Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 843
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 604
Аахахахаха 😃 Любо: скоро няма да имам никакви приятели в Ютуб 🥴😂😂😂
Tо и без това в тези среди едва ли има нещо поодобно на приятелство.
На мен ми хареса видиото му,но аз не принципно не харесвам Слави.Има доста неприятен тембър,което е най-малкия му проблем.
Мислех, че само мен ме дразни тембъра му. 😜 🤗

# 736
  • Мнения: 9 193
DiDi§,eто не си сама. Напомня ми на учителката ми по астрономия,един такъв назидателен.
Аз не мога и един негов клип да изгледам до край.

# 737
  • Мнения: 9 484
И не само за това,че няма симетрия а и зашото са намалели драстично така каза във видеото.
Малко ми напомня на скирта чалга дива. Раздава го мега възпитана с 5 виШи и мъж ама тайно се изкъртва в някоя чалготека

Е, не е тайно. Тя си каза в едно видео, че слуша чалга.
В общото видео с Петканови като избра песен на Борис Дали, Наумче хич не беше очарован.

# 738
  • Мнения: 1 695
Представих си Тейченце да се изкъртва на Кой ще кара влака ахахаха

# 739
  • Мюнхен
  • Мнения: 812
Лигавенето на Петканова ми идва малко в повече, но пък тя си имаше някаква започваща кариера като модел доста преди връзката и с Петканов или пък скандала с пръста. Вярно, добиха популярност след това, но мисля, че и без него щеше да си развие кариерата. Много често я тагват на реклами из чужбина. Наскоро гледах много стари снимки в инстаграм акаунта й и имаше снимка от къщата, където живеят сега, а тя тогава дори не е била с Петканов, аз мислех, че са си я купили след вип брадър Grinning

Богданска си имаше развита кариера и доста преди Петканов да е фактор всъщност. Просто ангажиментите й бяха повече към чуждестранни марки, стокова фотография също. Стана "известна" в БГ заради скандала, който допринесе да й се чува повече името, но не и за кариерата й, която тя вече си имаше.

# 740
  • Мнения: 771
По принцип харесвам канала на Йоана Йоко, но снимките и в Инстаграм са ужасни.

# 741
  • Мнения: 3 789
С вас и Любо събудих детето от смях 😂

Първо, Любо днес го намирам за особено секси. Нещо повредих ли се, хормоните ли бушуват пак или не съм само аз?
Второ, чудесно е че е дал думата и на Слави,обаче не знам оня ли не е бил подготвен или просто си е малко тъп, обаче се дозакопа отвсякъде. Жалко че "армията второкласници" (😂) ще продължи да го подкрепя на сляпо.
Трето, Александра се снима още от училище. Помня я откакто участва за Мис Национален отбор (май беше мис Баскетбол) и момичето си се справяше добре. Изцепките й с Петканов няма да ги коментирам, но според мен двамата заедно са станали по известни, а не тя заради него само (и не е само заради пръста и куфарите)

Отивам да гледам Кристина, чао 👋

# 742
  • Мнения: 1 870
С вас и Любо събудих детето от смях 😂

Първо, Любо днес го намирам за особено секси. Нещо повредих ли се, хормоните ли бушуват пак или не съм само аз?
Скрит текст:
Второ, чудесно е че е дал думата и на Слави,обаче не знам оня ли не е бил подготвен или просто си е малко тъп, обаче се дозакопа отвсякъде. Жалко че "армията второкласници" (😂) ще продължи да го подкрепя на сляпо.
Трето, Александра се снима още от училище. Помня я откакто участва за Мис Национален отбор (май беше мис Баскетбол) и момичето си се справяше добре. Изцепките й с Петканов няма да ги коментирам, но според мен двамата заедно са станали по известни, а не тя заради него само (и не е само заради пръста и куфарите)

Отивам да гледам Кристина, чао 👋

Хубавко си е момчето, което ме подсеща-

Някоя от вас най-накрая ще му прати ли линк към темата на Любо? Stuck Out Tongue Може би в края на месеца, когато вероятно ще е победителят в класацията, м?

Какъв отбор фенки има тук, много без гадже... той нали си търси така и така. Smiling Imp И мусака ще му готви,  и ще му съска, когато нещо не й харесва във видеата му...жена-мечта! Stuck Out Tongue

P.S. Аз си имам половин, мисля за чуждото благо. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 743
  • Мнения: 18 558
Аз пък се чудя как така Любо си стои свободен, симпатичен е, умен е, пробивен е. Или има високи критерии?

# 744
  • Мнения: 1 870
Аз пък се чудя как така Любо си стои свободен, симпатичен е, умен е, пробивен е. Или има високи критерии?

Щом е бил гадже на онази певица...забравих й името: по-скоро едва ли е мъж, който се прехласва по тунинговани киборзи.

Нищо лошо не искам да кажа за нея, на мен дори ми е симпатична, просто е нормално и хубавко момиче.

# 745
  • Мнения: 1 695
По принцип харесвам канала на Йоана Йоко, но снимките и в Инстаграм са ужасни.



Много ми е пошла, не съм ѝ фенка.

# 746
  • Мнения: 269
На мен пък този Любо не ми е особено симпатичен или забавен. Бях гледала видеата, където осмива Мегз и ангелите - не му се получиха повечето шеги и говореше малко странно.
Oт тази категория влогъри като цяло - Типично, Чефо, Емил Конрад също са ми безинтересни. Понякога гледам Флора, тя има попадения, а също и Мъци - те двамата поне са ми забавни.

# 747
  • Мнения: 1 870


Е, нееее, защо не сте с празничните си дрехи, къде е зарята?! Що за неуважение към самия Бест Батинков?!

P.S. Те не откараха ли много време в Дубай?

# 748
  • Мнения: 5 563
Мисля, че още качват стари снимки. То като гледам няма никакъв подбор, всяка заснета се качва. Разбира се, със същото описание.

# 749
  • Мнения: 6
Здравейте ,странно ми е да го кажа ,но здравейте змийчета 🐍🐍🐍. Чета ви вече от 2 месеца,вие бяхте много по -интересни от изминалата сесия и от тогава се така да кажа закрастих всеки ден Ви чета. Когато започнах да ви чета ,чаках да пишете за Теа с нетърпение.. красива ми е ,но с тези поведения Наум ще изчисти,ще преобуе Амая,ще направи това ще направи онова,много ми беше странно. Ще се включвам вече по-редовно в постовете тук. Но относно за Йоана Йоко не ме кефи от както качиха нейно клипче във “видяно в София” как се катери в метрото все едно е на пилон и се лигави. Лека вечер и продължаайте В същия дух🧚🏼♀

Общи условия

Активация на акаунт