Лидл 136 - Винено-любовна февруарска

  • 98 517
  • 2 011
  •   1
Отговори
# 1 920
  • русе
  • Мнения: 1 317
Препарати на Изи има ли?
Не са скъпи и много добри отзиви чета за тях.

# 1 921
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Ще мърдам до Лидл-а, не съм ходила от сряда, да видм какво ще е положението.

# 1 922
  • София
  • Мнения: 5 547
При нас рафта с антибактериалният гел си е все така празен.

# 1 923
  • Мнения: 21 299
При нас не знам дали има гел.
Поръчах си литър аз,че и в дм свършиха Blush

# 1 924
  • Мнения: 1 974
Искам да попитам робота който е от понеделник може ли да се програмира да почиства в определени дни. Трябва ми за жилище което не се обитава постоянно, просто да минава от време на време по стаите.

# 1 925
  • Мнения: 4 841
Тази сутрин имаше инвазия и в Лидл и в Кауфланд. Аз отидох в 9ч в К. и докато изляза беше се напълнило с народ. Мислех и през Лидл да мина, но се отказах. Коли чакаха да паркират.

# 1 926
  • Мнения: 25 846
Тази сутрин имаше инвазия и в Лидл и в Кауфланд. Аз отидох в 9ч в К. и докато изляза беше се напълнило с народ. Мислех и през Лидл да мина, но се отказах. Коли чакаха да паркират.
Същото беше и при нас. Лудница. Минах само през К.

# 1 927
  • Мнения: 69 211
Няма инвазия..сутринта минах аз. Всичко беше нормално.

Свинското в консерва е с нова опаковка.


И не-не се запасявам с консерви. Вдех си една за червените чушки. Имаше много от консервите. Нямаше липси.

# 1 928
  • Благоевград
  • Мнения: 2 877
И аз минах днес през нашия магазин. Ми зареден си е добре с консерви, имаше си всичко по рафтовете. Наши познати купуваха някакви неща през седмицата, но засега ние не мислим да се запасяваме.
Купихме долни бутчета, ементал, течна сметана, разни салами, моркови, домати на клонка и комплект от 3 малки лампи на батерии, че ми трябваха за вътрешността на едни шкафове, че ми е тъмно там и ми паснаха идеално. Като цяло нищо съществено не купих и оставихме 50 лв.

# 1 929
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
При нас си има липси... уфф... Rage
Смятам козунак да правя утре, ама нямаше Кастело 500, взех 650 с неудоволствие. Яйца Л нямаше. И като цяло беше рехаво на доста места.

# 1 930
  • Мнения: 9 158
Аз отдавна не бях ходила до Лидл. Днес намерих време и отидох до Борово Лидл, исках тоалетна хартия да купя Милде, но нямаше големите опаковки. Взех някаква овца от 8 бр.
Купих си жълто яке , хубав цвят, имитация на велур, рокерско май се води за 20 лв от 50 намалено. Имаше го и в черно, но само 42 и 44 номер. Хареса ми.
Имаше всичко, без геловете за ръце. Много италиански неща сладки си взех-кроасани, някакво като тортичка не му знам името със "с" май беше с кафе и обикновено -взех второто (много убаво нещо значи, хареса ни)) Тук някой беше питал за едни в кутия сладички неща, имаше ги там, взех да пробвам.
Гръцки локум, че е прошка взех, при това намален-лимонов и с бадеми.
Кутия на Милбона сирене, че иде режим си мисля и е трайно, а го харесваме. На Тета свинската консерва взех две, ама не с джолан , а в собствен сос (за пръв път взимам) и сърмички за проба взех две кутии от гръцките.
Някакъв италиански течен шоколад купих в бурканче, дано е хубав.
Тук всичко дето питахте май го имаше и видях да има. Касиерката сякаш с удоволствие ми мяташе покупките , ама и аз се ядосах и докато не прибрах всичко в кошницата не платих. Много ме ядоса.
Някакви точки има, четох и че тук писахте, сметката ми беше 120лв и попитах. Тя гордо ми показа някакъв дребен текст за моите очи, че от 2 март почвали да дават точки. Много им здраве, ама все повече ме дразнят тези на касата, при нас са големи каси и ленти, може да се реди и чака, ама..Накрая се оказа, че забравих хляб да взема у нас , та...сега пак излизах до кварталния магазин и съм гроги.

# 1 931
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Онзи ден минах през Лидл. Имаше си всичко, нямаше голяма бутаница, беше в делничен ден по обяд. Още с маркирането на първите продукти предупредих касиерката да не ми мята покупките с по рязък тон. Разбра ме и се получи добре. За около 2 минути приключихме с минаването през касата. Действахме стегнато.

# 1 932
  • Мнения: 7 315
Днес се излъгах да взема от чушките с оцет на промо Фрешона за салата (тъй/тъй слагам оцет)...В буркана изглеждаха добре , но тръгнах да ги вадя-едно цяло парче няма...меки и разпадащи се , а изглеждат месести.Знам , че и друг път са коментирани с лошо , но да знаете , че все още са кофти Cry

# 1 933
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 303
Аз взех безжичната мишка и съм доволна както казаха тук - работи много тихо и е много бърза дори малко прекалено при съвсем малко движение отлита в друга посока. Не съм инсталирала драйвери - ще ги инсталирам да видим дали мога да я настроя да се движи по-бавно Simple Smile

# 1 934
  • In transit
  • Мнения: 11 989
Тета, може ли снимка на състава на консервата?

Лъки, в събота винаги е лудница в Кауфланд и Лидл в целия град. Вчера в К. до Варна мол даже половината паркинг беше празен.

Общи условия

Активация на акаунт