Не издържам вече

  • 2 154
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Заради тия строежи ли така спират водата? ooooh! Close От една година улицата ни е в кал и прахоляк и през повечето време е затворена заради строежа на голям блок (улицата е широка 2 м. Tired). Ше им се невидят и строежи #Cussing out

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Бухтичке, имаш моето най-искрено съчувствие! Миналата седмица и на нас така ни спряха водата. И аз като теб мразя да няма вода. Тук при нас копаят нещо от самото ВиК и затова я спират. Канех се да пускам тема за това какво им струва на ВиК да предупреждават преди да спрат водата, но се отказах. Телефоните им-миналата година звънях (да ги напцувам) и пак даваше непрекъснато заето. Когато най-после успях да се свържа някакъв запис ме уведоми къде няма в момента вода  #Cussing out И каква ми е ползата като знам къде няма вода в момента? Според мен единственото което може да се направи в такива случаи е да се опиташ сама да установиш кой спира водата-ВиК или съседи и ако са съседи любезно да ги помолиш да побързат.

# 17
  • Мнения: 6 904
Бухтичке, имаш моето най-искрено съчувствие! Миналата седмица и на нас така ни спряха водата. И аз като теб мразя да няма вода. Тук при нас копаят нещо от самото ВиК и затова я спират. Канех се да пускам тема за това какво им струва на ВиК да предупреждават преди да спрат водата, но се отказах. Телефоните им-миналата година звънях (да ги напцувам) и пак даваше непрекъснато заето. Когато най-после успях да се свържа някакъв запис ме уведоми къде няма в момента вода  #Cussing out И каква ми е ползата като знам къде няма вода в момента? Според мен единственото което може да се направи в такива случаи е да се опиташ сама да установиш кой спира водата-ВиК или съседи и ако са съседи любезно да ги помолиш да побързат.
В момента май ВиК я спират, защото машината на телефона ми казва районите, където има авария и мисля, че моя блок спада към тях. С човек не мога да разговарям, така че ще си чакам явно. Водата не е тръгнала още, сигурно цял ден няма да има. А като я спират от строежа ме съмнява да направят нещо дори и да им кажа. Единия ден я бяха спрели и за да не се занимават пак на другия ден с този процес изобщо не я пуснаха, чак на следващия ден вечерта имахме вода.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Малееее, тия срам нямат  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 2 567
И при нас заради строежите наоколо постоянно я спират  #Cussing out А като я пуснат тръгва една чернилка...., както семейство Бънди я обичат  Simple Smile

Да не говорим за десетките токови удари на ден, които стават от претоварване на мрежата.

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Само и тока да не спира....че как ще качвам количката с бебо до 11 етаж не ми се мисли  ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 798
Водата ни я спират през ден, тока всеки ден!  #Cussing out
Около нас има 4-5 строежа!  Tired
#Crazy #Crazyмайко мила!!сериозно ли?

# 22
  • Мнения: 6 904
Само и тока да не спира....че как ще качвам количката с бебо до 11 етаж не ми се мисли  ooooh!
Аа, на нас ни го спират от време на време тока но е за съвсем малко, търпи се, стига да не си правил нещо важно на РС-то през това време. Обаче пък асансьорите през ден са развалени.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 171


И само за сведение живея до мебелната палата. Преди живях във Владиславово и за целия ми съзнателен живот не помня да се е случвало цял ден да нямаме вода. Тук за половин година вече ще откача.

Владиславово и Кайсиева НЕ са на Варненския водопровод, който се захранва от яз. Камчия, а на отделен, който черпи вода от някакво добружанско плато/подземно езеро/ ако не бъркам наименованието де, освен това водопреносната мрежа е сравнително нова и рядко стават фалове. Няма да споменавам че почти няма строежи...
Много е неприятно!

# 24
  • Мнения: 6 904
Владиславово и Кайсиева НЕ са на Варненския водопровод, който се захранва от яз. Камчия, а на отделен, който черпи вода от някакво добружанско плато/подземно езеро/ ако не бъркам наименованието де, освен това водопреносната мрежа е сравнително нова и рядко стават фалове. Няма да споменавам че почти няма строежи...
Много е неприятно!
Това не го знаех, но там наистина си беше рай в сравнение с тук.

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На нас всеки ден ни спират или тока или водата.добре че готвя на газ.......и съм се запасила с разни туби вода

# 26
  • Мнения: 6 904
Аз забравих да се похваля, пуснаха ни водата все пак, като се прибрах преди около час имаше. Докога ли ще е така newsm78

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Сега пък нашата са спряли, кой ги знае какво правят, аз съм л района на лятно Тракия Close

# 28
  • Мнения: 152
Има АВАРИЯ на бул. Сливница, посока центъра, след Пикадили Младост. Мъжа каза, че дупката още е разкопана и най-вероятно и утре ще я спрат. Така че момичета запасете с вода. Хайде, лека вечер. И аз съм тези дето нямат вода. И на мен ми е гадно.

Общи условия

Активация на акаунт