Лаковe за нокти - 135

  • 29 206
  • 740
  •   1
Отговори
# 360
  • Берлин
  • Мнения: 4 485
Папурче, само с топ лак лепиш счупен нокът, колко време ще издържи?
Не знам. За пръв път опитвам. Ще дам отчет задължително

# 361
  • Мнения: 27 563
Аз лепя с база за нокти Blush По няколко месеца съм закрепвала така няколко нокътя Grinning И накрая ми се счупи съвсем здрав, несчупван нокът... Stuck Out Tongue Winking Eye Зависи и от счупването, понякога се налага поправка. На нацепен нокът с изпилена отгоре плочка дори пакетчето от чай не пада от лакочистител   (ако не се търка много силно де). Само не разбрах- ЗАЩО трябва да се лепи счупеното с топ лак? Мислех, че трябва лепило за нокти.... Thinking
Големи красоти видях Heart

# 362
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Revolution pro Cosmic:





# 363
  • Мнения: 5 478
Лейди, може да си писала, но съм пропуснала - откъде е лакчето? Онлайн предполагам, не съм ги виждала във физически магазини сякаш Rolling Eyes

# 364
  • Мнения: 20 172
Лейди, разкошен е

# 365
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
AraBesqUe, Lemy - благодаря ви! Two Hearts

От сайта Pink Panda е. Взех два холограма - и предишното ми лакиране беше с лак на Revolution pro. Малко са скъпи - по 12.50 лева е бройката, но ми бяха любопитни и наистина са много красиви и покривни. Предишният цвят ми издържа пет дни без забележки, което за мен си е абсолютно достатъчно. Нанася се много лесно и е плътен - тук на 2 пласта и топ.

# 366
  • Мнения: 1 775
Момичета как матирате лака, само с матиращ топ ли или има и друг чалъм?
Аз имам няколко мн хубави цветове, които обаче стават на ленти и не мога да ги ползвам,защото ми стои грозно.

# 367
  • Мнения: 20 172
Как не ми се занимава с този Панда....как са като сайт, четох оплаквания във фейса, че имали уловка за да поръчваш неща на рекламираните им промоции.

# 368
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Как не ми се занимава с този Панда....как са като сайт, четох оплаквания във фейса, че имали уловка за да поръчваш неща на рекламираните им промоции.

Аз не съм имала проблем, просто внимаваш и отказваш предложенията от промоциите им - малко е досадно, но може и да излезеш от прозореца и направената вече поръчка остава - пробвах последния път така. Simple Smile Доставката също им е скъпа и не се знае точно кога ще изпратят продуктите, но пускат мейл при изпратена поръчка и доставят със Спиди.
Поръчвала съм и палитри сенки на същата марка, които също са много добри, коректори и моливи за очи.

Има и други цветове холограми, които също са много изкушаващи, но не ми се трупат лакове. И без това имам твърде много.

# 369
  • Мнения: 20 172
Ти съвсем ме отказа 😸
Ще му се радвам на твоя.

# 370
  • Берлин
  • Мнения: 4 485
Долче,залепих с топ,защото нямам нищо друго безцветно.
Vall,аз матирам само с матиращ топ. Съхне за секунди и съм супер доволна така.

# 371
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Ти съвсем ме отказа 😸
Ще му се радвам на твоя.

Да, не са от най-дружелюбните сайтове.

# 372
  • Мнения: 5 832
Как не ми се занимава с този Панда....как са като сайт, четох оплаквания във фейса, че имали уловка за да поръчваш неща на рекламираните им промоции.

Аз не съм имала проблем, просто внимаваш и отказваш предложенията от промоциите им - малко е досадно, но може и да излезеш от прозореца и направената вече поръчка остава - пробвах последния път така. Simple Smile Доставката също им е скъпа и не се знае точно кога ще изпратят продуктите, но пускат мейл при изпратена поръчка и доставят със Спиди.
Поръчвала съм и палитри сенки на същата марка, които също са много добри, коректори и моливи за очи.

Има и други цветове холограми, които също са много изкушаващи, но не ми се трупат лакове. И без това имам твърде много.
Отказах се да поръчвам от тези заради подвеждащите им рекламки. Излизат ми навсякъде. " Вземи сега абсолютно безплатно не знам си какво ". Влизаш да видиш какво аджеба предлагат и се оказва, че трябва да направиш поръчка над 50 лв., за да получиш " безплатно " червило ( примерно ). Не, че някой е умрял за червилото им, но самите им реклами са адски подвеждащи и това дразни. Освен това, съм почти сигурна, че нещата им са китайски.

# 373
  • Мнения: 1 129


https://www.instagram.com/p/B8qHjeNgm80/?igshid=1uatg28f5f2oz
Trend it up - Double Volume and Shine 210
Дейорация ваденки ❤️💚💛🖤

# 374
  • Мнения: 9 571
Пандата започнаха много силно преди години. Поръчвах често от тях, имаше какви ли не намаления и редовно ми пращаха и подаръци. Сега явно са започнали да се излагат. Преди време пробвах да пусна поръчка, 100 пъти не ми приемаше паролата, не ми позволи и да я сменя и аз се изнервих и се отказах. Явно нещо са сменили платформата.

Общи условия

Активация на акаунт