитнес със вдигната коса!!

# 421
  • Мнения: 1 293
Анелия Лондонска все едно родила бъдещия крал на Великобритания. От както го показ в ЮТ са 74753526 сторита с телефона наврян в лицето на бебето. Сега и снимки на аутфити... То не е ted baker не е чудо.

# 422
  • Мнения: X
Анелия Лондонска все едно родила бъдещия крал на Великобритания. От както го показ в ЮТ са 74753526 сторита с телефона наврян в лицето на бебето. Сега и снимки на аутфити... То не е ted baker не е чудо.
Най-хубавото нещо е да имаш дете. Но това е ЩАСТИЕ в семейството ТИ. За мен когато го "навираш" в лицата на хората, не си достатъчно задоволен, щастив в семейството ТИ, и търсиш одобрението на останалите. Както и постоянно търсиш интерес към себе си, защото знаем, че след като родиш, интереса отива към бебчето. Simple Smile Имам приятелки, които родиха, не крият децата си, но не ги пускат нон-стоп в Инстаграм и Фейсбук. Някои хора дори още сини ги качват по социалните мрежи. Съжалявам, че съм малко груба, но такива жени ме агресират. Мое мнение е това и НЕ задължавам никого с него. Simple Smile ✌️

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 14:08 от Анонимен

# 423
  • Мнения: 35 069
Щолена и тя с видео за захранването . ПУУУУУУУУУУУ

# 424
  • Мнения: 462
Или просто си щастлив и използваш личната си платформа да го споделиш. Споделям мнението ти за някакви реклами с детето и експлоатация, ако ги прави Анелия или навиране на материални придобивки, включително уж случайно покрай него. Обаче самият бебо получава палец нагоре. Това YT пространство си е неин канал, а бебето си е атракция за много маймуни като мен, които гледат пюре по бузи и се кефят. Не е просто от нейна си суета нещо, на което само самата Анелия да се интересува и радва. Анелия с качването в YT не го навира много повече от жените, които не са блогъри или дори публични личности,  но пък пускат стотици снимки на рожбите си в публични профили във ФБ, в теми за майки или в Грама пред хиляди. Разбрах те, де, ама... сори
 Grinning
 Бебе пред мечето, зад мечето, на мечето, ревящо без мечето и т.н. почти еднакви кадри просто не могат да ме дразнят, независимо че са повторения. Хиляди жени обичат да гледат бебета в нета, радват им се, такъв контент е обичан и популярен много, бебе почти винаги става вайръл. Бебенце е!
 Да кликнеш на клип с хигс бузана е избор, навират ми се в YT рекламите на тъпите промоции на Ментел, до степен да инсталирам адблокер. Ако Бог ми даде такова пискало, ще го навирам 24/7 в личния си профил във ФБ, след като разчистя подозрителните типове от френд листа.

Пакет на платежоспособен бранд цигари в кадър уж случайно на тийн идолка инстаграмен блогър ми е по-навряно и дразнещо от пискуна на която и да е жена. Лично мнение и на мен. Поводът да пиша: Ще ми дадете ли на Анелия линк?

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 14:38 от Cherry Lady

# 425
  • Мнения: 46 434
И според мен е нормално каналите да предават моментните им емоции. Сега Анелия е точно на тази вълна, даже по-странно ми беше като пусна онова видео за гаджетата.
Би ме подразнило, ако всички са с цел реклама. Умереното включване на продукти също го приемам, все пак това им е работата.

# 426
  • Мнения: 1 293
Може би не сте попаднали на всичко, Но две седмици се рекламира как ще го пусне на видео. Накрая пускаше таймери кога ще качи видеото. Имаше и анкета да се познава на кой бил взел очите, носа и не знам си какво още.
Покажи го кажи ето го и толкоз кому е нужно това преекспониране. Като Магисан с 478181 сторита отчетни кога сменила памперс.

# 427
  • Мнения: 35 069
Ами, мен не ме умиляват 3645689007654 снимки на бебе... Сигурно съм темерут

# 428
  • Мнения: X
Скрит текст:
Уауу, не мога да повярвам, жена да ходи на маникюр... Това е нещо нечувано.

# 429
  • Мнения: 1 859
Скрит текст:
Скрит текст:
Уауу, не мога да повярвам, жена да ходи на маникюр... Това е нещо нечувано.

Още по-невероятно, даже направо скандално ще е - ако си го плати тя!

# 430
  • Мнения: 46 434
Ами, мен не ме умиляват 3645689007654 снимки на бебе... Сигурно съм темерут
И мен, затова не я и следя. Гримовете също не са ми интересни. Само обзавеждания, имоти, хитринки за подреждане и т.н.
Хубавото е, че има достатъчно влогъри и блогъри за всеки вкус Hands Plus1

# 431
  • Мнения: 1 695
Валериана да се скрие.

Поли Недкова с ново видео, наполовината съм, много ми допада идеята, нека плескащите се момичета вземат пример, но едва ли.
Въпреки че никога не ми е правило впечатлени Поли да се гримира много /Валериана и Ивана какво да кажат с тоя 2кг кит/, явно е имала проблем и е хубаво, че е направила такъв тип почивка от него

# 432
  • Мнения: 35 069
В клипа на Поли участва моя приятелка. Смях се като ги гледах да танцуват Wink

# 433
  • Мнения: 68
Попревъртях го видеото на Поли, и се чудих защо казва, че е без грим, като ясно виждах спирали и молив.  Вярно, че е субективно, но за мен спирала и молив са повече грим от фдт и коректор. Вторите се махат по-лесно. При всички случаи изглежда супер с или без фдт.

# 434
  • Мнения: 6 930
Гледах влога на Ивана, дето са ходили във Виена с ДМ и там Поли ми изглеждаше мега отгечена от козметичното събитие и все едно ама грам не желае да се впише с бюти блогърките...

Общи условия

Активация на акаунт