Парфюмни размисли и страсти - 236

  • 56 706
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • при морето
  • Мнения: 911
Моля,който ги е сравнявал,да каже има ли съществена разлика между Givenchy L"Interdit  2018 и Givenchy L"Interdit Edition Couture 2019 и кой съответно е по-добрият?
Интересува ме и дали новият Twilly d"Hermes de Poivree е много пиперен и по-добър ли е от първото Twilly .

# 616
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
BBeLLa - интересно ми е, усещаш ли в Authentic Woman Abercrombie & Fitch нещо като сметанов нюанс  или да кажем някакъв сладък плодов крем...нещо такова?
Честити ти нови придобивки, както и на всички в темата Champagne

Deetron, благодаря!

Не бързах да отговоря, исках първо да го разнося, да го опозная по-добре и да - има нещо креместо в него, но много нежно, ефирно. Като млечен пандишпан с аромат на праскова или нещо такова. Не е много сладък, нито накъртващ. Премерено елегантен, приятно звънлив, а същевременно уютен, носи покой. Лесен за обичане. Прекрасен! 🥰
Много обичам парфюм с магнитче на капачката. Щрак! Perfekt! 🌷

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 10:46 от BBeLLa

# 617
  • Мнения: 74
Моля,който ги е сравнявал,да каже има ли съществена разлика между Givenchy L"Interdit  2018 и Givenchy L"Interdit Edition Couture 2019 и кой съответно е по-добрият?
Интересува ме и дали новият Twilly d"Hermes de Poivree е много пиперен и по-добър ли е от първото Twilly .
Без да умея да се изказвам така поетично като повечето от Вас тук🤪относно Twilly- първото направо ме побърква- наистина аромат, който трябва да се разноси и тогава да отсъдил, НО маковото за мен е ужас- пипер😾- нищо общо с първообраза, наистина ; мислех, че щом едното толкова ми хареса и с другото ще е така, но😖задължително тест

# 618
  • Мнения: 2 107
Аз също не харесвам пипереното Twilly - много ми е силна пиперената нотка. Може би за почитателите на тази нотка е ок.

# 619
  • Мнения: 2 768
Особени са, но аз харесвам и двете Twilly-та. Пиперът в Piovree се усеща силно само в началото, чак те събужда набързо сутрин Grinning
След това изчезва и нещо в аромата започва да ми напомня на другия, дори не знам защо. Съставът им е различен.
Все пак бих пробвала и двата, преди да купя.

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 15:18 от Light Beam

# 620
  • Мнения: 2 677
Аз го пробвах днес. Гардения, меки бели кремави цветя с портокал. Нищо особено, нищо уау или супер различно, но е женствен и хубав парфюм. Има средно излъчване, не е силен, но показа добра трайност на кожата ми.
Роял е по-интересен и хубав за мен. Този ще се продава страшно много покрай абитуриентските балове. За подарък  е отличен, защото е силно цветен, хубав и непретенциозен. Става много добре и за булки.
Densi, коя Гардения? От описанието ти звучи идеална за офис аромат Simple Smile

# 621
  • Мнения: 2 963
Става въпрос за новия Ели Сааб есенс/розовия/

# 622
  • Мнения: 30
Здравейте, тествах Zadig & Voltaire - This is love. Шишенцето е червено с малко жълто отстрани. Никак не ми хареса. Леко ми заприлича на лоша версия на Carolina Herrera - Good girl. Усещам главно джинджифил и ванилия в странна за мен комбинация. Предпочитам милион други сладки парфюми пред този.

Сега съм в търсене на приятен свеж и зелен аромат за топло време, тествах Versace Versense, но не ми хареса. Харесах Chanel eau fraiche, но не откривам 35 мл никъде. За подарък за майка ми ще е, защото тя харесва такива парфюми.

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 10:36 от Didito1342

# 623
  • Мнения: 31 173
Няма Chanel eau fraiche в 35 мл.

# 624
# 625
  • Мнения: 551
Това са ми последните придобивки - някои съвсем нови, други стари любимци,  които все отлагах във времето. Не съм включил Mr. Burberry и Boss Bottled Intense, които са ми за подаръци и стоят запечатани.

# 626
  • Мнения: 2 255
Днес си разносвам Le parfum Royal и е толкова прекрасен и нежен около мен.
Определено при мен се развива по-добре в малко по-топло време.

# 627
  • София
  • Мнения: 9 472
Днес си разносвам Le parfum Royal и е толкова прекрасен и нежен около мен.
Определено при мен се развива по-добре в малко по-топло време.
Интересно е че и аз, която не го харесвах първоначално, сега го намирам интересен и си го запазих. Да видим до кога. Но определено има развитие в отношенията ни с Рояла. Към затопляне. Simple Smile

# 628
  • Мнения: 1 575
Аз се разделих с Le Parfum Royal, подарих го на майка ми. Не мога да кажа, че съвсем не ми хареса, но ми избиваше някаква солена нотка, която ме дразнеше. Да взема да го пробвам пак, може в топлото да ми допадне. Инче тийн-а го беше отразил със "страхотен", а той рядко обръща внимание на придобивките ми.
Днес съм с  Libre YSL (мини версия имам) и получих комплимент от мъжа ми и такъв тип парфюми да си вземам. Не се разбира с моите сладки красоти.

# 629
  • Мнения: 312
Виждайки шишенцето на Moschino Toy на снимката, пак ми се прииска да си имам Toy 2 - толкова непарфюмна е формата на шишето, че чак е гротеско привлекателна, за жалост въпреки че на пръв поглед (нотки) е супер, върху кожата ми мирише ужасно натрапчиво изкуствено. Sad

Общи условия

Активация на акаунт