Парфюмни размисли и страсти - 236

  • 56 916
  • 739
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 425
Много е страшен. Ретро и с животно вътре.
Че е ретро , да . Животното ми бяга на мен. Не е лесен,  хард ми е , но и по - страшни има...Sunglasses

# 301
  • Мнения: 2 436
Мерси, момичета, златни сте! Щом го има в Нотино, ще се наканя да отида. Не съм пробвала още Фейт и Голд. Искам да пръсна и от този с хризантемите, Myths май беше.  Пробвах и  Имитейшън - никак не ми хареса.

# 302
  • Мнения: 31 364
Страшно харесвам Имитейшън. Имах доста от него, изпръсках го и ще си купя цяла бутилка.

# 303
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Фейт и Голд изобщо не ми харесват ,а Ubar си е мега тежката артилерия.

# 304
  • Мнения: 2 436
Денси, интересно, ще го преслушам пак. Аз очаквах опушен жасмин, но се разви при мен изключително шумно и ретро, в недобрия смисъл. Много харесах Beloved.

# 305
  • Мнения: 4 425
Аз съм фен на Аmouage , a и съм любопитна за този бранд.Myth да не  е богохулство, но ми прилича на мирис на  букети за траур, пръст и вода от ваза , в която са престояли хризантемите...
Доста ми е анти. 
Ubar е малко страшничък , но е по - добре от   Myth... Съжалявам ако накърнявам нечий вкус !

# 306
  • Мнения: 31 364
Денси, интересно, ще го преслушам пак. Аз очаквах опушен жасмин, но се разви при мен изключително шумно и ретро, в недобрия смисъл. Много харесах Beloved.
Много ми е на сърце и той.
Митовете обаче не мога да търпя.

# 307
  • Мнения: 35
Моля споделете своите впечатления.
Дано открия нещо до максимум 150 лв.
Реших да си взема 30 ml от един от трите:

Chanel Chance Eau Vive
Chanel Chance Eau Tendre
Chanel Mademoiselle

Първия бил по-свеж според Fragrantica
Втория нямам идея
Третия наподобявал един мой любимед Miss Dior 2012

В beauty zone дали ги има да тествам? Или Douglas?

# 308
  • Мнения: 2 261
В дъглас няма Шанел.

# 309
  • Мнения: X
Шанели има в Сефора и Pretty shop. БЗ и Дъглас ги нямат, не са дистрибутори на марката.

# 310
  • Мнения: 35
За покупка на сляпо стават ли? По-скоро клоня към Tendre / Eau Vive. Никъде няма мостри онлайн.

# 311
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Chanel Chance Eau Tendre ми е един от най-любимите парфюми за пролетно -летен сезон завинаги! Имала съм ЕДТ и имам сега и ЕДП ,но ми свършва и ще го подновя не мога без него ,той е задължителен за мен.Такава свежест струи от него ,толкова е релаксиращ и зареждащ ,че го обожавам младите ,а и не само мацки много го харесват.Eau Vive също много ми допада.Честит празник на виното и любовта.Heart

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 09:33 от Bright Crystal

# 312
  • Мнения: 35
Кой от двата повече прилича на Dior Addict 2? Vive има грейпфрут и някак по - ми се доближава по описание, но едва ли са доста близки де. Клоня повече към него, защото не ми се иска да мириша много на роза, но ако при Tendre розата е само допълнение, а не основа бих взела и него. Само да не е плодово сладък аромат, бягам от такива.

# 313
  • Мнения: 5 013
О вив според мен е по-близък до Адикт 2.

# 314
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 817
Аз пък се чудя какво да си избера за днешния празник: Chanel Mademoiselle Intense или Mon Guerlain Intense. SunglassesBowtie

Общи условия

Активация на акаунт