Парфюмни размисли и страсти - 236

  • 57 001
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 277
Много забавна стана темата...и за да не е спам-днес съм с миста за коса Делина,еми,толкова да ми е хубаво,едно изящно бижу си е този аромат,траен и момичешки прелъстителен,отговаря на цвета на бутилката:).

# 721
  • София
  • Мнения: 1 373

Здравейте, от къде се поръчват от линка ли? Благодаря.

Виж в тази тема
https://www.bg-mamma.com/?topic=1181859

# 722
  • Мнения: 4 429
Момичета и момчета,  които познавате Portrayal и Love Tuberose Amouage , кажете по някоя дума. По описания клона към Туберозата, но и другия е много интересен.

# 723
  • Мнения: 2 452
Според мен си остани на Туберозата, ако си я пробвала. Другият е с много жасмин, тържествено - ретро, може и да подхожда на някоя дама, с кожа, която поглъща парфюми, но без неколкократни проби не бива да се купува.  Стори ми се интересна комбинация с жасмин и елеми, и затова го търсих, но не се разви добре при мен, макар някои фази от развитието му да бяха интересни. Майка ми даже се мръщи, като и се появих напръскана с него и каза, че е бил прекалено обсебващ. Моята кожа излъчва много.

# 724
  • Мнения: 3 028
Аз изпръсках една Тубероза,но да си кажа честно-белоцветен сладък аромат.За непознавачи разлика между Гучи Блум и Туберозата на Амуаж ,няма,а разликата в цената е по 3/малко като разликата между диамант и цирконий-само теб те грее 😊/

# 725
  • Мнения: 4 429
Аз харесвам жасмин много , ама с елеми и тютюн ми е чудно дали ще ми хареса...

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 20:40 от mimozata

# 726
  • Мнения: 2 452
Не е нежен, ароматен жасмин, потърси назад, Ковачева го беше описала, малко по - страшен, отколкото на мен ми се стори, но си потърси проба, кой знае на теб как ще стои и по - важното, дали ще ти харесва.

# 727
  • Мнения: 6 930
Да ви кажа, откакто взех La Belle и Hugo Boss Private accord, нещо много често съм в настроение за женствени сладки парфюми. Посягам и към Opium Nuit Blanche напоследък доста често. Та, както съм на тая вълна, изведнъж ме лъхна една носталгия от 90-те, по Dolce Vita и много се изкушавам. Много ми се носи (едно време хич не го харесвах, по-късно "го открих" отново) , но не  знам дали само в спомените ми не е останал като прекрасен сладникав аромат и да се окаже прекален или не-мой. А продават все едни стотици, по-малки разфасовки не намирам.
Принципно много искам следващото нещо, което взема, да е Valentina Assoluto Myrrh, заради тамяна... но ще изчакам да видя дали ще има намаления за 8-ми март. Но се колебая между двата сериозно 😭

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 21:50 от tuali

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Portrayal и Love Tuberose Amouage изобщо не са за поръчка без тест според мен.Аз лично съм за Туберозата ,защото я харесвам.Долче Вита и на мен ми допада ,но не мога да се престраша да го нося.Grinning

# 729
  • при морето
  • Мнения: 911
Кой ще сподели мнение за тази красотичка
https://www.fragrantica.com/perfume/Boucheron/Ambre-D-Alexandrie-44718.html

# 730
  • Мнения: 2 026
Запис Smile
И на мен ми е много любопитен,защото го сравняват с Hermessence Ambre Narguile на Hermes, който обожавам.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Днес си получих Единствения на Долче и Габана интенз версията и много съм хепи, прекрасен и наситен парфюм, има нещо тайнствено и тъмно наистина в него, доста силно начало, сега след час застана по-близо около мен или може би свикнах с аромата още не мога да преценя Heart Exl

# 732
  • Мнения: 2 452
Winter fairy, миналата година се колебах между него и амбъра на Дюпон. Много е наситен, не съм го носила, но по спомен имаше силен аромат на захаросан мед, заради което се отказах. Взех този на Дюпон, но и той сега ми се струва твърде силен, стана и някак доста по - сладък. Зимата също е много по - топла, може и това да влияе. Има го за проба по магазините.

# 733
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Амбърът на Дюпон е разкошен разкош.

Астра, откъде поръча? Simple Smile)

Днес си разносвам Molinard - Secret Sucre

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Амбърът на Дюпон е разкошен разкош.

Астра, откъде поръча? Simple Smile)

Днес си разносвам Molinard - Secret Sucre
От чужбина Wink

Общи условия

Активация на акаунт