Парфюмни размисли и страсти - 236

  • 56 712
  • 739
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Подкрепям го точно за Тендър и за мен също е идеалния подарък.Харесва се от повечето хора/около мен няма мъж или жена  ,който да не го е харесал/ ,разбира се винаги има някой на който няма да му допадне.Но то това е с абсолютно всеки парфюм.

# 331
  • Мнения: 31 181
Jeremy казва, в едно от видеата си, че иска да види дори само едно видео, в което мъж помирисва Chanel Eau Tendre и казва, че не му харесва или че този парфюм е лош. Бил нежен, чудесен за пролетта и за него това е идеален подарък за жена, тъй като почти няма начин да не и се хареса. Аз търся нещо леко, флорално, но пък и уникално, не все едно е от ейвън или орифлейм. Също така Jeremy споделя, че няма голяма разлика межеду EDP / EDT и по-добре т.вода, защото цената е по-ниска.
Ще снимам видео значи и ще му го пратя. Не го харесвам никак, мъжът ми също.

# 332
  • Мнения: 2 677
Много е субективно това с харесването. Ако имаше универсални харесваеми от всички аромати, нямаше да има такова разнообразие от парфюми.
След безумни "слепи" поръчки, човек се научава да вярва само на собствената си преценка Wink

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Jeremy казва,
Скрит текст:
в едно от видеата си, че иска да види дори само едно видео, в което мъж помирисва Chanel Eau Tendre и казва, че не му харесва или че този парфюм е лош. Бил нежен, чудесен за пролетта и за него това е идеален подарък за жена, тъй като почти няма начин да не и се хареса. Аз търся нещо леко, флорално, но пък и уникално, не все едно е от ейвън или орифлейм. Също така Jeremy споделя, че няма голяма разлика межеду EDP / EDT и по-добре т.вода, защото цената е по-ниска.
аз кюфтета не съм ял, ама брат ми е мирисал и каза, че са много хубави

# 334
  • Мнения: 35
В момента отивам до магазина да тествам няколко Шанела и да си купя един. Не ми се иска на сляпо. Ще пиша да се похваля.

# 335
  • София
  • Мнения: 9 475
Tender е единственият парфюм дамски на Шанел, с който сме се разбрали досега и взаимно се обичаме, допълваме и си носим радост! *(Бре! Много Валентинско, стана! Все едно за мъжа ми го пиша! хаха! Simple Smile
Асоциацията на Коко Мадмоазел с евтиното му 1:1 копие, което се продава в Лидл и не веднъж е коментирано тук,  няма да ме напусне никога...
В момента в размените ми е поредният Шанел. Габриел. Така, че ...Да! Тендър определено е най-голямата ми любов сред Шанелите! Smirk

# 336
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Jeremy казва, в едно от видеата си, че иска да види дори само едно видео, в което мъж помирисва Chanel Eau Tendre и казва, че не му харесва или че този парфюм е лош. Бил нежен, чудесен за пролетта и за него това е идеален подарък за жена, тъй като почти няма начин да не и се хареса. Аз търся нещо леко, флорално, но пък и уникално, не все едно е от ейвън или орифлейм. Също така Jeremy споделя, че няма голяма разлика межеду EDP / EDT и по-добре т.вода, защото цената е по-ниска.
Ще снимам видео значи и ще му го пратя. Не го харесвам никак, мъжът ми също.
Станахме 2 . Имам приятелка, на която толкова уникално стои този парфюм, че бях готова да вляза първия магазин и да го купя. Добре, че не го правих, меко казано ми е неприятен.

# 337
  • Мнения: 1 575
Нормално е някой да не му допада Chanel Chance eau Tendre, все пак сме с различни възприятия. Аз много го обичам и на този етап не бих останала без него. Около мен всички го харесват. Имам и двата варианта. Нося го и през зимата; последно време имам доста работни срещи и го ползвам него, защото е нежен, ненатрапчив, но все пак присъствие и очарователен Heart Eyes.
Заинтригувахте ме с Chanel Chance Eua Vive. Не знаех, че има прилика с Addict 2 на Dior.

# 338
  • Мнения: 2 963
Търсещата си парфюм дама много ми заприлича по стилистика на дамата,която търсеше парфюм за сестра си-лекарката по Коледа ,която нищо не харесваше........и тогава й се отдели прекалено време............Rolling Eyes

# 339
  • Мнения: 35
Не съм нея, ако това имаш предвид. Не си длъжна да ми отделяш време. Благодаря на добрите хора тук за помощта и съветите! Simple Smile

Момичета взех парфюм, тичам сега, после ще пиша. Heart

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 16:31 от FragranceAddict07

# 340
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
kopche, не е само Мадмоазел,  Лидл са пуснали  копие и на Gabrielle, Good girl и още няколко популярни парфюма.

Dari_77, Eau vive няма общо с  Addict2.

# 341
  • Мнения: 31 181
kopche, не е само Мадмоазел,  Лидл са пуснали  копие и на Gabrielle, Good girl и още няколко популярни парфюма.

Dari_77, Eau vive няма общо с  Addict2.
Абсолютно нищо общо нямат наистина.

# 342
  • София
  • Мнения: 9 475
kopche, не е само Мадмоазел,  Лидл са пуснали  копие и на Gabrielle, Good girl и още няколко популярни...
Браво на Лидл! Simple Smile
Нямах представа!
Ами, спестяват пари на хората, значи Simple Smile

# 343
  • Мнения: 6 930
Съвсем неочаквано отстрелях Hugo Boss Private accord, естествено, след като тук писахте за него и тайно проточих лиги. Той пък взе че дойде днес, точно като подарък от мен за мен. Този път реших да не съм алчна, понеже нали, насляпо ще действам, та поръчах само 30мл, за което сега много съжалявам, защото ароматът е пре-кра-сен!
Очаквах повече шоколад и какао от това, което четох, а се оказа малко по-различно, но е все така изкусително вкусен! Шоколадът на мен много ми напомня ментовите квадратчета After eight, сещате се... Иначе захаросани, топли портокали и ванилия. Номном. Чудесна сладост. Има някаква закачлива плодово дъвкова сладост, която страшно ми хареса.


Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 19:07 от tuali

# 344
  • Мнения: 31 181
Много е хубаво, когато в темата има снимки. Снимайте си парфюмите и показвайте, моля.❤

Общи условия

Активация на акаунт