Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 809
  • 3 695
  •   4
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 1 463
Аз на Антоанета не й вярвам за нищо. Колко е било любов в бар, колко време са изкарали... И толкова лесно да превключи като самотна майка и пак да си вее коня, тц! Нещо вече не й вярвам на версиите.
Да кажем, че Филип Датски е бил тотално готин пич, че да ражда от месец първи..
Сега пък се гушка с абитурента Ф3.
Да не стане накрая, че в нея има нещо тотално кофти. Я, като жена, я, като поведение.
За мен версията си е, че му е поитискала мъжкото его и онзи хлапак не е издържал.

# 1 141
  • Мнения: 9 484
Не я знам какво е дрънкала, но предполагам е имала предвид аборти по принцип, а не конкретно от връзката ѝ с Филип.
Иначе не малко жени имат подобни съвсем ранни загуби, които приемат за обилен цикъл и въобще не разбират, че е имало бременност.

# 1 142
  • Мнения: 2 658
Пуснах видеото и е вярно, на 18:00 минута го казва. Пропуснала съм го това, когато го гледах преди две години...

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 20:17 от butterfly_🦋

# 1 143
  • Мнения: 17
Да, и аз за всеки случай го погледнах. Не съм и фен, но поради лични причини го гледах преди време и точно това ми си беше набило в главата. Не знам биографията и. Но от това което съм гледала, за мен има искреност в нея. Да кажа, че аз спонсорирани нейни видеа не съм гледала.

# 1 144
  • Мнения: 4 355
Нашите блогъри не правят пари от ютюб! Особено с тези мижави 30-40 хиляди гледания на клип, дори 1000 долара надали изкарват за година общо. Затова и не си дават толкова зор с видеата.
С 30-40 хиляди гледания на клип - не, но между другото наскоро Мъци сподели в Лайв инстаграм, че изкарва прилични пари и много ще го е яд, ако някое негово видео бъде демотизирано.
Каза, че е работил известно време, но е преценил, че не му харесва и за момента може да се издържа от Ютуб като основен източник на доходи. Той има и мърч, но не прави много реклами във видеата си.
Айде БГ също изглежда имат нелоши приходи от Ютуб, Ивайло е и актьор, но Християна не работи друго. Те обаче имат сериозни рекламни договори с Куийнс и Кубети.

# 1 145
  • Мнения: 2 838
Тейчеви нека посетят профила на Евгения Джаферович да видят как се рекламира торта на Неделя. Няма мускули,няма езици. От там лъха на нежност и любов. Не са претупали рекламата.

# 1 146
  • Мнения: 1 870
Сладкиша е пуснал ново видео, от което разбрах, че има такова чудо "студна алергия". Laughing

Жената си признава чистосърдечно и че слуша Миле Китич, иначе много мрази чалга...да не си помислите нещо.

Та, така...Relaxed

# 1 147
  • Мнения: 2 838
Забрави да кажеш как Мис Сладкиш не обича да ходи на нашето море през лятото, защото било презастроено, но пък ходи зимата,та даже и Нова Година празнува там... логика нула. Обичала гръцките острови 😄

# 1 148
  • Мнения: 3 743
Мъци рекламира Озон бг. Партньори ли са, спонсори ли, на договор ли е, но всяко видео така му почва. Азов също има код. Не ме дразнят по този начин поднесени реклами. И за мен има изгода, ако реша да ги подкрепя и няма излишно замазване на очите и възхваляване на уж случайни продукти, които се препоръчват от добро сърце.

# 1 149
  • Мнения: 4 355
Жената си признава чистосърдечно и че слуша Миле Китич, иначе много мрази чалга...да не си помислите нещо.
Мноооого ги обичам такива, бе... псевдоинтелектуалци. Чалгата е нещо много гадно, но Криско за последната година има 3 кавъра на чалги и те са много яки и се въртят по всички радиа и телевизии.
Сладкиша сега я пускам за първи път, доста малко гледания прави и все пак е редовна. Да взимат пример други...
Мъци рекламира Озон бг. Партньори ли са, спонсори ли, на договор ли е, но всяко видео така му почва. Азов също има код. Не ме дразнят по този начин поднесени реклами. И за мен има изгода, ако реша да ги подкрепя и няма излишно замазване на очите и възхваляване на уж случайни продукти, които се препоръчват от добро сърце.
Мисля, че получават комисионна, когато се използва кодът им за отстъпка, affiliation program или нещо от сорта се води. Но рядко показва приложения, храни и прочие в клипа си. Не е като да няма, но не е като Антоанет Пепе - всеки клип с реклама във видеото.

# 1 150
  • Мнения: 35 110
Ами, честно казано след като Зори ни спря канчето, вече чакам на Петканови клиповете  снетърпение. Преди чаках нейните. Обаче техните са... супе рпозитивни. А Габриелчо... вие се знаете- любимец ми е!

# 1 151
  • София
  • Мнения: 166
Пепон кога ще научи значението на думата "бретон"...
Скрит текст:

# 1 152
  • софия
  • Мнения: 2 913
На Сладкишката любимата и храна била салати, личи и....

# 1 153
  • Мнения: 4 400
Кака ви Гера пак ще ходи в Милано. Сега на Jimmy Choo. Нека ви, мусакаджийки, завиждайтИИИ. Joy

# 1 154
  • Мнения: 9 484
Полина, готини са тия епруветки, ама не са за вино. 😉😄

Общи условия

Активация на акаунт