Лаковe за нокти - 135

  • 29 211
  • 740
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 70
Момичета, какъв топ лак използвате? Препоръчайте някакъв,  защото напоследък какъвто и лак да сложа на втория ден е трагедия.

# 331
  • Мнения: 2 823
Бързосъхнещ на Golden Rose

# 332
  • София
  • Мнения: 1 002
Гел топ на Ейвън

# 333
  • Мнения: 1 420
Голдън Роуз Продиджи Гел топ лак. Съхне бързо и има чуден блясък.

# 334
  • София
  • Мнения: 2 734
С нюд-ове на Голдън Роуз и топ със захарен ефект на два пръста.

# 335
  • Мнения: 27 563
Аз използвам  бързосъхнещ топ на Перфект. Опитвам се да пробвам и на ГР бързосъхнещия, но като ми потрябва нов все само Перфект намирам Grinning

# 336
  • Мнения: 5 341
И аз съм с перфект, чудесно се справя за два лева:)

# 337
  • Мнения: 70
И аз ползвам на Перфект/speed dry/ от години, и винаги много съм го харесвала. Изсушава лака бързо и блясъка му не е никак за изпускане. Просто напоследък изобщо не издържат ноктите ми с него,възможно ли и нещо да са му променили формулата или проблема си е в моите нокти?!

# 338
  • Мнения: 5 478
Golden Rose Quick Dry - от години само него ползвам. Вероятно има и други добри, но просто не се е налагало да го сменям.

# 339
  • Мнения: 3 727
И при мен бързосъхнещия перфект пада след 5 минути, от целия нокът и аз се бях оплакала преди време.

# 340
  • БГ
  • Мнения: 1 273
Аз съм доволна от топа на Llums взет по препоръка от темата Simple Smile На мен ми издържа 5 дни без да се напука, но заедно с основа на есенс.
Скрит текст:

# 341
  • Мнения: 5 832
Аз съм доволна от топа на Llums взет по препоръка от темата Simple Smile На мен ми издържа 5 дни без да се напука, но заедно с основа на есенс.
Скрит текст:
Аз го бях препоръчала.
Десети ден с него.

# 342
# 343
  • Мнения: 576
От днес ,лаковете са Голдън роуз 44 и Катрис 54


Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 18:35 от (Sana)

# 344
  • Мнения: 118
Извинете, че така грубо  нахлувам, но искам да споделя, че това е резултат от  писане - в училище и по принцип (при мен е така)
Абсолютно по същия начин е при мен средния пръст едната ръка. И изглежда все едно не е оформен както трябва.

Общи условия

Активация на акаунт