Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 828
  • 3 695
  •   2
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 2 523
В такъв случай се извинявам. Това, което се показва в Youtube може да е много подвеждащо и режисирано, така че...
Няма проблем. Hug Аз и затова уточнявам, че в реалността положението не е било такова. Видеа съм гледала оскъдно малко и нейни, а и като цяло на влогъри, но знам горе-долу каква е схемата и защо. Та така, Антоанет може да смята, че е по-готино и ще е по-гледаемо семейството да е в този си вид, в който мъжът не говори български и тя се разбира с него на английски, учи децата на датски ...

# 1 291
  • Мнения: 9 484
Аз съм останала с впечатлението, че Филип знае повече български, отколкото Антоанета датски.
Дори имаше някакво видео, в което той учеше български.

Поли, Поли... ко туй нещо, бря?! 🥴

# 1 292
  • Мнения: 28
Здравейте! Много ми хареса видеото на Петканови. Много са усмихнати и позитивни. Хареса ми и видеото на Милена, то също беше разтоварващо и приятно. Антоанет Попова прави много хубаво ревю на продукти. Беше по-интересна и информативна от Йоко-то.

Гера Гучито с нов клип - “колекция чантички”, но мисля да го пропусна.

# 1 293
  • Мнения: 6 930
Аз съм останала с впечатлението, че Филип знае повече български, отколкото Антоанета датски.
Дори имаше някакво видео, в което той учеше български.

Поли, Поли... ко туй нещо, бря?! 🥴


Това ми е в стил... "баба ми го оплете". Ретро, ама не в хубавия смисъл и абсурдно изглеждащо 😂 Без фльонгата може би има шанс да изглежда носимо...

# 1 294
  • Мнения: 4 355
Айде БГ с видео за кибер тормоза, направено е чудесно за дечица:

https://www.youtube.com/watch?v=JmUt4RHUkgc

Ами как да не ги харесвам като си използват платформата за такива неща? В партньорство или не, направили са го интересно и достъпно за всеки, а казват важни неща.

# 1 295
  • Мнения: 6 873
Аз не разбрах написаното от Полина.

# 1 296
# 1 297
  • София
  • Мнения: 11 764
Тоест, Юбитата започват с колаборация с Telus, така ли? До колкото помня, това на снимката е техния офис.

Само да уточним, не е колаборация, снимат безплатно там, за сега Joy

# 1 298
  • Мнения: 86
Гледам снимките на Антоанета и се чудя и мая къде го видя този бретон...

# 1 299
  • Мнения: 35 110
В текста на Полина " за къде" трябва да го напишем ние

# 1 300
  • Мнения: 6 930
Тоест, Юбитата започват с колаборация с Telus, така ли? До колкото помня, това на снимката е техния офис.

Само да уточним, не е колаборация, снимат безплатно там, за сега Joy

'сичко ще си  кажеш ти! Като идваха да пазАрят безплатната снимачна площадка ли ти беше направила добро впечатление? 😀

# 1 301
  • Мнения: X
Пепе само дето не се е разчекнала фронтално в ефир още.

Има време, животът е пред нея 😆

# 1 302
  • Мнения: 18 555
И отново да споделя колко ми допада Боби като държане " в ефир". Много истински изглежда, симпатичен, непринуден. И Ивана като е около него се държи готино и някак естествено. Ивана, по-често включвай Боби, няма да сбъркаш!
От Пепините истории аман!

# 1 303
  • Мнения: 1 870
Такам, Кривият Зъб продължава да трие коментари от страницата на Меркари, въпреки че шефчето й ме увери, че тази порочна практика ще спре.

Имам си две хипотези - и двете не ги представят в добра светлина. Unamused

@Любо Жечев, ако четеш и решиш да направиш видео с коментари от този форум, може да покажеш как маркетинг-експертът на великата марка Меркари, че освен, че граби на конвейер стоки още преди да са стигнали до клиентите (https://www.instagram.com/p/B7i2CE7jJX9/?utm_source=ig_web_button_share_sheet), си позволява да ползва корпоративните им сметки като лични, злоупотребявайки по всякакъв начин с тях, триейки постове и блокирайки коментари.

Като се замисля, Любо, доста благодатен клип ще имаш с нея - история с фалшив рак с цел кликбейт, това от горния параграф, парадирането с фалшив лайфстайл и финансова показност за пред дечицата...мдам.

Повече информация ТУК:

https://bg-mam.ma/p/1063047/37804044
.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1063047.4155 (предходни и следващи стр.)

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 11:47 от Yogurina

# 1 304
  • Мнения: 1 695
Аз защо усещам, че “шефът” си е баш Гана?

Общи условия

Активация на акаунт