Парфюмни размисли и страсти - 236

  • 56 803
  • 739
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 677
Аз съм за Герлена Wink

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Много са яки и двата ,но аз съм за Chanel Mademoiselle Intense ,понеже харесвам Мон едп повече от Интенз.

# 317
  • София
  • Мнения: 9 511
Chanel Chance Eau Tendre ми е един от най-любимите парфюми за пролетно -летен сезон завинаги! Имала съм ЕДТ и имам сега и ЕДП ,но ми свършва и ще го подновя не мога без него ,той е задължителен за мен.Такава свежест струи от него ,толкова е релаксиращ и зареждащ ,че го обожавам младите ,а и не само мацки много го харесват.Eau Vive също много ми допада.Честит празник на виното и любовта.Heart
Тук възгледите ни абсолютно съвпадат по отношение на Тендър-а!
Толкова го обичам, че бях се запасила с 2 бутилки по едно време. Едната накрая размених тук, другата подарих на майка ми, след като течността от престояване (въпреки ревнивото пазене в  кутията) беше се преформулирал и променил от престояване. Толкова го обичах, че ми се свидеше да пръскам! И от пазене накрая го оставих да се развали!
Някой ден отново ще го имам!

Имала съм и трита варианта - Tender, Vive, Fresh.
Класацията ми винаги би изглеждала така:
1. Chanel Tender
2. Chanel Vive
3. Chanel Fresh

# 318
  • Мнения: 35
Трябва да тествам Герлен, доста се говори за него... мон герлен.
А тези Шанели са неоткриваеми по сайтовете, силно изкупени! Явно са хубави наистина..

# 319
  • Мнения: 4 423
Честит празник!
Някой пробвал ли е това ?
https://www.fragrantica.com/perfume/Roberto-Cavalli/Florence-Blossom-58666.html

# 320
  • Мнения: 35
Знаете ли колко струва Tendre в Pretty Shop за 35 мл? Каква цена е нормална и добра за тези милилитри, опитвам да го открия и поръчам на сляпо.

Не мога да нося Poudree на Narciso. Задушава ме тази пудра и роза, искам нещо по-свежо. Не е моето. Хареса ми на лентичката като помирисах, но като се напръскам не го чувствам моят.

# 321
  • Мнения: 31 244
Не купувай Tendre  насляпо и въобще парфюми Шанел. За мен това е техният най-слаб парфюм, а съм страшен фен на марката. 35 мл. струват около 130 лв.

# 322
  • Мнения: 35
Благодаря, т.е. да тествам? Просто нещо не съм доволна от нищо напоследък и се чудя какво леко свежо и флорално да си взема... много тъгувам по Dior Addict 2... Много! После помирисах в pretty shop Dior Addict eau fraichе розовия и не ми хареса никак, много слаб, нямапе общо с 2-ката и все още търся парфюм...

# 323
  • Мнения: 31 244
Ами ти не си доволна от нищо, а искаш да купуваш насляпо. Смяташ ли, че ще ти пасне, че ще уцелиш изведнъж? Това няма да стане и ще си разочарована може би. Парфюми е по-добре да пробваш.
И търси нов, нова любов, не сравнявай постоянно с любимци, стари, търсени и т.н. Магазините са пълни с парфюми, абсолютно всяка седмица излизат по няколко нови и има огромен избор.

# 324
  • Мнения: 19 984
Вкус приятел няма. Няма смисъл от съвети, а от проби. И аз съм на мнение, че ако търсите нещо конкретно и знаете какво НЕ харесвате, сляпа покупка не е добра идея. Не бих поръчала на сляпо парфюм над 100 лв.

# 325
  • Мнения: 35
Замислям се, прави сте, но ми е доста трудно да отида на място и затова съм толкова смела. Кураж добих и след видео в YouTube на Jeremy Fragrance, който казва, че това е парфюм за добро първо впечатление, че е топ 5 на дамски парфюми и че е на 99 % сигурен, че няма жена, която да не го хареса поне малко. Т.е. че е сигурен за покупка на сляпо.
Мадмоазел харесвам, на дама съм го помирисвала.

# 326
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
За Tendre ли Jeremy Fragrance го казва това? Купи си тогава Коко Мадмоазел щом имаш поне някакъв ориентир ,но предупреждавам,че на теб може да не стои така ,както на дамата върху ,която си го усетила. Трябват си лични проби не са евтини парфюми.

# 327
  • Мнения: 2 677
Мадмоазел е много капризен парфюм. Прекрасно стои на някои жени, но на мен лично често ми е докарвал главоболие. Накрая го размених.
Тествайте го на себе си задължително, както и всички други парфюми - това е най-добрият начин.

# 328
  • Мнения: 2 410
Тъкмо това щях да пиша - на всяка кожа ароматите се развиват различно, може да не ти хареса как стои на теб. По - добре си направи една приятна разходка и си избери. То и това не е лесно. Аз в последно време пробвам не повече от два - само на кожа, ако ми хареса някой от тях, се връщам и пробвам само него. Вече нищо не купувам само с една проба.

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 15:14 от silver pearl

# 329
  • Мнения: 35
Jeremy казва, в едно от видеата си, че иска да види дори само едно видео, в което мъж помирисва Chanel Eau Tendre и казва, че не му харесва или че този парфюм е лош. Бил нежен, чудесен за пролетта и за него това е идеален подарък за жена, тъй като почти няма начин да не и се хареса. Аз търся нещо леко, флорално, но пък и уникално, не все едно е от ейвън или орифлейм. Също така Jeremy споделя, че няма голяма разлика межеду EDP / EDT и по-добре т.вода, защото цената е по-ниска.

Общи условия

Активация на акаунт