Шоуто на Николаос

  • 26 530
  • 248
  •   1
Отговори
# 195
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Няма да е участник,а ментор,съветник и т.н.
Големи нагаждачи са и двамата с жена му,все някъде се набутват...🤨

# 196
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ето един плюс за тези като мен, които не са гледали сезона на Сървайвър, в който Ваня победи. Сега ще ми е за първи път да го гледам като оцеляващ Satisfied (ако наистина ще участва, де, щото примерно може и за консултант да са го взели).
Пък и в Брадър не съм го гледала, и в Черешка. Въобще - късмет извадих, като никога Joy
А, забравих, че в Ягодова луна участваше, но то цялото нещо си е за забравяне.


Edit: С Doli сме писали едновременно. Явно ще се окаже, както и предположих - че няма да е участник.

# 197
  • Мнения: 10 930
Дори и да не е участник, пак ще ни показват физиономията му, което ми стига. А пък ако пуснат и разсъжденията му (с тази адска скороговорка и дървено философстване) направо откачам, хаха. Той беше коментатор в Игри на волята - първия сезон, всеки петък ... той и Георги Милков. Обясняваха ни "какво сме гледали" Simple Smile

А всъщност темата беше за Николаос. Новият програмен директор на БТВ развиваше теории в някаква статия как било тенденция по света половината предаване да се излъчи в ефир, пък продължението в сайта. И така като е на различни платформи, се стимулира хората да ги ползват.
Между другото, по ТВ7/8 в Шоуто на Слави (което не води Слави) всеки ден подигравки  с Цитиридис на тема "свършвам по-рано" и "не мога да издържа и половин час". Сценаристите им се побъркаха....

# 198
  • Мнения: 5 819
Не е лошо предаването на Николаос Цитаридис. Понякога има интересни гости. Става за запълване на времето преди заспиване. Баща ми не може да го понася и постоянно обижда Николаос. Не си направи труда да изгледа поне 1 предаване. Той е почитател на Слави.

# 199
  • Мнения: 10 930
То не е само до сравнението със Слави. А самият Николаос преиграва на моменти, театралничи, говори на "уъ", което мен лично ме дразни. И най-тъпото е, че превърнаха предаването в чалга парти, поне през последната половин година. Не минава и седмица без поне двама чалга гости. А все пак трябваше да е по-интелигентно поднесено от Шоуто на Слави. Явно заради ниския рейтинг решиха да заложат на попфолка, да качат малко гледаемостта.  По едно време (преди януарската почивка) имаше буквално инфантилни игри, от типа "спукано гърне". Харесва ми 5-минутката с т.нар. "новини" в началото. После не го гледам. Поне БРАВО за интервютата, които прави на английски. Че в шоуто от ТВ7/8 (което отдавна не води Слави) и това не могат.

# 200
  • Мнения: 217
Сравненията със Слави Трифонов са напълно в реда на нещата, по простата причина, че Никилаос седна на стола му, но в интерес на истината Дългият поне от десет години издишаше и си мисля, че май причината е в липсата на Росен Петров, понеже долу-горе от както датира дрязгата по между им, от тогава и Слави тръгна надолу. Плосък хумор, неадекватно държание с гостите си... Пуснете си например вечерта, когато снукър звездата Джът Тръмп му гостува. Върха на върховете, обаче беше "интервюто" с Бойко, където Дългият тотално се на*ра и си изми ръцете с "въпроси от публиката". Имаше явна уговорка между двамата. Особено след като Бойко извади листче от джоба си и започна да диктува някаква икономическа статистика. Мисля, че беше за размера на външният дълг.
Шоуто на Николаос = Шоуто на Рачков = деградирала държава

# 201
  • Мнения: 10 930
Върха на върховете, обаче беше "интервюто" с Бойко, където Дългият тотално се на*ра и си изми ръцете с "въпроси от публиката".
О да, това беше тотално падение. Години наред хейти по него от екрана и като дойде време за прословутото интервю, вика "Иван Иванов пита: ...... Петър Петров пита....", хаха. Тотално ми падна в очите след това предаване.

# 202
  • Мнения: 10 930
Цитиридката наедрял ли е или така ми се струва? Не, че това е важно, разбира се.
Но ми прави впечатление, че предаването става все по-късо.
Шоуто на Н.Цитиридис - 21 мин.
По-късното шоу на Н.Цитиридис (само на bTV+) - 13 мин.
Общо 34 мин., в някои от дните 35 мин.

# 203
  • Мнения: 5 819
Цитиридката наедрял ли е или така ми се струва? Не, че това е важно, разбира се.
Но ми прави впечатление, че предаването става все по-късо.
Шоуто на Н.Цитиридис - 21 мин.
По-късното шоу на Н.Цитиридис (само на bTV+) - 13 мин.
Общо 34 мин., в някои от дните 35 мин.
 
    Определено е напълнял.

# 204
  • Мнения: 2 103
И на мен ми се струва напълнял. Жалко, че му скъсиха шоуто - на мен ми е интересно и интересни гости кани.

# 205
  • Мнения: 5 819
И на мен ми се струва напълнял. Жалко, че му скъсиха шоуто - на мен ми е интересно и интересни гости кани.

    То докато започне вече е свършило.

# 206
  • Мнения: 4 373
Все едно са излезли от Ергена, с тези рокли

# 207
  • Мнения: 4 991
Явно спират предаването. Не го харесвах, но ми стана някак гадно.

# 208
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Няма да ми липсва.
Много чалгарско стана този и мин.сезон 🤨

# 209
  • Мнения: 8 518
Явно спират предаването. Не го харесвах, но ми стана някак гадно.
Да ,другият петък е последното шоу

Общи условия

Активация на акаунт