Лаковe за нокти - 135

  • 29 087
  • 740
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 156
РозАвичко, има и бляскави частички, но не можах да ги хвана Heartpulse

# 346
  • Мнения: 70
РозАвичко, има и бляскави частички, но не можах да ги хвана Heartpulse

Какъв е розовият лак? Изглежда изключително красиво.

# 347
  • Мнения: 5 242
Синичко от мен за тази седмица, дано не го омажа, че се е сгъстил и се точеше ужасно:(

# 348
  • Берлин
  • Мнения: 4 413
Аз счупих почти в средата на плочката. Залепих с торбичка от чай и топ лак,че нямам друг безцветен. Стана здраво и приемливо

И после един любимец на Кико-разтопен черен шоколад и течно злато


При наличните обстоятелства...бива

# 349
  • Мнения: 5 242
Интересен е цветът. Не те ли е страх, че така ще счупиш по-сериозно нокътя?
Аз в такива случаи режа, в момента палецът ми е така, отрязан до дъно, поради същата причина.

# 350
  • София
  • Мнения: 1 156
РозАвичко, има и бляскави частички, но не можах да ги хвана Heartpulse

Какъв е розовият лак? Изглежда изключително красиво.
Jessica Pink diamonds

# 351
  • Мнения: 5 478
От мен ще е това за началото на седмицата, не съм го снимала специално, защото съм го показала. Перфект е, много любим.

# 352
  • Мнения: 1 381
Измъчих се с един Фломар.. Става на черти, трудно и неравномерно нанасяне. Накрая трябваше да го матирам, за да се скрият чертите. Преди седмица си го взех, но явно е стар.

# 353
  • Берлин
  • Мнения: 4 413
Интересен е цветът. Не те ли е страх, че така ще счупиш по-сериозно нокътя?
Аз в такива случаи режа, в момента палецът ми е така, отрязан до дъно, поради същата причина.
Нямам избор. Трябва да си отрежа върха на пръста. Иначе режа до дъно,но сега...

# 354
  • Мнения: 576
Измъчих се с един Фломар.. Става на черти, трудно и неравномерно нанасяне. Накрая трябваше да го матирам, за да се скрият чертите. Преди седмица си го взех, но явно е стар.
Много е красив Purple Heart

# 355
  • Берлин
  • Мнения: 4 413
Бенчита,прекрасност.
Аз от няколко месеца (може би след морския маникюр) матирам всичко. Ако оставя нематиран нокът,за ефект. Обожавам всякакви цветове в матиран вариант

# 356
  • Мнения: 1 381
Благодаря ви Hug
Папурче, и аз от няколко месеца се запалих по матовите лакове. Никак не съм доволна от матиращия топ на trend it up и мажа яко, за да го свърша по-бързо и да взема хваления на Голдън Роуз Grinning

# 357
  • Мнения: 2 087
Папурче, само с топ лак лепиш счупен нокът, колко време ще издържи?

# 358
  • Мнения: 1 420
След шетане и готвене като за световното, реших, че е време за смяна на цвета, макар червеното да не мръдна, а аз не мръднах от мивката тези два дни. От доста време не се беше случвало Stuck Out Tongue Нещо цветето много много не ме радва, но ще изтрае два - три дни Stuck Out Tongue

# 359
  • Мнения: 5 478
И аз съм лепила само с топ и торбичка от чай. При мен държи, но зависи от ноктите сигурно и от вида/степента на счупването.

Общи условия

Активация на акаунт