Велислав Павлов* Димитър Захариев* Диана Димитрова Тема 61

  • 12 944
  • 758
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 12 403
Хаххайха, Роси, сега се сетих за моето изконно желание за гневен секс. Добре, отказвам се от героизмите. Ако може да се скарат и сдобрят подобаващо Joy

# 151
  • Мнения: 9 374
Всъщност, ако наистина трябва да е едно желание, то би било следното. Искам да ме развълнуват така, както ме развълнуваха в пети сезон.
Значи се препокрива с моето желание. И аз искам така. Blush В момента съм си пуснала 5ти сезон и все едно гледам друг сериал, толкова е различно и хубаво.

# 152
  • София
  • Мнения: 9 558
Хаххайха, Роси, сега се сетих за моето изконно желание за гневен секс. Добре, отказвам се от героизмите. Ако може да се скарат и сдобрят подобаващо Joy

Алилуя, сестро. Ако ще се сдобраеят подобаващо, може да се карат всяка седмица.

Яни, и аз като гледах сега пети сезон се удивих колко е различен, с колко добре построени истории. Има диалози, разговори, които са повече от 3 изречения и уникални монолози.
И в тази връзка може ли да поискам и монолози на Марио. Значи едно от нещата, които ми липсваха миналия сезон е монолог на Марио. Всички имаха, дори Наум, а Марио синистана с две изречения

# 153
  • Мнения: 2 364
Роси, ти не се спря с желанията Joy

Aз се присъединявам към първото ти желание.

# 154
  • Мнения: 3 269
Аз подкрепям Моски за гневния секс 😎. Перушина да хвърчи 😆.
Само трябва да избързат и да е в началото, че после с бременната Зорница - трудна работа 😜.

# 155
  • Мнения: 9 374

Яни, и аз като гледах сега пети сезон се удивих колко е различен, с колко добре построени истории. Има диалози, разговори, които са повече от 3 изречения и уникални монолози.
Така е Роси, като цяло 5ти сезон е съвсем друго нещо, за разлика от следващите сезони. Въпреки, че съм го гледала, сега пак ми държи интереса и от "само още един епизод и си лягам" стават още два, три и т.н. Grinning Удоволствие ми е просто.

И аз съм за гневния секс. Joy Толкова пъти имаха възможност в трите сезона, в които бяха заедно и все не става, дано сега ни огрее. Grinning

# 156
  • София
  • Мнения: 9 558
Роси, ти не се спря с желанията Joy

Aз се присъединявам към първото ти желание.

Хаха, Злати, ами Дона хвърли въдицата и аз не мога да се удържа.

Последно, честна пионерска. Искам да снимат повече извън болницата.

# 157
  • София
  • Мнения: 2 304
1 желание - Да се сбъднат вашите желания! / 1 забележка - сценаристите да внимават да не изтрещят като 6-ти сезон/

# 158
  • Мнения: X
1 желание - Да се сбъднат вашите желания! / 1 забележка - сценаристите да внимават да не изтрещят като 6-ти сезон/

Може да е по-зле - да изтрещят като 7-ми сезон

# 159
  • Мнения: 9 374
1 желание - Да се сбъднат вашите желания! / 1 забележка - сценаристите да внимават да не изтрещят като 6-ти сезон/

Може да е по-зле - да изтрещят като 7-ми сезон
Това поне е сигурно, че няма да стане, Марио е закован в промото. Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning

П.с. Ново другарче излязло от анонимност ли си имаме? Wink

# 160
  • София
  • Мнения: 9 558
1 желание - Да се сбъднат вашите желания! / 1 забележка - сценаристите да внимават да не изтрещят като 6-ти сезон/

Може да е по-зле - да изтрещят като 7-ми сезон

Дори не го изричай  на глас 😱😱😱. Пу, пу, да не чуват сценаристите.
Това не бих го преживяла отново.

Здрасти, Елиза 😀

# 161
  • Мнения: 726
Ако имам право на едно желание то е следното: всичко да е така, както беше в сезон 5 - отношенията между двамата, характерите, историите, визуалното излъчване на Марио Wink, дългата коса на Зорница, оживлението в темичката, малкото братле да се появи...сезон 5 покрива всичко, което искам Simple Smile

# 162
  • Мнения: 6 159
И на мен сезон 5  ми е съвършен Heart Eyes
Ако могат сценаристите да се успокоят и да пишат  хубави и логични разкази . Артистите се справят . Сега няма индикации за "звездно" присъствие , така че могат да работят спокойно , без да се съобразяват с този и онзи .
Нека да покажат една пълнокръвна връзка - с любов , приятелство ,  проблемчета от натоварения график и накрая People Baby  Champagne ! А Тони да си домъкне задника от някъде си и да  е кръстник Hug  Heart

Добре дошла Елиза ! Забавлявай се с нас !

# 163
  • Мнения: 9 374
Диде си е извадила палеца на ръката по време на снимки. Интересно какво ли е снимала, че до там е стигнала? Grinning

Скрит текст:
"Тъй като очевидно имам талант за простотии, вчерашната прекрасна сутрин по време на сцена, успях да си извадя палеца на дясната ръка... И така, въпреки всичко шоуто продължава, докато не чуеш режисьорското "стоп". Закон. Аз поне в това отношение съм принципна. 😁
Наистина ще ми е интересно да видя какво се е случило пред камерата, докато играя с изваден палец. Защото аз нямам ясен спомен. Само си казах "не спирай". Дръж. Ти си мъжко момиче.
За мое щастие колега, който е и физиотерапевт реагира светкавично.
Помоли ме да седна.
От там е ясно.
Звукът не е романтичен. Ама изобщо.
Странното е, че в Пирогов се чувствам спокойно. А смешното е, че се обръщам на "докторе". Само с малката разлика, че там са истинските лекари. Хората, които спасяват животи. А реалността е друга, приятели. Там в коридора.
Не ми беше за пръв път, но този беше различно.
Вчера хубаво се приземих и рязко забравих за планирането на живота.
Аз съм щастлив човек.
Благодарна съм за грижите на колегите ми, човечността, отношението в болницата и за новите приятелства.

20 дни ще нося шина. Не е голяма работа и това ще мине. Исках да ви кажа, бъдете добри.
Светът има нужда от добри хора.❤️"

# 164
  • София
  • Мнения: 9 558
Хахах, Яни, тъкмо го прочетох и си помислих дали Зорница не е била Марио Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт